Tiziana Terenzi Porpora
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Porpora by Tiziana Terenzi is a dark, resinous rose built for cold nights. Rose, raspberry, cloves and cinnamon open it warm and a little tart, then a heart of patchouli, Bulgarian rose, incense and poppy takes over, thick and smoky. The base settles into myrrh, amber, musk, benzoin and chestnut, so the finish reads dense rather than sweet. Launched in 2017, it is worn mostly by women who want a rose with weight behind it, not a light one. Voters keep it for winter and autumn nights, and it suits going out more than a desk. Longevity votes lean toward eternal, and sillage leans strong, so it fills a room quickly. A 3ml decant is enough to test it through a handful of cold evenings before you commit to more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Porpora
Porpora vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Tiziana Terenzi
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Tiziana Terenzi Porpora, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 40%Eeuwig
Sillage
Meeste stemmen: 38%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 50%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 55%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 511 stemmen
- Zeer zwak3%13 stemmen
- Zwak5%25 stemmen
- Matig18%90 stemmen
- Langdurig35%178 stemmen
- Eeuwig (Meeste stemmen)40%205 stemmen
Sillage, 690 stemmen
- Intiem7%45 stemmen
- Gemiddeld21%142 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)38%261 stemmen
- Enorm35%242 stemmen
Seizoen, 510 stemmen
- Lente12%61 stemmen
- Zomer3%15 stemmen
- Herfst35%179 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)50%255 stemmen
Moment van de dag, 510 stemmen
- Overdag12%61 stemmen
- Kantoor3%15 stemmen
- Avond30%153 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)55%281 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Tiziana Terenzi Porpora mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Klantfavoriet
Deelt Framboos · Kaneel
Deelt Wierook · Roos
Deelt Kruidnagels · Wierook
Deelt Kruidnagels · Kaneel
- Sale · 10% korting
Deelt Benzoë · Amber
Deelt Mirre · Wierook
Deelt Framboos · Benzoë
- Bespaar 35%
Deelt Mirre · Roos
Combineer met
Tiziana Terenzi Porpora + een van deze
- Bespaar 37%
Voegt Jasmijn · Sandelhout toe
Voegt Vanille · Bergamot toe
Voegt Kardemom · Jasmijn toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Labdanum · Sandelhout toe
Meer van Tiziana Terenzi
- Bijna uitverkocht
- Sale · 10% korting
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Tiziana Terenzi Porpora naar?
Tiziana Terenzi Porpora opent met Kaneel, Kruidnagels, Framboos en Roos. In het hart vind je Bulgaarse roos, Wierook, Patchoeli en Klaproos. Het droogt af naar Amber, Benzoë, Kastanje en Muskus.
Blijft Tiziana Terenzi Porpora lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als eeuwig (40% van de stemmen), en 75% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (38% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Tiziana Terenzi Porpora geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 3% van de seizoensstemmen.
Is Tiziana Terenzi Porpora geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 50% van de seizoensstemmen.
Is Tiziana Terenzi Porpora voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 85% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 15% naar overdag of kantoor.
Kan ik Tiziana Terenzi Porpora op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 3% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Tiziana Terenzi Porpora?
Porpora is gemaakt door Tiziana Terenzi. Het kwam uit in 2017.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Tiziana Terenzi Porpora dragen?
Een 10ml-decant van Tiziana Terenzi Porpora bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Tiziana Terenzi kan ik proberen?
Is deze decant van Tiziana Terenzi Porpora het originele parfum?
Ja. Elke decant van Tiziana Terenzi Porpora wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Tiziana Terenzi, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







