Dior Eau Sauvage, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Eau Sauvage van Dior, flacon met de belangrijkste geurnoten: Bergamot, Basilicum en Patchoeli
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 3–6 uur

Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomer

Moment van de dagOverdag

Het best voorWerk

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 61%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 55%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 50%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 2.204 stemmen

  • Zeer zwak7%160 stemmen
  • Zwak15%330 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)61%1.341 stemmen
  • Langdurig13%289 stemmen
  • Eeuwig4%84 stemmen

Sillage, 2.622 stemmen

  • Intiem28%725 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)55%1.431 stemmen
  • Sterk11%301 stemmen
  • Enorm6%165 stemmen

Seizoen, 2.203 stemmen

  • Lente35%771 stemmen
  • Zomer (Meeste stemmen)50%1.102 stemmen
  • Herfst12%264 stemmen
  • Winter3%66 stemmen

Moment van de dag, 2.204 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)55%1.212 stemmen
  • Kantoor28%617 stemmen
  • Avond12%264 stemmen
  • Avondje uit5%111 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 7,83Eerder € 11,90BESPAAR 34%
    • Per ml: € 2,61/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 59,40Eerder € 131,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,98/ml24% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Dior Eau Sauvage mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Azzaro pour Homme

    Azzaro

    Azzaro pour Homme

    3ml: was € 10,90, nu € 7,11

    Deelt Karwij · Basilicum

  • Klantfavoriet
    Decant van Amouage Reflection Man

    Amouage

    Reflection Man

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

    Deelt Orriswortel · Rozemarijn

  • Decant van Xerjoff Torino21

    Xerjoff

    Torino21

    3ml: was € 20,90, nu € 13,41

    Deelt Basilicum · Rozemarijn

  • Decant van Hugo Boss Boss Bottled

    Hugo Boss

    Boss Bottled

    3ml: was € 10,90, nu € 7,11

    Deelt Anjer · Eikenmos

  • Decant van Calvin Klein Defy

    Calvin Klein

    Defy

    3ml: was € 9,90, nu € 6,21

    Deelt Lavendel · Vetiver

  • Decant van Kajal Faris

    Kajal

    Faris

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

    Deelt Koriander · Lavendel

  • Bespaar 35%
    Decant van Jean Paul Gaultier Le Male

    Jean Paul Gaultier

    Le Male

    3ml: was € 11,90, nu € 7,74

    Deelt Karwij · Lavendel

  • Decant van Lalique Pour Homme Lion

    Lalique

    Lalique Pour Homme Lion

    3ml: was € 12,90, nu € 8,90

    Deelt Rozemarijn · Eikenmos

Combineer met

Dior Eau Sauvage + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Amouage Decision

    Amouage

    Decision

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

    Voegt Ceder · Vanille toe

  • Decant van Givenchy Gentleman Society

    Givenchy

    Gentleman Society

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Voegt Ceder · Kardemom toe

  • Decant van Rabanne Phantom Parfum

    Rabanne

    Phantom Parfum

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

    Voegt Ceder · Geranium toe

  • Bespaar 37%
    Decant van Guerlain Angélique Noire

    Guerlain

    Angélique Noire

    3ml: was € 27,90, nu € 17,64

    Voegt Ceder · Roze peper toe

Meer van Dior

Dior begon in 1946 in Frankrijk als het modehuis van Christian Dior en bracht in 1947 zijn eerste parfum uit, Miss Dior.

Ontdek Dior (35)
  • Bespaar 35%
    Decant van Dior Hypnotic Poison

    Dior

    Hypnotic Poison

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

  • Decant van Dior J'adore

    Dior

    J'adore

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

  • Decant van Dior Sauvage

    Dior

    Sauvage

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Dior Homme Intense

    Dior

    Dior Homme Intense

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

  • Decant van Dior Pure Poison

    Dior

    Pure Poison

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

  • Decant van Dior Sauvage Eau de Parfum

    Dior

    Sauvage Eau de Parfum

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

  • Decant van Dior Addict

    Dior

    Dior Addict

    3ml: was € 13,90, nu € 8,82

  • Bespaar 37%
    Decant van Dior Tobacolor

    Dior

    Tobacolor

    3ml: was € 29,90, nu € 18,90

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Dior Eau Sauvage naar?

Dior Eau Sauvage opent met Basilicum, Bergamot, Karwij en Fruitige noten. In het hart vind je Anjer, Koriander, Hedione en Jasmijn. Het droogt af naar Amber, Muskus, Eikenmos en Vetiver.

Blijft Dior Eau Sauvage lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (61% van de stemmen), en 17% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Dior Eau Sauvage geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 50% van de seizoensstemmen.

Is Dior Eau Sauvage geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 3% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Dior Eau Sauvage voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 83% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 17% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Dior Eau Sauvage op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 28% van de stemmen voor het moment van de dag.

Wie maakt Dior Eau Sauvage?

Eau Sauvage is gemaakt door Dior. Het kwam uit in 1966.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Dior Eau Sauvage dragen?

Een 10ml-decant van Dior Eau Sauvage bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Dior kan ik proberen?

Naast Dior Eau Sauvage heeft 10ML ook Hypnotic Poison, J'adore en Sauvage van Dior, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Dior Eau Sauvage het originele parfum?

Ja. Elke decant van Dior Eau Sauvage wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Dior, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.