Amouage Epic Woman
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Epic Woman van Amouage opent met een scherpe, gekruide start: karwij, kaneel en roze peper, donker en een beetje rokerig in plaats van zoet. Roos, jasmijn en geranium komen er vervolgens bij en voorkomen dat de kruiden hard worden. De basis is dik en harsig, opgebouwd uit agarhout, wierook, iriswortel, patchoeli, amber en vanille, en deze basis blijft het langst bij je. Het wordt evenveel door mannen als door vrouwen gedragen en werkt voor iedereen die een avondgeur met echte diepte zoekt. Wie erover stemt, grijpt ernaar in winter en herfst, bijna altijd ’s nachts. De meeste dragers noemen de houdbaarheid langdurig en de meesten noemen de sillage ook sterk. Met een 3ml-decant weet je snel of die basis van kruiden en hars de jouwe is.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Epic Woman
Epic Woman vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Epic Woman brengt karwij en kaneel bij roos en jasmijn en gaat dan over in oud, amber en wierook. De meesten vinden de geur langhoudend met een sterke sillage, al ervaren sommigen een matige geurduur en sillage. De warme kruiden en de wierook passen bij winternachten; herfstavonden werken ook.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Karwij
- Kaneel
- Roze peper
- Basiswat blijft hangen
- Agarhout (oud)
- Amber
- Wierook
- Orriswortel
- Patchoeli
- Vanille
- Merk
- Amouage
- Geurprofiel
- Voor dames
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Amouage Epic Woman, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Karwij
- Kaneel
- Roze peper
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Agarhout (oud)
- Amber
- Wierook
- Orriswortel
- Patchoeli
- Vanille
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 58%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 51%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 47%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 51%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 265 stemmen
- Zeer zwak2%5 stemmen
- Zwak6%15 stemmen
- Matig17%45 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)58%155 stemmen
- Eeuwig17%45 stemmen
Sillage, 245 stemmen
- Intiem6%15 stemmen
- Gemiddeld29%70 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)51%125 stemmen
- Enorm14%35 stemmen
Seizoen, 310 stemmen
- Lente6%20 stemmen
- Zomer5%15 stemmen
- Herfst42%130 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)47%145 stemmen
Moment van de dag, 275 stemmen
- Overdag9%25 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond40%110 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)51%140 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Amouage Epic Woman mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 36%
Deelt Wierook · Roos
Deelt Roze peper · Roos
Deelt Orriswortel · Roos
Deelt Agarhout (oud) · Roos
Deelt Roos · Amber
- Bijna uitverkocht
Deelt Karwij · Roos
Deelt Orriswortel · Roos
Deelt Roze peper · Roos
Combineer met
Amouage Epic Woman + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
Voegt Muskus · Kardemom toe
Voegt Sandelhout · Labdanum toe
- Bespaar 35%
Voegt Vetiver · Bergamot toe
Meer van Amouage
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Amouage Epic Woman naar?
Amouage Epic Woman opent met Karwij, Kaneel en Roze peper. In het hart vind je Geranium, Jasmijn en Roos. Het droogt af naar Agarhout (oud), Amber, Wierook en Orriswortel.
Blijft Amouage Epic Woman lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (58% van de stemmen), en 75% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (51% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Amouage Epic Woman geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Amouage Epic Woman geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 47% van de seizoensstemmen.
Is Amouage Epic Woman voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 91% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 9% naar overdag of kantoor.
Kan ik Amouage Epic Woman op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Amouage Epic Woman?
Epic Woman is gemaakt door Amouage.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Amouage Epic Woman dragen?
Een 10ml-decant van Amouage Epic Woman bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Amouage kan ik proberen?
Naast Amouage Epic Woman heeft 10ML ook Reflection Man, Interlude Man en Honour Woman van Amouage, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Amouage Epic Woman het originele parfum?
Ja. Elke decant van Amouage Epic Woman wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Amouage, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







