Amouage Epic Woman, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Epic Woman van Amouage, flacon met de belangrijkste geurnoten: Karwij, Roze peper en Roos
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinterHerfst

Moment van de dagAvondje uit

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 58%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 51%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 47%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 51%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 265 stemmen

  • Zeer zwak2%5 stemmen
  • Zwak6%15 stemmen
  • Matig17%45 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)58%155 stemmen
  • Eeuwig17%45 stemmen

Sillage, 245 stemmen

  • Intiem6%15 stemmen
  • Gemiddeld29%70 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)51%125 stemmen
  • Enorm14%35 stemmen

Seizoen, 310 stemmen

  • Lente6%20 stemmen
  • Zomer5%15 stemmen
  • Herfst42%130 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)47%145 stemmen

Moment van de dag, 275 stemmen

  • Overdag9%25 stemmen
  • Kantoor0%0 stemmen
  • Avond40%110 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)51%140 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 13,77Eerder € 21,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 4,59/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 99,00Eerder € 219,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 3,30/ml28% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Amouage Epic Woman mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bespaar 36%
    Decant van Guerlain Rose Amira

    Guerlain

    Rose Amira

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

    Deelt Wierook · Roos

  • Decant van Twilly d'Hermès Eau Poivrée Eau de Parfum

    Hermès

    Twilly d'Hermès Eau Poivrée Eau de Parfum

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Roze peper · Roos

  • Decant van Guerlain Samsara Eau de Parfum

    Guerlain

    Samsara Eau de Parfum

    3ml: was € 11,90, nu € 7,65

    Deelt Orriswortel · Roos

  • Decant van Atkinsons Her Majesty The Oud

    Atkinsons

    Her Majesty The Oud

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

    Deelt Agarhout (oud) · Roos

  • Decant van Montale Intense Roses Musk

    Montale

    Intense Roses Musk

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

    Deelt Roos · Amber

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Dior Hypnotic Poison

    Dior

    Hypnotic Poison

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Karwij · Roos

  • Decant van Perles de Lalique

    Lalique

    Perles de Lalique

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Orriswortel · Roos

  • Decant van Lancôme Idôle

    Lancôme

    Idôle

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Deelt Roze peper · Roos

Combineer met

Amouage Epic Woman + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Initio Parfums Privés Rehab

    Initio Parfums Privés

    Rehab

    3ml: was € 17,90, nu € 11,61

    Voegt Sandelhout · Bergamot toe

  • Decant van Acqua di Parma Sandalo

    Acqua di Parma

    Sandalo

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Voegt Muskus · Kardemom toe

  • Decant van Rosendo Mateu Incense Wood

    Rosendo Mateu

    Incense Wood

    3ml: was € 19,90, nu € 13,90

    Voegt Sandelhout · Labdanum toe

  • Bespaar 35%
    Decant van Creed Original Vetiver

    Creed

    Original Vetiver

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Voegt Vetiver · Bergamot toe

Meer van Amouage

Amouage werd in 1983 in Oman opgericht, en de parfums weerspiegelen nog steeds de lange band van het land met wierook en harsen.

Ontdek Amouage (33)
  • Bespaar 37%
    Decant van Amouage Reflection Man

    Amouage

    Reflection Man

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Amouage Interlude Man

    Amouage

    Interlude Man

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Amouage Honour Woman

    Amouage

    Honour Woman

    3ml: was € 19,90, nu € 12,69

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Amouage Guidance

    Amouage

    Guidance

    3ml: was € 23,90, nu € 15,12

  • Decant van Amouage Dia Woman

    Amouage

    Dia Woman

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Amouage Epic Man

    Amouage

    Epic Man

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Bespaar 37%
    Decant van Amouage Interlude Black Iris

    Amouage

    Interlude Black Iris

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Amouage Epic 56

    Amouage

    Epic 56

    3ml: was € 27,90, nu € 17,55

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Amouage Epic Woman naar?

Amouage Epic Woman opent met Karwij, Kaneel en Roze peper. In het hart vind je Geranium, Jasmijn en Roos. Het droogt af naar Agarhout (oud), Amber, Wierook en Orriswortel.

Blijft Amouage Epic Woman lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (58% van de stemmen), en 75% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (51% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Amouage Epic Woman geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.

Is Amouage Epic Woman geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 47% van de seizoensstemmen.

Is Amouage Epic Woman voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 91% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 9% naar overdag of kantoor.

Kan ik Amouage Epic Woman op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Amouage Epic Woman?

Epic Woman is gemaakt door Amouage.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Amouage Epic Woman dragen?

Een 10ml-decant van Amouage Epic Woman bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Amouage kan ik proberen?

Naast Amouage Epic Woman heeft 10ML ook Reflection Man, Interlude Man en Honour Woman van Amouage, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Amouage Epic Woman het originele parfum?

Ja. Elke decant van Amouage Epic Woman wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Amouage, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.