Mugler Alien
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Alien by Mugler is a bold, glowing white floral with a warm amber core. Jasmine sambac leads, rich and slightly indolic, far from the delicate side of jasmine. Cashmeran adds a soft, woody haze in the middle, like cashmere warmed by the sun, and amber gives the base its golden depth. With so few listed notes it is simple on paper and dramatic in character. It came out in 2005 and is worn mostly by women who want a scent with a strong signature. Voters keep it for winter and for night-time. The vote leans long-lasting on longevity and strong on sillage, so one spray usually does the job. Try a 3ml decant for a few evenings before you buy the bottle.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Alien
Alien vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Mugler
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Mugler Alien, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uit
Het best voorUitgaan
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 39%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 42%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 50%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 13.617 stemmen
- Zeer zwak1%171 stemmen
- Zwak2%257 stemmen
- Matig21%2.896 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)39%5.358 stemmen
- Eeuwig36%4.935 stemmen
Sillage, 13.969 stemmen
- Intiem4%574 stemmen
- Gemiddeld25%3.431 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)42%5.804 stemmen
- Enorm30%4.160 stemmen
Seizoen, 13.617 stemmen
- Lente12%1.634 stemmen
- Zomer5%681 stemmen
- Herfst28%3.813 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)55%7.489 stemmen
Moment van de dag, 13.617 stemmen
- Overdag15%2.042 stemmen
- Kantoor5%681 stemmen
- Avond30%4.085 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)50%6.809 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Mugler Alien mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Cashmeran · Sambac-jasmijn
Deelt Cashmeran · Sambac-jasmijn
Deelt Cashmeran · Sambac-jasmijn
Deelt Amber · Sambac-jasmijn
Deelt Cashmeran · Amber
- Sale · 10% korting
Deelt Amber · Sambac-jasmijn
Deelt Cashmeran · Sambac-jasmijn
Deelt Cashmeran · Sambac-jasmijn
Combineer met
Mugler Alien + een van deze
Voegt Sandelhout · Vanille toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Muskus · Sandelhout toe
Voegt Vanille · Muskus toe
Voegt Sandelhout · Vanille toe
Meer van Mugler
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 35%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Mugler Alien naar?
Mugler Alien opent met Sambac-jasmijn. In het hart vind je Cashmeran. Het droogt af naar Amber.
Blijft Mugler Alien lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (39% van de stemmen), en 76% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Mugler Alien geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Mugler Alien geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 55% van de seizoensstemmen.
Is Mugler Alien voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 80% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 20% naar overdag of kantoor.
Kan ik Mugler Alien op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Mugler Alien?
Alien is gemaakt door Mugler. Het kwam uit in 2005.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Mugler Alien dragen?
Een 10ml-decant van Mugler Alien bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Mugler kan ik proberen?
Naast Mugler Alien heeft 10ML ook Angel, Alien Goddess en Angel Elixir van Mugler, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Mugler Alien het originele parfum?
Ja. Elke decant van Mugler Alien wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Mugler, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







