Eredeti parfümök

Dekantok 3ml, 10ml és 30ml méretben

Ingyenes szállítás 75 € felett

Márka

Memo Paris

A Memo Paris párizsi niche parfümház, amely úti jegyzetekként gondolja újra a parfümöt: gondosan válogatott természetes összetevőkkel őrzi meg különleges úti célok érzéki emlékét. Clara Molloy és férje, John alapította; a márka művészi szemléletet ötvöz példaszerű alapossággal, és érzelmekben gazdag kompozíciókat alkot, amelyek mindegyike távoli tájak ihlette történetet mesél. Minden illat azt a filozófiát testesíti meg, hogy „az út maga a cél”, és arra hívja viselőjét, hogy kifinomult illattörténeteken keresztül hiteles kulturális elbeszéléseket éljen át.

Memo Paris: 20 parfüm 3ml-től induló dekantokban, hogy kipróbálhasd, mielőtt teljes üveget vennél.

Memo Paris: parfümök

  • 28% kedvezmény
    Memo Paris African Leather dekant

    Memo Paris

    African Leather

    Kezdőár korábban 17,90 € 12,90 € (3ml)

  • 28% kedvezmény
    Memo Paris Marfa dekant

    Memo Paris

    Marfa

    Kezdőár korábban 17,90 € 12,90 € (3ml)

  • 30% kedvezmény
    Memo Paris French Leather dekant

    Memo Paris

    French Leather

    Kezdőár korábban 26,90 € 18,90 € (3ml)

  • 29% kedvezmény
    Memo Paris Sintra dekant

    Memo Paris

    Sintra

    Kezdőár korábban 23,90 € 16,90 € (3ml)

  • 30% kedvezmény
    Memo Paris Italian Leather dekant

    Memo Paris

    Italian Leather

    Kezdőár korábban 16,90 € 11,90 € (3ml)

  • 30% kedvezmény
    Memo Paris Winter Palace dekant

    Memo Paris

    Winter Palace

    Kezdőár korábban 26,90 € 18,90 € (3ml)

  • 30% kedvezmény
    Memo Paris Tamarindo dekant

    Memo Paris

    Tamarindo

    Kezdőár korábban 26,90 € 18,90 € (3ml)

  • 30% kedvezmény
    Memo Paris Ocean Leather dekant

    Memo Paris

    Ocean Leather

    Kezdőár korábban 26,90 € 18,90 € (3ml)

  • 29% kedvezmény
    Memo Paris Sicilian Leather dekant

    Memo Paris

    Sicilian Leather

    Kezdőár korábban 23,90 € 16,90 € (3ml)

  • 30% kedvezmény
    Memo Paris Cappadocia dekant

    Memo Paris

    Cappadocia

    Kezdőár korábban 26,90 € 18,90 € (3ml)

  • 30% kedvezmény
    Memo Paris French Leather Rose dekant

    Memo Paris

    French Leather Rose

    Kezdőár korábban 26,90 € 18,90 € (3ml)

  • 31% kedvezmény
    Memo Paris Odéon Rosebud dekant

    Memo Paris

    Odéon Rosebud

    Kezdőár korábban 25,90 € 17,90 € (3ml)

  • 31% kedvezmény
    Memo Paris Menorca dekant

    Memo Paris

    Menorca

    Kezdőár korábban 25,90 € 17,90 € (3ml)

  • 31% kedvezmény
    Memo Paris Cap Camarat dekant

    Memo Paris

    Cap Camarat

    Kezdőár korábban 25,90 € 17,90 € (3ml)

  • 29% kedvezmény
    Memo Paris Darling Point dekant

    Memo Paris

    Darling Point

    Kezdőár korábban 33,90 € 23,90 € (3ml)

  • 29% kedvezmény
    Memo Paris Leather dekant

    Memo Paris

    Leather

    Kezdőár korábban 33,90 € 23,90 € (3ml)

  • 30% kedvezmény
    Memo Paris Omnia Omnibus Ubique dekant

    Memo Paris

    Omnia Omnibus Ubique

    Kezdőár korábban 29,90 € 20,90 € (3ml)

  • 29% kedvezmény
    Memo Paris Rose dekant

    Memo Paris

    Rose

    Kezdőár korábban 33,90 € 23,90 € (3ml)

  • 29% kedvezmény
    Memo Paris Tonka Bean dekant

    Memo Paris

    Tonka Bean

    Kezdőár korábban 33,90 € 23,90 € (3ml)

  • 29% kedvezmény
    Memo Paris Vetiver dekant

    Memo Paris

    Vetiver

    Kezdőár korábban 33,90 € 23,90 € (3ml)

Memo Paris dekantok: kérdések és válaszok

Memo Paris a 10ML-nél

A 10ML-nél 20 Memo Paris parfüm kapható: 4 nőknek, 2 férfiaknak és 14 uniszex.

2013 és 2026 között jelentek meg.

Közülük ezek az illatjegyek bukkannak fel a leggyakrabban: Pézsma, Bergamott, Vanília, Benzoin és Bőr.

Mindegyiket kézzel töltjük eredeti üvegből, 3ml, 10ml és 30ml kiszerelésben. Az árak 11,90 € és 182,90 € között mozognak.

Hány Memo Paris parfüm kapható a 10ML-nél?

A 10ML-nél 20 Memo Paris parfüm kapható, 3ml-től 30ml-ig terjedő dekantokban.

Mennyibe kerül egy Memo Paris dekant?

Memo Paris dekantjaink ára 11,90 € (3ml) és 182,90 € (30ml) között van.

Mely Memo Paris parfümöket próbáljam ki először?

Kezdd azokkal, amelyek Memo Paris-oldalunk élén szerepelnek: African Leather, Marfa és French Leather.

Memo Paris: milyen illatjegyek jellemzőek a parfümjeire?

Az általunk kínált Memo Paris parfümökben ezek az illatjegyek fordulnak elő a leggyakrabban: Pézsma, Bergamott, Vanília, Benzoin és Bőr.

Ezek eredeti Memo Paris parfümök?

Igen. Minden dekantot kézzel töltünk egy hiteles, eredeti üvegből. Soha nem árulunk másolatot vagy „ihletésű” alternatívát.

Még nem vagy biztos benne? Kezdd a 3ml-es mérettel.

Viselj egy parfümöt néhány napig, mielőtt döntenél. A legtöbb illat 3ml, 10ml és 30ml méretben kapható, az eredeti üvegből dekantálva.

Nézd meg a legnépszerűbbeket