Prada L'Homme, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Prada L'Homme van Prada, flacon met de belangrijkste geurnoten: Neroli, Zwarte peper en Iris
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 3–6 uur

Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenLente

Moment van de dagKantoor

Het best voorWerk

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 48%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 70%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 48%Lente

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Kantoor

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 8.509 stemmen

  • Zeer zwak2%135 stemmen
  • Zwak3%271 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)48%4.101 stemmen
  • Langdurig43%3.623 stemmen
  • Eeuwig4%379 stemmen

Sillage, 9.042 stemmen

  • Intiem13%1.135 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)70%6.301 stemmen
  • Sterk14%1.254 stemmen
  • Enorm4%352 stemmen

Seizoen, 8.509 stemmen

  • Lente (Meeste stemmen)48%4.084 stemmen
  • Zomer13%1.106 stemmen
  • Herfst32%2.723 stemmen
  • Winter7%596 stemmen

Moment van de dag, 8.509 stemmen

  • Overdag35%2.978 stemmen
  • Kantoor (Meeste stemmen)55%4.680 stemmen
  • Avond7%596 stemmen
  • Avondje uit3%255 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 7,65Eerder € 11,90BESPAAR 36%
    • Per ml: € 2,55/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 57,60Eerder € 127,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,92/ml25% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Prada L'Homme mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisée

    Givenchy

    Gentleman Eau de Parfum Boisée

    3ml: was € 11,90, nu € 7,29

    Deelt Zwarte peper · Geranium

  • Klantfavoriet
    Decant van Parfums de Marly Layton

    Parfums de Marly

    Layton

    3ml: was € 16,90, nu € 10,98

    Deelt Viooltje · Geranium

  • Decant van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Bleu Électrique

    Yves Saint Laurent

    La Nuit de L'Homme Bleu Électrique

    3ml: was € 13,90, nu € 8,55

    Deelt Geranium · Kardemom

  • Decant van Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Eau & Cèdre

    Issey Miyake

    L’Eau d’Issey Pour Homme Eau & Cèdre

    3ml: was € 10,90, nu € 6,84

    Deelt Kardemom · Ceder

  • Bespaar 35%
    Decant van Memo Paris African Leather

    Memo Paris

    African Leather

    3ml: was € 17,90, nu € 11,61

    Deelt Geranium · Kardemom

  • Decant van Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum

    Yves Saint Laurent

    MYSLF Le Parfum

    3ml: was € 12,90, nu € 8,19

    Deelt Zwarte peper · Amber

  • Decant van Montale Wood and Spices

    Montale

    Wood and Spices

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

    Deelt Viooltje · Geranium

  • Bespaar 38%
    Decant van Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum

    Jean Paul Gaultier

    Scandal Pour Homme Le Parfum

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Geranium · Sandelhout

Combineer met

Prada L'Homme + een van deze

  • Decant van Atelier des Ors Pink Me Up

    Atelier des Ors

    Pink Me Up

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Voegt Muskus · Bergamot toe

  • Decant van Maison Margiela Bubble Bath

    Maison Margiela

    Bubble Bath

    3ml: was € 12,90, nu € 8,01

    Voegt Jasmijn · Roos toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Atelier des Ors Villa Primerose

    Atelier des Ors

    Villa Primerose

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Voegt Muskus · Jasmijn toe

  • Decant van Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver

    Guerlain

    Aqua Allegoria Nerolia Vetiver

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

    Voegt Vetiver · Bergamot toe

Meer van Prada

Prada werd in 1913 in Milaan opgericht, en de parfums delen de strakke lijnen en de licht koele afwerking van het modehuis.

Ontdek Prada (18)
  • Decant van Prada Candy

    Prada

    Prada Candy

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Prada Paradoxe

    Prada

    Prada Paradoxe

    3ml: was € 12,90, nu € 8,01

  • Decant van Prada Luna Rossa Carbon

    Prada

    Luna Rossa Carbon

    3ml: was € 11,90, nu € 7,29

  • Decant van Prada L'Homme Intense

    Prada

    Prada L'Homme Intense

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

  • Bespaar 34%
    Decant van Prada Luna Rossa Ocean

    Prada

    Luna Rossa Ocean

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

  • Decant van Prada Luna Rossa

    Prada

    Luna Rossa

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

  • Decant van Prada La Femme

    Prada

    Prada La Femme

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

  • Bespaar 38%
    Decant van Prada Paradigme Le Parfum

    Prada

    Paradigme Le Parfum

    3ml: was € 17,90, nu € 11,16

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Prada L'Homme naar?

Prada L'Homme opent met Zwarte peper, Kardemom, Wortelzaad en Neroli. In het hart vind je Geranium, Iris, Maté en Viooltje. Het droogt af naar Amber, Ceder, Patchoeli en Sandelhout.

Blijft Prada L'Homme lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (48% van de stemmen), en 47% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (70% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Prada L'Homme geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente; de zomer krijgt slechts 13% van de seizoensstemmen.

Is Prada L'Homme geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 7% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Prada L'Homme voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 90% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 10% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Prada L'Homme op kantoor dragen?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen kantoor als het meest passende moment van de dag, met 55% van de stemmen voor het moment van de dag.

Wie maakt Prada L'Homme?

Prada L'Homme is gemaakt door Prada. Het kwam uit in 2016.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Prada L'Homme dragen?

Een 10ml-decant van Prada L'Homme bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Prada kan ik proberen?

Naast Prada L'Homme heeft 10ML ook Prada Candy, Prada Paradoxe en Luna Rossa Carbon van Prada, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Prada L'Homme het originele parfum?

Ja. Elke decant van Prada L'Homme wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Prada, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.