Maison Francis Kurkdjian · Eau de Parfum
Maison Francis Kurkdjian APOM
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
APOM by Maison Francis Kurkdjian is an eau de parfum built around orange blossom, luminous and a little honeyed rather than sharp. Lavender and ylang-ylang fill the heart, giving it a calm, aromatic lift. The base settles into amber, vanilla and white musk, warm and soft against skin. Reformulated in 2024, it suits men and women who want one scent that works through most of the day rather than a strict day or night choice. Voters wear it right through the year, across every season, and at almost any time: day, office, evening and night. Most wearers vote its longevity long-lasting. The sillage vote leans strong, so a couple of sprays go far. A 10ml decant is enough to test it across those different settings before you commit.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met APOM
APOM vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Concentratie
- Eau de Parfum
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Maison Francis Kurkdjian APOM, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 59%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 46%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 30%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 30%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 128 stemmen
- Zeer zwak2%2 stemmen
- Zwak4%5 stemmen
- Matig22%28 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)59%75 stemmen
- Eeuwig14%18 stemmen
Sillage, 140 stemmen
- Intiem9%12 stemmen
- Gemiddeld39%55 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)46%65 stemmen
- Enorm6%8 stemmen
Seizoen, 285 stemmen
- Lente (Meeste stemmen)30%85 stemmen
- Zomer21%60 stemmen
- Herfst26%75 stemmen
- Winter23%65 stemmen
Moment van de dag, 265 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)30%80 stemmen
- Kantoor26%70 stemmen
- Avond25%65 stemmen
- Avondje uit19%50 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Maison Francis Kurkdjian APOM mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Ylang-ylang · Oranjebloesem
- Bijna uitverkocht
Deelt Oranjebloesem · Witte musk
Deelt Ylang-ylang · Vanille
Deelt Ylang-ylang · Oranjebloesem
- Bespaar 36%
Deelt Ylang-ylang · Oranjebloesem
Deelt Ylang-ylang · Oranjebloesem
Deelt Ylang-ylang · Vanille
- Bespaar 38%
Deelt Lavendel · Amber
Combineer met
Maison Francis Kurkdjian APOM + een van deze
- Bespaar 30%
Voegt Jasmijn · Sandelhout toe
Voegt Bergamot · Jasmijn toe
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Jasmijn · Neroli toe
Meer van Maison Francis Kurkdjian
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Maison Francis Kurkdjian APOM naar?
Maison Francis Kurkdjian APOM opent met Oranjebloesem. In het hart vind je Lavendel en Ylang-ylang. Het droogt af naar Amber, Vanille en Witte musk.
Blijft Maison Francis Kurkdjian APOM lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (59% van de stemmen), en 73% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (46% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Maison Francis Kurkdjian APOM geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente en herfst, maar de zomer krijgt toch nog 21% van de seizoensstemmen.
Is Maison Francis Kurkdjian APOM geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 23% van de seizoensstemmen.
Is Maison Francis Kurkdjian APOM voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 57% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 43% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Maison Francis Kurkdjian APOM op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor kantoor: kantoor krijgt 26% van de stemmen voor het moment van de dag, vlak achter het moment met de meeste stemmen.
Wie maakt Maison Francis Kurkdjian APOM?
APOM is gemaakt door Maison Francis Kurkdjian. Het kwam uit in 2024. De concentratie is Eau de Parfum.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Maison Francis Kurkdjian APOM dragen?
Een 10ml-decant van Maison Francis Kurkdjian APOM bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Maison Francis Kurkdjian kan ik proberen?
Naast Maison Francis Kurkdjian APOM heeft 10ML ook Baccarat Rouge 540, Grand Soir en Baccarat Rouge 540 Extrait van Maison Francis Kurkdjian, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Maison Francis Kurkdjian APOM het originele parfum?
Ja. Elke decant van Maison Francis Kurkdjian APOM wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Maison Francis Kurkdjian, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







