Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
From Giorgio Armani, Si Eau de Parfum Intense is dark and juicy up front, led by black currant with a touch of green. Rose and davana take over next, powdery and soft rather than heavy-handed. The base is where it settles: vanilla, bourbon vanilla and black tea, warm and faintly balsamic, giving the rose a quiet, tea-like backing. Launched in 2023, this one is worn mostly by women, and suits anyone who likes rose with sweetness rather than sharpness. Voters keep it for autumn and winter, mostly for evenings and nights, though it works for the office too. The longevity vote leans moderate to long-lasting. Most wearers agree the sillage lands moderate. A 3ml decant gets you through a working week, which is plenty of time to decide.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Si Eau de Parfum Intense
Si Eau de Parfum Intense vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Davana
- Meiroos
- Basiswat blijft hangen
- Zwarte thee
- Bourbon-vanille
- Vanille
- Merk
- Giorgio Armani
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
- Davana
- Meiroos
Basis2 uur – 3–6 uur
- Zwarte thee
- Bourbon-vanille
- Vanille
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uitAvond
Het best voorWerk
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 48%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 56%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 42%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 45%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 486 stemmen
- Zeer zwak2%12 stemmen
- Zwak5%24 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)48%235 stemmen
- Langdurig35%171 stemmen
- Eeuwig9%44 stemmen
Sillage, 472 stemmen
- Intiem10%47 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)56%262 stemmen
- Sterk30%141 stemmen
- Enorm5%22 stemmen
Seizoen, 486 stemmen
- Lente16%78 stemmen
- Zomer4%19 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)42%205 stemmen
- Winter38%184 stemmen
Moment van de dag, 486 stemmen
- Overdag13%61 stemmen
- Kantoor2%12 stemmen
- Avond40%193 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)45%220 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Meiroos · Zwarte bes
- Bespaar 39%
Deelt Zwarte thee · Bourbon-vanille
Deelt Zwarte bes · Bourbon-vanille
- Klantfavoriet
Deelt Zwarte bes · Bourbon-vanille
- Bijna uitverkocht
Deelt Davana · Bourbon-vanille
Deelt Zwarte bes · Bourbon-vanille
Deelt Zwarte bes · Bourbon-vanille
- Sale · 10% korting
Deelt Zwarte bes · Bourbon-vanille
Combineer met
Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Jasmijn · Tonkaboon toe
Voegt Jasmijn · Sandelhout toe
Voegt Jasmijn · Roze peper toe
- Bespaar 30%
Voegt Tonkaboon · Sandelhout toe
Meer van Giorgio Armani
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 34%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense naar?
Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense opent met Zwarte bes. In het hart vind je Davana en Meiroos. Het droogt af naar Zwarte thee, Bourbon-vanille en Vanille.
Blijft Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (48% van de stemmen), en 44% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (56% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 4% van de seizoensstemmen.
Is Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 38% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 85% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 15% naar overdag of kantoor.
Kan ik Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 2% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense?
Si Eau de Parfum Intense is gemaakt door Giorgio Armani. Het kwam uit in 2023.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense dragen?
Een 10ml-decant van Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Giorgio Armani kan ik proberen?
Naast Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense heeft 10ML ook Acqua di Giò, Si en Stronger With You Intensely van Giorgio Armani, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense het originele parfum?
Ja. Elke decant van Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Giorgio Armani, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







