Mancera Jardin Exclusif, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Jardin Exclusif van Mancera, flacon met de belangrijkste geurnoten: Groene appel, Witte perzik en Jasmijn
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomer

Moment van de dagOverdag

Het best voorUitgaan

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 42%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 45%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 45%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 1.012 stemmen

  • Zeer zwak2%18 stemmen
  • Zwak4%36 stemmen
  • Matig16%157 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)42%430 stemmen
  • Eeuwig37%371 stemmen

Sillage, 1.128 stemmen

  • Intiem4%47 stemmen
  • Gemiddeld24%266 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)45%506 stemmen
  • Enorm27%309 stemmen

Seizoen, 1.012 stemmen

  • Lente35%354 stemmen
  • Zomer (Meeste stemmen)45%455 stemmen
  • Herfst15%152 stemmen
  • Winter5%51 stemmen

Moment van de dag, 1.012 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)55%557 stemmen
  • Kantoor8%81 stemmen
  • Avond25%253 stemmen
  • Avondje uit12%121 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 6,21Eerder € 9,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 2,07/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 37,80Eerder € 83,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,26/ml39% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Mancera Jardin Exclusif mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bespaar 35%
    Decant van Bvlgari Le Gemme Gyan

    Bvlgari

    Le Gemme Gyan

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Deelt Siciliaanse sinaasappel · Jasmijn

  • Decant van Louis Vuitton Afternoon Swim

    Louis Vuitton

    Afternoon Swim

    3ml: was € 27,90, nu € 17,82

    Deelt Siciliaanse sinaasappel · Grijze amber

  • Decant van Nishane Ani X

    Nishane

    Ani X

    3ml: was € 19,90, nu € 12,42

    Deelt Groene appel · Zwarte bes

  • Klantfavoriet
    Decant van Xerjoff Erba Pura

    Xerjoff

    Erba Pura

    3ml: was € 17,90, nu € 11,07

    Deelt Siciliaanse sinaasappel · Madagaskarvanille

  • Decant van Atelier des Ors Riviera Lazuli

    Atelier des Ors

    Riviera Lazuli

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Viooltje · Citroen

  • Decant van Nishane Ani

    Nishane

    Ani

    3ml: was € 18,90, nu € 11,70

    Deelt Zwarte bes · Grijze amber

  • Decant van Fragrance du Bois New York 5th Avenue

    Fragrance du Bois

    New York 5th Avenue

    3ml: was € 17,90, nu € 11,16

    Deelt Karamel · Viooltje

  • Bespaar 30%
    Decant van Armaf Club de Nuit Sillage

    Armaf

    Club de Nuit Sillage

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Zwarte bes · Citroen

Combineer met

Mancera Jardin Exclusif + een van deze

  • Bespaar 30%
    Decant van Afnan 9pm

    Afnan

    9pm

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Voegt Bergamot · Amber toe

  • Decant van Fragrance du Bois Lucius

    Fragrance du Bois

    Lucius

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

    Voegt Bergamot · Oranjebloesem toe

  • Decant van Jean Paul Gaultier Le Male

    Jean Paul Gaultier

    Le Male

    3ml: was € 11,90, nu € 7,74

    Voegt Tonkaboon · Kaneel toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Xerjoff Starlight

    Xerjoff

    Starlight

    3ml: was € 25,90, nu € 16,56

    Voegt Ceder · Amber toe

Meer van Mancera

Mancera is een Frans nichehuis dat in 2008 de deuren opende, en de parfums zijn rijk, zoet en gemaakt om op te vallen.

Ontdek Mancera (14)
  • Decant van Mancera Cedrat Boise

    Mancera

    Cedrat Boise

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

  • Decant van Mancera Red Tobacco

    Mancera

    Red Tobacco

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Mancera Instant Crush

    Mancera

    Instant Crush

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

  • Decant van Mancera Tonka Cola

    Mancera

    Tonka Cola

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

  • Decant van Mancera French Riviera

    Mancera

    French Riviera

    3ml: was € 10,90, nu € 7,11

  • Decant van Mancera Amore Caffe

    Mancera

    Amore Caffe

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

  • Bespaar 34%
    Decant van Mancera Intense Cedrat Boise

    Mancera

    Intense Cedrat Boise

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

  • Decant van Mancera Coco Vanille

    Mancera

    Coco Vanille

    3ml: was € 9,90, nu € 6,21

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Mancera Jardin Exclusif naar?

Mancera Jardin Exclusif opent met Zwarte bes, Karamel, Groene appel en Citroen. In het hart vind je Grijze amber, Bulgaarse roos, Jasmijn en Viooltje. Het droogt af naar Madagaskarvanille, Sandelhout en Witte musk.

Blijft Mancera Jardin Exclusif lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (42% van de stemmen), en 79% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (45% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Mancera Jardin Exclusif geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 45% van de seizoensstemmen.

Is Mancera Jardin Exclusif geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Mancera Jardin Exclusif voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 63% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 37% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Mancera Jardin Exclusif op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 8% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Mancera Jardin Exclusif?

Jardin Exclusif is gemaakt door Mancera. Het kwam uit in 2018.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Mancera Jardin Exclusif dragen?

Een 10ml-decant van Mancera Jardin Exclusif bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Mancera kan ik proberen?

Naast Mancera Jardin Exclusif heeft 10ML ook Cedrat Boise, Red Tobacco en Instant Crush van Mancera, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Mancera Jardin Exclusif het originele parfum?

Ja. Elke decant van Mancera Jardin Exclusif wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Mancera, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.