Bvlgari Omnia Crystalline
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Omnia Crystalline by Bvlgari is a clear, watery floral: cool, calm and quietly woody. Crisp pear and green bamboo start it off, fresh rather than sweet. Lotus sits at the heart with a thread of tea and a faint warmth of cassia. Guaiac wood, musk and oakmoss finish it soft and slightly powdery, close to the skin. Released in 2005, it is mostly reached for by women who prefer a murmur to a statement. Voters pick it for spring and summer, for daytime and the office, so it slips easily into a working week. Most wearers vote its longevity moderate. The sillage vote leans moderate too. A 10ml decant lets you live with it through a season before choosing the bottle.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Omnia Crystalline
Omnia Crystalline vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Bvlgari
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Bvlgari Omnia Crystalline, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 53%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 48%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 50%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 55%Kantoor
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 2.915 stemmen
- Zeer zwak9%251 stemmen
- Zwak13%381 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)53%1.555 stemmen
- Langdurig19%550 stemmen
- Eeuwig6%178 stemmen
Sillage, 3.457 stemmen
- Intiem30%1.033 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)48%1.666 stemmen
- Sterk14%493 stemmen
- Enorm8%265 stemmen
Seizoen, 2.915 stemmen
- Lente40%1.166 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)50%1.457 stemmen
- Herfst7%204 stemmen
- Winter3%88 stemmen
Moment van de dag, 2.915 stemmen
- Overdag40%1.166 stemmen
- Kantoor (Meeste stemmen)55%1.603 stemmen
- Avond3%88 stemmen
- Avondje uit2%58 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Bvlgari Omnia Crystalline mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Thee · Lotus
Deelt Bamboe · Muskus
Deelt Peer · Muskus
- Bespaar 37%
Deelt Lotus · Muskus
Deelt Pokhout · Peer
Deelt Peer · Muskus
- Sale · 10% korting
Deelt Peer · Eikenmos
Deelt Peer · Muskus
Combineer met
Bvlgari Omnia Crystalline + een van deze
Voegt Sandelhout · Agarhout (oud) toe
Voegt Jasmijn · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Citroen · Patchoeli toe
Voegt Oranjebloesem · Sandelhout toe
Meer van Bvlgari
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 39%
- Bespaar 35%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Bvlgari Omnia Crystalline naar?
Bvlgari Omnia Crystalline opent met Bamboe en Peer. In het hart vind je Cassia, Lotus en Thee. Het droogt af naar Pokhout, Muskus en Eikenmos.
Blijft Bvlgari Omnia Crystalline lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (53% van de stemmen), en 25% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (48% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Bvlgari Omnia Crystalline geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 50% van de seizoensstemmen.
Is Bvlgari Omnia Crystalline geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 3% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Bvlgari Omnia Crystalline voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 95% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 5% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Bvlgari Omnia Crystalline op kantoor dragen?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen kantoor als het meest passende moment van de dag, met 55% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Bvlgari Omnia Crystalline?
Omnia Crystalline is gemaakt door Bvlgari. Het kwam uit in 2005.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Bvlgari Omnia Crystalline dragen?
Een 10ml-decant van Bvlgari Omnia Crystalline bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Bvlgari kan ik proberen?
Naast Bvlgari Omnia Crystalline heeft 10ML ook Bvlgari Man In Black, Le Gemme Tygar en Bvlgari Man Wood Essence van Bvlgari, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Bvlgari Omnia Crystalline het originele parfum?
Ja. Elke decant van Bvlgari Omnia Crystalline wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Bvlgari, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







