Boadicea the Victorious Monarch
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Monarch belongs to Boadicea The Victorious, opening on red berries and black tea sharpened by grapefruit, bergamot and a herbal edge of artemisia. The heart turns spiced and floral: cardamom and pink pepper against rose, jasmine and freesia. It settles into a dark, resinous base of leather, oud, cedar and patchouli, with tonka bean and vanilla for warmth and incense for smoke. Released in 2015, it wears well on men and women who want a fragrance with real weight to it. Voters keep it for winter and fall, reaching for it mainly at night and in the evening. Wearers lean toward long-lasting on longevity, and the sillage vote also leans strong, giving it real presence in a room. A 3ml decant is a fair way to meet something this dense before committing to more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Bijvoet
- Bergamot
- Zwarte thee
- Grapefruit
- Rode bessen
- Hartna een paar minuten
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Boadicea the Victorious Monarch, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenleer, oud, warm kruidig, houtig, rokerig
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Bijvoet
- Bergamot
- Zwarte thee
- Grapefruit
- Rode bessen
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uitAvond
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 48%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 45%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 38%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 38%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 251 stemmen
- Zeer zwak3%8 stemmen
- Zwak6%15 stemmen
- Matig18%44 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)48%121 stemmen
- Eeuwig25%63 stemmen
Sillage, 249 stemmen
- Intiem8%19 stemmen
- Gemiddeld21%53 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)45%111 stemmen
- Enorm27%66 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente18%45 stemmen
- Zomer10%25 stemmen
- Herfst34%85 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)38%95 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag19%47 stemmen
- Kantoor10%26 stemmen
- Avond33%82 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)38%95 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
30ml
Om te houden
Prijs: Nu € 72,09Eerder € 159,90BESPAAR 55%- Per ml: € 2,40/ml
- ≈600 sprays
- 200 dagen dragen
Uitverkocht
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Boadicea the Victorious Monarch mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 37%
Deelt Eikenmos · Grapefruit
Deelt Rode bessen · Wierook
Deelt Kaneel · Agarhout (oud)
- Bespaar 37%
Deelt Kaneel · Agarhout (oud)
Deelt Agarhout (oud) · Kardemom
Deelt Labdanum · Kaneel
- Klantfavoriet
Deelt Zwarte thee · Grapefruit
Deelt Kaneel · Agarhout (oud)
Combineer met
Boadicea the Victorious Monarch + een van deze
- Bespaar 35%
Voegt Citroen · Sandelhout toe
Voegt Saffraan · Benzoë toe
Voegt Vetiver · Nootmuskaat toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Muskus · Citroen toe
Meer van Boadicea the Victorious
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Sale · 15% korting
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Boadicea the Victorious Monarch naar?
Boadicea the Victorious Monarch opent met Bijvoet, Bergamot, Zwarte thee en Grapefruit. In het hart vind je Kardemom, Kaneel, Freesia en Jasmijn. Het droogt af naar Agarhout (oud), Ceder, Wierook en Labdanum. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als leer, oud, warm kruidig, houtig en rokerig.
Blijft Boadicea the Victorious Monarch lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (48% van de stemmen), en 73% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (45% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Boadicea the Victorious Monarch geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 10% van de seizoensstemmen.
Is Boadicea the Victorious Monarch geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 38% van de seizoensstemmen.
Is Boadicea the Victorious Monarch voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 71% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 29% naar overdag of kantoor.
Kan ik Boadicea the Victorious Monarch op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 10% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Boadicea the Victorious Monarch?
Monarch is gemaakt door Boadicea the Victorious. Het kwam uit in 2015.
Hoe vaak kun je een 30ml-decant van Boadicea the Victorious Monarch dragen?
Een 30ml-decant van Boadicea the Victorious Monarch bevat ongeveer 600 sprays, goed voor zo’n 200 dagen dragen.
Welke andere parfums van Boadicea the Victorious kan ik proberen?
Naast Boadicea the Victorious Monarch heeft 10ML ook Blue Sapphire, Valiant en Bodacious van Boadicea the Victorious, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Boadicea the Victorious Monarch het originele parfum?
Ja. Elke decant van Boadicea the Victorious Monarch wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Boadicea the Victorious, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.





