Escada Brisa Cubana
Betaal op jouw manier met
of 3 renteloze betalingen van€ 8,04met0% rente
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Brisa Cubana by Escada is a bright, green citrus built around lime and a mojito note, sharp and a little herbal from the first spray. Mint carries through the middle, cool and clean, before mariposa lily brings in something softer and slightly floral to close it out. Released in 2024, it tends to be worn by women who want something light enough for daytime and warm weather. Voters keep it for summer, worn by day, often at work. Longevity leans moderate over weak in the vote. Sillage is clearer here: most wearers call it moderate too. A 3ml decant is enough to see you through a hot week before deciding on more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Brisa Cubana
Brisa Cubana vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Limoen
- Mojito
- Hartna een paar minuten
- Munt
- Basiswat blijft hangen
- Mariposalelie
- Merk
- Escada
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Escada Brisa Cubana, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 49%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 58%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 60%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 125 stemmen
- Zeer zwak15%19 stemmen
- Zwak25%31 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)49%61 stemmen
- Langdurig7%9 stemmen
- Eeuwig4%5 stemmen
Sillage, 154 stemmen
- Intiem44%68 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%77 stemmen
- Sterk4%6 stemmen
- Enorm2%3 stemmen
Seizoen, 125 stemmen
- Lente33%41 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)58%72 stemmen
- Herfst6%8 stemmen
- Winter3%4 stemmen
Moment van de dag, 125 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)60%75 stemmen
- Kantoor14%18 stemmen
- Avond19%24 stemmen
- Avondje uit6%8 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Escada Brisa Cubana mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Limoen · Munt
Deelt Limoen
- Bespaar 37%
Deelt Limoen
Deelt Limoen
Deelt Munt
Deelt Limoen
- Bijna uitverkocht
Deelt Limoen
Deelt Mojito
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Escada Brisa Cubana naar?
Escada Brisa Cubana opent met Limoen en Mojito. In het hart vind je Munt. Het droogt af naar Mariposalelie.
Blijft Escada Brisa Cubana lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (49% van de stemmen), en 11% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Escada Brisa Cubana geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 58% van de seizoensstemmen.
Is Escada Brisa Cubana geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 3% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Escada Brisa Cubana voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 74% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 26% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Escada Brisa Cubana op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 14% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Escada Brisa Cubana?
Brisa Cubana is gemaakt door Escada. Het kwam uit in 2024.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Escada Brisa Cubana dragen?
Een 10ml-decant van Escada Brisa Cubana bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Is deze decant van Escada Brisa Cubana het originele parfum?
Ja. Elke decant van Escada Brisa Cubana wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Escada, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







