Guerlain Ambre Samar
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Ambre Samar by Guerlain opens warm and gently smoky, spiced from the first minute. Frankincense and cardamom open it warm, with almond taking the sharper edges off. Amber and davana carry the heart, honeyed rather than sugary. The base is tonka bean, patchouli and benzoin, rounded by a soft resinous warmth that reads balsamic more than sweet. It launched in 2025 and is worn by men and women who want an amber that stays aromatic instead of turning into dessert. Voters keep it for winter, mostly after dark, and it holds up well through a day at work too. The community rates its longevity as long-lasting without much debate, and sillage as moderate. Start with a 3ml decant through a few cold nights before you decide whether the bottle earns a place on your shelf.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Ambre Samar
Ambre Samar vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Guerlain
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Guerlain Ambre Samar, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 61%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 56%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 51%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 82 stemmen
- Zeer zwak0%0 stemmen
- Zwak1%1 stem
- Matig33%27 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)61%50 stemmen
- Eeuwig5%4 stemmen
Sillage, 86 stemmen
- Intiem2%2 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%43 stemmen
- Sterk42%36 stemmen
- Enorm6%5 stemmen
Seizoen, 82 stemmen
- Lente11%9 stemmen
- Zomer2%2 stemmen
- Herfst30%25 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)56%46 stemmen
Moment van de dag, 82 stemmen
- Overdag11%9 stemmen
- Kantoor2%2 stemmen
- Avond35%29 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)51%42 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Guerlain Ambre Samar mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 36%
Deelt Davana · Kardemom
Deelt Davana · Wierook
Deelt Amandel · Kardemom
- Klantfavoriet
Deelt Wierook · Benzoë
Deelt Davana · Tonkaboon
Deelt Amandel · Tonkaboon
Deelt Wierook · Kardemom
- Bespaar 35%
Deelt Amandel · Tonkaboon
Combineer met
Guerlain Ambre Samar + een van deze
Voegt Vanille · Jasmijn toe
Voegt Bergamot · Muskus toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Vanille · Sandelhout toe
Voegt Jasmijn · Bergamot toe
Meer van Guerlain
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Guerlain Ambre Samar naar?
Guerlain Ambre Samar opent met Amandel, Kardemom en Wierook. In het hart vind je Amber en Davana. Het droogt af naar Benzoë, Patchoeli en Tonkaboon.
Blijft Guerlain Ambre Samar lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (61% van de stemmen), en 66% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Guerlain Ambre Samar geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.
Is Guerlain Ambre Samar geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 56% van de seizoensstemmen.
Is Guerlain Ambre Samar voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 87% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 13% naar overdag of kantoor.
Kan ik Guerlain Ambre Samar op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 2% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Guerlain Ambre Samar?
Ambre Samar is gemaakt door Guerlain. Het kwam uit in 2025.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Guerlain Ambre Samar dragen?
Een 10ml-decant van Guerlain Ambre Samar bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Guerlain kan ik proberen?
Naast Guerlain Ambre Samar heeft 10ML ook Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain en La Petite Robe Noire van Guerlain, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Guerlain Ambre Samar het originele parfum?
Ja. Elke decant van Guerlain Ambre Samar wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Guerlain, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







