Giorgio Armani Si Nude Bloom
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Si Nude Bloom by Giorgio Armani is a bright, rosy citrus scent with a soft powdery finish. Bergamot, lemon and mandarin orange open it, lifted by a snap of black pepper and the dark edge of blackcurrant. May rose sits at the centre, full and a little dewy, carrying most of the character on its own. Patchouli and vanilla close it out, turning the rose warmer and slightly powdery rather than sweet. Unisex in character, it suits anyone who likes rose without heaviness. Voters keep it for spring and summer, and it reads as an easy choice for the office as well as daytime wear generally. A 3ml decant is enough to wear it through a working week and see how it settles on you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Si Nude Bloom
Si Nude Bloom vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Giorgio Armani
- Geurprofiel
- Voor dames
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Giorgio Armani Si Nude Bloom, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Seizoen
Meeste stemmen: 43%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 47%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Seizoen, 209 stemmen
- Lente40%84 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)43%89 stemmen
- Herfst11%24 stemmen
- Winter6%12 stemmen
Moment van de dag, 189 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)47%89 stemmen
- Kantoor31%59 stemmen
- Avond15%29 stemmen
- Avondje uit6%12 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Giorgio Armani Si Nude Bloom mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 37%
Deelt Zwarte bes · Vanille
Deelt Meiroos · Mandarijn
Deelt Citroen · Mandarijn
- Bijna uitverkocht
Deelt Meiroos · Bergamot
Deelt Zwarte peper · Patchoeli
Deelt Mandarijn · Vanille
Deelt Mandarijn · Bergamot
- Bespaar 38%
Deelt Zwarte peper · Patchoeli
Combineer met
Giorgio Armani Si Nude Bloom + een van deze
- Bespaar 38%
Voegt Jasmijn · Ceder toe
Voegt Sandelhout · Tonkaboon toe
Voegt Vetiver · Jasmijn toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Lavendel · Ceder toe
Meer van Giorgio Armani
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 34%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Giorgio Armani Si Nude Bloom naar?
Giorgio Armani Si Nude Bloom opent met Bergamot, Zwarte peper, Zwarte bes en Citroen. In het hart vind je Meiroos. Het droogt af naar Patchoeli en Vanille.
Is Giorgio Armani Si Nude Bloom geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 43% van de seizoensstemmen.
Is Giorgio Armani Si Nude Bloom geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 6% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Giorgio Armani Si Nude Bloom voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 78% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 22% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Giorgio Armani Si Nude Bloom op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 31% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Giorgio Armani Si Nude Bloom?
Si Nude Bloom is gemaakt door Giorgio Armani.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Giorgio Armani Si Nude Bloom dragen?
Een 10ml-decant van Giorgio Armani Si Nude Bloom bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Giorgio Armani kan ik proberen?
Naast Giorgio Armani Si Nude Bloom heeft 10ML ook Acqua di Giò, Si en Stronger With You Intensely van Giorgio Armani, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Giorgio Armani Si Nude Bloom het originele parfum?
Ja. Elke decant van Giorgio Armani Si Nude Bloom wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Giorgio Armani, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







