Escada Brisa Cubana, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Brisa Cubana van Escada, flacon met de belangrijkste geurnoten: Limoen, Mojito en Munt
  1. Eerste spray0–15 min

    • Limoen
    • Mojito
  2. Hart15 min – 2 uur

    • Munt
  3. Basis2 uur – 3–6 uur

    • Mariposalelie
Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomer

Moment van de dagOverdag

Het best voorWerk

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 49%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 50%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 58%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 60%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 125 stemmen

  • Zeer zwak15%19 stemmen
  • Zwak25%31 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)49%61 stemmen
  • Langdurig7%9 stemmen
  • Eeuwig4%5 stemmen

Sillage, 154 stemmen

  • Intiem44%68 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)50%77 stemmen
  • Sterk4%6 stemmen
  • Enorm2%3 stemmen

Seizoen, 125 stemmen

  • Lente33%41 stemmen
  • Zomer (Meeste stemmen)58%72 stemmen
  • Herfst6%8 stemmen
  • Winter3%4 stemmen

Moment van de dag, 125 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)60%75 stemmen
  • Kantoor14%18 stemmen
  • Avond19%24 stemmen
  • Avondje uit6%8 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 8,01Eerder € 8,90Sale · 10% korting
    • Per ml: € 2,67/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 59,40Eerder € 66,00Sale · 10% korting
    • Per ml: € 1,98/ml26% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Escada Brisa Cubana mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Atkinsons Mint & Tonic

    Atkinsons

    Mint & Tonic

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Limoen · Munt

  • Decant van Guerlain Aqua Allegoria Florabloom

    Guerlain

    Aqua Allegoria Florabloom

    3ml: was € 11,90, nu € 7,38

    Deelt Limoen

  • Bespaar 37%
    Decant van Pantheon Roma Auris

    Pantheon Roma

    Auris

    3ml: was € 15,90, nu € 9,99

    Deelt Limoen

  • Decant van Miu Miu L'Eau Rosée

    Miu Miu

    L'Eau Rosée

    3ml: was € 15,90, nu € 10,90

    Deelt Limoen

  • Decant van Hermès Le Jardin de Monsieur Li

    Hermès

    Le Jardin de Monsieur Li

    3ml: was € 10,90, nu € 6,84

    Deelt Munt

  • Decant van Memo Paris French Leather

    Memo Paris

    French Leather

    3ml: was € 25,90, nu € 16,20

    Deelt Limoen

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Xerjoff Dama Bianca

    Xerjoff

    Dama Bianca

    3ml: was € 15,90, nu € 9,81

    Deelt Limoen

  • Decant van Clive Christian Crab Apple Blossom

    Clive Christian

    Crab Apple Blossom

    3ml: was € 62,90, nu € 39,42

    Deelt Mojito

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Escada Brisa Cubana naar?

Escada Brisa Cubana opent met Limoen en Mojito. In het hart vind je Munt. Het droogt af naar Mariposalelie.

Blijft Escada Brisa Cubana lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (49% van de stemmen), en 11% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Escada Brisa Cubana geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 58% van de seizoensstemmen.

Is Escada Brisa Cubana geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 3% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Escada Brisa Cubana voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 74% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 26% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Escada Brisa Cubana op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 14% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Escada Brisa Cubana?

Brisa Cubana is gemaakt door Escada. Het kwam uit in 2024.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Escada Brisa Cubana dragen?

Een 10ml-decant van Escada Brisa Cubana bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Is deze decant van Escada Brisa Cubana het originele parfum?

Ja. Elke decant van Escada Brisa Cubana wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Escada, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.