Nasomatto Fantomas
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Fantomas by Nasomatto is built almost entirely around incense, worn dense and close rather than spread thin. It opens smoky and faintly resinous, with little sweetness to cut it, and that character barely shifts as it wears, staying dry and quietly intense from first spray to last. There is a mineral, almost cool edge that keeps it from turning heavy. It suits both men and women equally, reading less like a seasonal scent than a mood: autumn and winter reward it best, worn at night, in the evening, and sometimes through the day when something understated but unmistakable is wanted. Its longevity leans toward long-lasting in the community vote, and sillage leans strong in the same direction, so a single spray earns its keep. A 3ml decant is enough to know within a week if this much incense suits you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Fantomas
Fantomas vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Merk
- Nasomatto
- Geurprofiel
- Unisex
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Nasomatto Fantomas, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenHerfst
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 47%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 48%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 42%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 37%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 385 stemmen
- Zeer zwak4%15 stemmen
- Zwak12%45 stemmen
- Matig31%120 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)47%180 stemmen
- Eeuwig6%25 stemmen
Sillage, 330 stemmen
- Intiem11%35 stemmen
- Gemiddeld29%95 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)48%160 stemmen
- Enorm12%40 stemmen
Seizoen, 335 stemmen
- Lente19%65 stemmen
- Zomer13%45 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)42%140 stemmen
- Winter25%85 stemmen
Moment van de dag, 335 stemmen
- Overdag22%75 stemmen
- Kantoor12%40 stemmen
- Avond28%95 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)37%125 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Nasomatto Fantomas mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Wierook
Deelt Wierook
- Bespaar 37%
Deelt Wierook
Deelt Wierook
Deelt Wierook
Deelt Wierook
Deelt Wierook
- Klantfavoriet
Deelt Wierook
Combineer met
Nasomatto Fantomas + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Patchoeli · Agarhout (oud) toe
Voegt Patchoeli · Agarhout (oud) toe
Voegt Patchoeli · Saffraan toe
- Bespaar 38%
Voegt Agarhout (oud) · Saffraan toe
Meer van Nasomatto
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Nasomatto Fantomas naar?
Nasomatto Fantomas opent met Wierook.
Blijft Nasomatto Fantomas lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (47% van de stemmen), en 53% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (48% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Nasomatto Fantomas geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 13% van de seizoensstemmen.
Is Nasomatto Fantomas geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 25% van de seizoensstemmen.
Is Nasomatto Fantomas voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 66% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 34% naar overdag of kantoor.
Kan ik Nasomatto Fantomas op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 12% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Nasomatto Fantomas?
Fantomas is gemaakt door Nasomatto.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Nasomatto Fantomas dragen?
Een 10ml-decant van Nasomatto Fantomas bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Nasomatto kan ik proberen?
Naast Nasomatto Fantomas heeft 10ML ook Black Afgano, Absinth en Nudiflorum van Nasomatto, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Nasomatto Fantomas het originele parfum?
Ja. Elke decant van Nasomatto Fantomas wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Nasomatto, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







