Amouage Love Delight
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Love Delight by Amouage opens with ginger, mandarin orange and cinnamon, brightened by a splash of rose water. Heliotrope, jasmine and rose carry the heart, soft and a little powdery. The base turns properly indulgent: vanilla, cacao, rum and cypriol, with a warm sweetness running through the whole thing. Launched in 2024, it is mostly worn by women who want a gourmand floral that still feels grown-up. Voters keep it for spring, worn equally by day and into the evening, and it earns its place at work too. The vote leans long-lasting on longevity and moderate on sillage, so it stays personal rather than loud. A 3ml decant is enough to wear across a week before deciding on the full bottle.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Love Delight
Love Delight vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Amouage
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Amouage Love Delight, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 41%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 49%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 50%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 45%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 458 stemmen
- Zeer zwak4%20 stemmen
- Zwak8%36 stemmen
- Matig35%161 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)41%186 stemmen
- Eeuwig12%55 stemmen
Sillage, 451 stemmen
- Intiem13%59 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)49%223 stemmen
- Sterk31%139 stemmen
- Enorm7%30 stemmen
Seizoen, 458 stemmen
- Lente (Meeste stemmen)50%229 stemmen
- Zomer5%23 stemmen
- Herfst30%137 stemmen
- Winter15%69 stemmen
Moment van de dag, 458 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)45%206 stemmen
- Kantoor5%23 stemmen
- Avond35%160 stemmen
- Avondje uit15%69 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Amouage Love Delight mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Cacao · Kaneel
- Bijna uitverkocht
Deelt Cacao · Gember
Deelt Cypriololie of nagarmotha · Kaneel
Deelt Rum · Vanille
Deelt Mandarijn · Roos
- Bespaar 34%
Deelt Cacao · Vanille
Deelt Rozenwater · Roos
Deelt Cacao · Mandarijn
Combineer met
Amouage Love Delight + een van deze
Voegt Sandelhout · Tonkaboon toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Muskus toe
Voegt Tonkaboon · Bergamot toe
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
Meer van Amouage
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Amouage Love Delight naar?
Amouage Love Delight opent met Kaneel, Gember, Mandarijn en Rozenwater. In het hart vind je Heliotroop, Jasmijn en Roos. Het droogt af naar Cacao, Cypriololie of nagarmotha, Rum en Vanille.
Blijft Amouage Love Delight lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (41% van de stemmen), en 53% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (49% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Amouage Love Delight geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Amouage Love Delight geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 15% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Amouage Love Delight voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 50% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 50% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Amouage Love Delight op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Amouage Love Delight?
Love Delight is gemaakt door Amouage. Het kwam uit in 2024.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Amouage Love Delight dragen?
Een 10ml-decant van Amouage Love Delight bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Amouage kan ik proberen?
Naast Amouage Love Delight heeft 10ML ook Reflection Man, Interlude Man en Honour Woman van Amouage, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Amouage Love Delight het originele parfum?
Ja. Elke decant van Amouage Love Delight wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Amouage, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







