Parfums de Marly · Eau de Parfum
Parfums de Marly Pegasus
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Pegasus van Parfums de Marly is een eau de parfum die gekruid en licht scherp opent, bergamot en komijn over een hart van heliotroop en bittere amandel, zoet zonder eenvoudig te zijn. Jasmijn en lavendel voegen een zachte, aromatische frisheid toe terwijl de amandel zich zet. De basis is warm en stralend: vanille, sandelhout en amber, poederig en warm kruidig, het soort afsluiting dat gemaakt lijkt voor koelere avonden. Het kwam uit in 2011, wordt vooral door mannen gedragen en past bij iedereen die een geur met wat gewicht en zoetheid waardeert. Wie erover stemt, grijpt ernaar in herfst en winter, ’s avonds en soms overdag. De stem over houdbaarheid neigt naar langdurig, en die over sillage naar gemiddeld, en wordt sterker naarmate het tot rust komt. Met een 3ml-decant leer je het echt kennen voordat je de flacon koopt.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Pegasus
Pegasus vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Pegasus opent met bergamot, heliotroop en komijn, gevolgd door jasmijn en lavendel op een basis van vanille, sandelhout en amber. De grootste groep vindt de geur langhoudend, terwijl de meningen over de sillage verdeeld zijn tussen matig en sterk. Het warme, kruidige karakter past bij herfstavonden, en winter en overdag werken ook.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Bergamot
- Bittere amandel
- Komijn
- Heliotroop
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Parfums de Marly
- Concentratie
- Eau de Parfum
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Parfums de Marly Pegasus, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenwarm kruidig, vanille, amber, zoet, amandel
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 48%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 42%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 38%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 40%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak2%
- Zwak5%
- Matig22%
- Langdurig (Meeste stemmen)48%
- Eeuwig23%
Sillage
- Intiem8%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)42%
- Sterk38%
- Enorm12%
Seizoen
- Lente15%
- Zomer12%
- Herfst (Meeste stemmen)38%
- Winter35%
Moment van de dag
- Overdag35%
- Kantoor5%
- Avond (Meeste stemmen)40%
- Avondje uit20%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Parfums de Marly Pegasus mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 38%
Deelt Komijn · Vanille
Deelt Lavendel · Amber
Deelt Komijn · Lavendel
Deelt Komijn · Vanille
Deelt Lavendel · Vanille
- Klantfavoriet
Deelt Lavendel · Sandelhout
Deelt Lavendel · Amber
Deelt Heliotroop · Jasmijn
Combineer met
Parfums de Marly Pegasus + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Muskus · Tonkaboon toe
Voegt Muskus · Ceder toe
Voegt Patchoeli · Tonkaboon toe
- Bespaar 37%
Voegt Roos · Muskus toe
Meer van Parfums de Marly
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Parfums de Marly Pegasus naar?
Parfums de Marly Pegasus opent met Bergamot, Bittere amandel, Komijn en Heliotroop. In het hart vind je Jasmijn en Lavendel. Het droogt af naar Amber, Sandelhout en Vanille. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als warm kruidig, vanille, amber, zoet en amandel.
Blijft Parfums de Marly Pegasus lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (48% van de stemmen), en 71% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Parfums de Marly Pegasus geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 12% van de seizoensstemmen.
Is Parfums de Marly Pegasus geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 35% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Parfums de Marly Pegasus voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 40% naar overdag of kantoor.
Kan ik Parfums de Marly Pegasus op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Parfums de Marly Pegasus?
Pegasus is gemaakt door Parfums de Marly. Het kwam uit in 2011. De concentratie is Eau de Parfum.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Parfums de Marly Pegasus dragen?
Een 10ml-decant van Parfums de Marly Pegasus bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Parfums de Marly kan ik proberen?
Is deze decant van Parfums de Marly Pegasus het originele parfum?
Ja. Elke decant van Parfums de Marly Pegasus wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Parfums de Marly, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







