Prada L'Homme
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Prada L'Homme is powdery iris kept sharp and tidy, framed by spice and soft woods. Neroli, black pepper and cardamom open it bright and dry, with an earthy hint of carrot seed. Iris and violet then take the lead, helped by geranium and a green touch of mate. Amber, cedar, sandalwood and patchouli settle underneath, warm but never heavy. It launched in 2016, and men wear it most, particularly those who like a tidy, grown-up scent over loud statements. Voters choose it for spring and autumn, by day and in the office, and it is a natural work scent. The longevity vote leans moderate. On sillage, most wearers settle on moderate. A 10ml decant fits in a bag and covers weeks of workdays, plenty of time to decide.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Prada L'Homme
Prada L'Homme vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Zwarte peper
- Kardemom
- Wortelzaad
- Neroli
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Prada
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Prada L'Homme, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 48%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 70%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 48%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 55%Kantoor
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 8.509 stemmen
- Zeer zwak2%135 stemmen
- Zwak3%271 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)48%4.101 stemmen
- Langdurig43%3.623 stemmen
- Eeuwig4%379 stemmen
Sillage, 9.042 stemmen
- Intiem13%1.135 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)70%6.301 stemmen
- Sterk14%1.254 stemmen
- Enorm4%352 stemmen
Seizoen, 8.509 stemmen
- Lente (Meeste stemmen)48%4.084 stemmen
- Zomer13%1.106 stemmen
- Herfst32%2.723 stemmen
- Winter7%596 stemmen
Moment van de dag, 8.509 stemmen
- Overdag35%2.978 stemmen
- Kantoor (Meeste stemmen)55%4.680 stemmen
- Avond7%596 stemmen
- Avondje uit3%255 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Prada L'Homme mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Zwarte peper · Geranium
- Klantfavoriet
Deelt Viooltje · Geranium
Deelt Geranium · Kardemom
Deelt Kardemom · Ceder
- Bespaar 35%
Deelt Geranium · Kardemom
Deelt Zwarte peper · Amber
Deelt Viooltje · Geranium
- Bespaar 38%
Deelt Geranium · Sandelhout
Combineer met
Prada L'Homme + een van deze
Voegt Muskus · Bergamot toe
Voegt Jasmijn · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Muskus · Jasmijn toe
Voegt Vetiver · Bergamot toe
Meer van Prada
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 34%
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Prada L'Homme naar?
Prada L'Homme opent met Zwarte peper, Kardemom, Wortelzaad en Neroli. In het hart vind je Geranium, Iris, Maté en Viooltje. Het droogt af naar Amber, Ceder, Patchoeli en Sandelhout.
Blijft Prada L'Homme lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (48% van de stemmen), en 47% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (70% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Prada L'Homme geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente; de zomer krijgt slechts 13% van de seizoensstemmen.
Is Prada L'Homme geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 7% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Prada L'Homme voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 90% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 10% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Prada L'Homme op kantoor dragen?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen kantoor als het meest passende moment van de dag, met 55% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Prada L'Homme?
Prada L'Homme is gemaakt door Prada. Het kwam uit in 2016.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Prada L'Homme dragen?
Een 10ml-decant van Prada L'Homme bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Prada kan ik proberen?
Naast Prada L'Homme heeft 10ML ook Prada Candy, Prada Paradoxe en Luna Rossa Carbon van Prada, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Prada L'Homme het originele parfum?
Ja. Elke decant van Prada L'Homme wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Prada, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







