Xerjoff Mefisto
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Mefisto is built on grapefruit, bergamot and Amalfi lemon, crisp and citrus-forward from the first minute. Lavender, iris and rose soften the middle into something powdery rather than sweet. The base brings musk, sandalwood, Virginia cedar and amber, keeping the finish smooth and quietly warm. Made by Xerjoff in 2009, it tends to suit men who like a fragrance that reads clean and put-together rather than heavy. Voters wear it in spring and summer, through the day and at the office. Longevity votes lean toward long-lasting. Wearers mostly call the sillage moderate, easy to keep close through a working day. A 3ml decant is enough to try it across a full week at the office before deciding on more.
10ML buys its bottles from authorized EU distributors and directly from the brands, and decants authentic Xerjoff fragrances by hand into 10ML-labelled atomizers. 10ML is independent: it has no affiliation with Xerjoff, and Xerjoff neither endorses nor sponsors it. The retail bottle in the photos identifies the fragrance; it is not part of your order.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Mefisto
Mefisto vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Amalfitaanse citroen
- Bergamot
- Grapefruit
- Basiswat blijft hangen
- Amber
- Muskus
- Sandelhout
- Virginiaanse ceder
- Merk
- Xerjoff
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Xerjoff Mefisto, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Amalfitaanse citroen
- Bergamot
- Grapefruit
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Amber
- Muskus
- Sandelhout
- Virginiaanse ceder
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 47%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 50%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 1.852 stemmen
- Zeer zwak2%43 stemmen
- Zwak5%95 stemmen
- Matig37%677 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)47%877 stemmen
- Eeuwig9%160 stemmen
Sillage, 2.070 stemmen
- Intiem9%178 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%1.040 stemmen
- Sterk32%662 stemmen
- Enorm9%190 stemmen
Seizoen, 1.852 stemmen
- Lente35%648 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)55%1.019 stemmen
- Herfst7%130 stemmen
- Winter3%55 stemmen
Moment van de dag, 1.852 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)50%926 stemmen
- Kantoor30%556 stemmen
- Avond15%278 stemmen
- Avondje uit5%92 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Xerjoff Mefisto mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Amalfitaanse citroen · Virginiaanse ceder
- Klantfavoriet
Deelt Virginiaanse ceder · Lavendel
- Sale · 10% korting
Deelt Virginiaanse ceder · Grapefruit
Deelt Virginiaanse ceder · Grapefruit
Deelt Lavendel · Amber
Deelt Amalfitaanse citroen · Bergamot
- Bijna uitverkocht
Deelt Grapefruit · Sandelhout
Deelt Iris · Amber
Combineer met
Xerjoff Mefisto + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Ceder · Citroen toe
Voegt Jasmijn · Patchoeli toe
Voegt Vetiver · Ceder toe
- Bespaar 30%
Voegt Jasmijn · Citroen toe
Meer van Xerjoff
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Xerjoff Mefisto naar?
Xerjoff Mefisto opent met Amalfitaanse citroen, Bergamot en Grapefruit. In het hart vind je Iris, Lavendel en Roos. Het droogt af naar Amber, Muskus, Sandelhout en Virginiaanse ceder.
Blijft Xerjoff Mefisto lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (47% van de stemmen), en 56% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Xerjoff Mefisto geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 55% van de seizoensstemmen.
Is Xerjoff Mefisto geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 3% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Xerjoff Mefisto voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 80% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 20% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Xerjoff Mefisto op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 30% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Xerjoff Mefisto?
Mefisto is gemaakt door Xerjoff. Het kwam uit in 2009.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Xerjoff Mefisto dragen?
Een 10ml-decant van Xerjoff Mefisto bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Xerjoff kan ik proberen?
Naast Xerjoff Mefisto heeft 10ML ook XJ 1861 Naxos, Lira en Erba Pura van Xerjoff, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Xerjoff Mefisto het originele parfum?
Ja. Elke decant van Xerjoff Mefisto wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Xerjoff, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







