Lancôme La Vie Est Belle
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
La Vie Est Belle by Lancôme is a sugared iris: sweet, powdery and warm. Pear and black currant open it with a juicy, jam-like brightness. Iris sits at the heart with jasmine and orange blossom, giving the sweetness a soft, polished face. The base is praline, vanilla and tonka bean, with patchouli adding an earthy anchor so it never turns into pure dessert. Released in 2012 and worn mostly by women, it suits anyone who likes gourmand scents with some finesse. Voters reach for it in autumn and winter, from day into night. Wearers’ votes lean long-lasting, and its sillage leans strong in the community vote. A 10ml decant gives you weeks to see how its sweetness sits on you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met La Vie Est Belle
La Vie Est Belle vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Merk
- Lancôme
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Lancôme La Vie Est Belle, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uit
Het best voorUitgaan
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 40%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 42%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 48%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 40%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 14.420 stemmen
- Zeer zwak1%150 stemmen
- Zwak3%362 stemmen
- Matig24%3.465 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)40%5.777 stemmen
- Eeuwig32%4.666 stemmen
Sillage, 14.775 stemmen
- Intiem5%748 stemmen
- Gemiddeld28%4.124 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)42%6.212 stemmen
- Enorm25%3.691 stemmen
Seizoen, 14.420 stemmen
- Lente16%2.307 stemmen
- Zomer4%577 stemmen
- Herfst32%4.614 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)48%6.922 stemmen
Moment van de dag, 14.420 stemmen
- Overdag25%3.605 stemmen
- Kantoor5%721 stemmen
- Avond30%4.326 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)40%5.768 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Lancôme La Vie Est Belle mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Praliné · Iris
- Bijna uitverkocht
Deelt Peer · Iris
Deelt Praliné · Iris
Deelt Peer · Iris
Deelt Praliné · Iris
- Bespaar 36%
Deelt Peer · Oranjebloesem
Deelt Zwarte bes · Peer
Deelt Peer · Oranjebloesem
Combineer met
Lancôme La Vie Est Belle + een van deze
- Bespaar 35%
Voegt Sandelhout · Kardemom toe
Voegt Bergamot · Sandelhout toe
Voegt Sandelhout · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Roze peper · Kardemom toe
Meer van Lancôme
- Sale · 10% korting
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 39%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Lancôme La Vie Est Belle naar?
Lancôme La Vie Est Belle opent met Zwarte bes en Peer. In het hart vind je Iris, Jasmijn en Oranjebloesem. Het droogt af naar Patchoeli, Praliné, Tonkaboon en Vanille.
Blijft Lancôme La Vie Est Belle lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (40% van de stemmen), en 72% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Lancôme La Vie Est Belle geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 4% van de seizoensstemmen.
Is Lancôme La Vie Est Belle geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 48% van de seizoensstemmen.
Is Lancôme La Vie Est Belle voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 70% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 30% naar overdag of kantoor.
Kan ik Lancôme La Vie Est Belle op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Lancôme La Vie Est Belle?
La Vie Est Belle is gemaakt door Lancôme. Het kwam uit in 2012.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Lancôme La Vie Est Belle dragen?
Een 10ml-decant van Lancôme La Vie Est Belle bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Lancôme kan ik proberen?
Is deze decant van Lancôme La Vie Est Belle het originele parfum?
Ja. Elke decant van Lancôme La Vie Est Belle wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Lancôme, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







