Dior Eau Sauvage
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Eau Sauvage by Dior is a crisp, herbal citrus from 1966 that still feels clean and unfussy. Lemon and bergamot open it with basil, rosemary and a dash of caraway. The heart turns softly floral and aromatic: lavender, jasmine, rose and carnation, with coriander and cool, powdery orris. Underneath, oakmoss, vetiver and musk give it a green, slightly earthy finish. Men tend to wear it, usually those who like to smell freshly showered and well turned out rather than loud. Voters wear it in summer and spring, during the day, and it is a natural pick for the office. Most wearers vote its longevity moderate, and the sillage vote clearly lands on moderate too, so it stays polite. A 10ml decant covers weeks of warm-weather mornings before you buy the bottle.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Eau Sauvage
Eau Sauvage vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Dior
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Dior Eau Sauvage, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 61%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 55%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 50%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 55%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 2.204 stemmen
- Zeer zwak7%160 stemmen
- Zwak15%330 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)61%1.341 stemmen
- Langdurig13%289 stemmen
- Eeuwig4%84 stemmen
Sillage, 2.622 stemmen
- Intiem28%725 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)55%1.431 stemmen
- Sterk11%301 stemmen
- Enorm6%165 stemmen
Seizoen, 2.203 stemmen
- Lente35%771 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)50%1.102 stemmen
- Herfst12%264 stemmen
- Winter3%66 stemmen
Moment van de dag, 2.204 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)55%1.212 stemmen
- Kantoor28%617 stemmen
- Avond12%264 stemmen
- Avondje uit5%111 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Dior Eau Sauvage mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Karwij · Basilicum
- Klantfavoriet
Deelt Orriswortel · Rozemarijn
Deelt Basilicum · Rozemarijn
Deelt Anjer · Eikenmos
Deelt Lavendel · Vetiver
Deelt Koriander · Lavendel
- Bespaar 35%
Deelt Karwij · Lavendel
Deelt Rozemarijn · Eikenmos
Combineer met
Dior Eau Sauvage + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Ceder · Vanille toe
Voegt Ceder · Kardemom toe
Voegt Ceder · Geranium toe
- Bespaar 37%
Voegt Ceder · Roze peper toe
Meer van Dior
- Bespaar 35%
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Dior Eau Sauvage naar?
Dior Eau Sauvage opent met Basilicum, Bergamot, Karwij en Fruitige noten. In het hart vind je Anjer, Koriander, Hedione en Jasmijn. Het droogt af naar Amber, Muskus, Eikenmos en Vetiver.
Blijft Dior Eau Sauvage lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (61% van de stemmen), en 17% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Dior Eau Sauvage geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 50% van de seizoensstemmen.
Is Dior Eau Sauvage geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 3% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Dior Eau Sauvage voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 83% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 17% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Dior Eau Sauvage op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 28% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Dior Eau Sauvage?
Eau Sauvage is gemaakt door Dior. Het kwam uit in 1966.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Dior Eau Sauvage dragen?
Een 10ml-decant van Dior Eau Sauvage bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Dior kan ik proberen?
Naast Dior Eau Sauvage heeft 10ML ook Hypnotic Poison, J'adore en Sauvage van Dior, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Dior Eau Sauvage het originele parfum?
Ja. Elke decant van Dior Eau Sauvage wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Dior, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







