Xerjoff Mefisto, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Mefisto van Xerjoff, flacon met de belangrijkste geurnoten: Grapefruit, Bergamot en Lavendel
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomer

Moment van de dagOverdag

Het best voorWerk

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 47%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 50%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 55%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 50%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 1.852 stemmen

  • Zeer zwak2%43 stemmen
  • Zwak5%95 stemmen
  • Matig37%677 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)47%877 stemmen
  • Eeuwig9%160 stemmen

Sillage, 2.070 stemmen

  • Intiem9%178 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)50%1.040 stemmen
  • Sterk32%662 stemmen
  • Enorm9%190 stemmen

Seizoen, 1.852 stemmen

  • Lente35%648 stemmen
  • Zomer (Meeste stemmen)55%1.019 stemmen
  • Herfst7%130 stemmen
  • Winter3%55 stemmen

Moment van de dag, 1.852 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)50%926 stemmen
  • Kantoor30%556 stemmen
  • Avond15%278 stemmen
  • Avondje uit5%92 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 11,07Eerder € 17,90BESPAAR 38%
    • Per ml: € 3,69/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 81,00Eerder € 179,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 2,70/ml27% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Xerjoff Mefisto mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Gucci Guilty Pour Homme

    Gucci

    Guilty Pour Homme

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

    Deelt Amalfitaanse citroen · Virginiaanse ceder

  • Klantfavoriet
    Decant van Dior Homme Intense

    Dior

    Dior Homme Intense

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

    Deelt Virginiaanse ceder · Lavendel

  • Sale · 10% korting
    Decant van Ralph Lauren Ralph's Club Parfum

    Ralph Lauren

    Ralph's Club Parfum

    3ml: was € 7,60, nu € 6,84, 10% korting

    Deelt Virginiaanse ceder · Grapefruit

  • Decant van No. 1 Clive Christian for men

    Clive Christian

    No. 1 Clive Christian for men

    3ml: was € 110,90, nu € 69,66

    Deelt Virginiaanse ceder · Grapefruit

  • Decant van Calvin Klein Defy

    Calvin Klein

    Defy

    3ml: was € 9,90, nu € 6,21

    Deelt Lavendel · Amber

  • Decant van Trussardi Uomo 1911

    Trussardi

    Trussardi Uomo 1911

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Amalfitaanse citroen · Bergamot

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Creed Himalaya

    Creed

    Himalaya

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Deelt Grapefruit · Sandelhout

  • Decant van Prada L'Homme Intense

    Prada

    Prada L'Homme Intense

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

    Deelt Iris · Amber

Combineer met

Xerjoff Mefisto + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Rabanne Phantom Intense

    Rabanne

    Phantom Intense

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

    Voegt Ceder · Citroen toe

  • Decant van Balmain Bronze

    Balmain

    Bronze

    3ml: was € 26,90, nu € 18,90

    Voegt Jasmijn · Patchoeli toe

  • Decant van Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Eau & Cèdre

    Issey Miyake

    L’Eau d’Issey Pour Homme Eau & Cèdre

    3ml: was € 10,90, nu € 6,84

    Voegt Vetiver · Ceder toe

  • Bespaar 30%
    Decant van Afnan 9am Dive

    Afnan

    9am Dive

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Voegt Jasmijn · Citroen toe

Meer van Xerjoff

Xerjoff is a Turin house, started in 2007 by Sergio Momo to make perfume with the richness of Italian design: dense, golden and unashamedly sweet.

Ontdek Xerjoff (40)
  • Bijna uitverkocht
    Decant van Xerjoff XJ 1861 Naxos

    Xerjoff

    XJ 1861 Naxos

    3ml: was € 17,90, nu € 11,43

  • Decant van Xerjoff Lira

    Xerjoff

    Lira

    3ml: was € 14,90, nu € 9,27

  • Decant van Xerjoff Erba Pura

    Xerjoff

    Erba Pura

    3ml: was € 17,90, nu € 11,07

  • Bespaar 37%
    Decant van Xerjoff Alexandria II

    Xerjoff

    Alexandria II

    3ml: was € 35,90, nu € 22,50

  • Decant van Xerjoff Torino21

    Xerjoff

    Torino21

    3ml: was € 20,90, nu € 13,41

  • Decant van Xerjoff Dolce Amalfi

    Xerjoff

    Dolce Amalfi

    3ml: was € 15,90, nu € 9,81

  • Decant van Xerjoff Bouquet Ideale

    Xerjoff

    Bouquet Ideale

    3ml: was € 14,90, nu € 9,27

  • Bespaar 36%
    Decant van Xerjoff Alexandria II Anniversary

    Xerjoff

    Alexandria II Anniversary

    3ml: was € 28,90, nu € 18,45

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Xerjoff Mefisto naar?

Xerjoff Mefisto opent met Amalfitaanse citroen, Bergamot en Grapefruit. In het hart vind je Iris, Lavendel en Roos. Het droogt af naar Amber, Muskus, Sandelhout en Virginiaanse ceder.

Blijft Xerjoff Mefisto lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (47% van de stemmen), en 56% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Xerjoff Mefisto geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 55% van de seizoensstemmen.

Is Xerjoff Mefisto geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 3% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Xerjoff Mefisto voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 80% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 20% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Xerjoff Mefisto op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 30% van de stemmen voor het moment van de dag.

Wie maakt Xerjoff Mefisto?

Mefisto is gemaakt door Xerjoff. Het kwam uit in 2009.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Xerjoff Mefisto dragen?

Een 10ml-decant van Xerjoff Mefisto bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Xerjoff kan ik proberen?

Naast Xerjoff Mefisto heeft 10ML ook XJ 1861 Naxos, Lira en Erba Pura van Xerjoff, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Xerjoff Mefisto het originele parfum?

Ja. Elke decant van Xerjoff Mefisto wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Xerjoff, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.