Guerlain Shalimar Eau de Parfum, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Guerlain Shalimar Eau de Parfum with a 10ML travel atomiser and a 10ML refill vial on an orange plinth
Shalimar Eau de Parfum van Guerlain, flacon met de belangrijkste geurnoten: Citrusvruchten, Bergamot en Vetiver
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinter

Moment van de dagAvondje uit

Het best voorUitgaan

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 50%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 41%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 55%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 50%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 4.993 stemmen

  • Zeer zwak2%80 stemmen
  • Zwak3%172 stemmen
  • Matig24%1.188 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)50%2.479 stemmen
  • Eeuwig22%1.074 stemmen

Sillage, 5.549 stemmen

  • Intiem7%402 stemmen
  • Gemiddeld35%1.963 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)41%2.285 stemmen
  • Enorm16%899 stemmen

Seizoen, 4.993 stemmen

  • Lente8%399 stemmen
  • Zomer2%100 stemmen
  • Herfst35%1.748 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)55%2.746 stemmen

Moment van de dag, 4.993 stemmen

  • Overdag10%499 stemmen
  • Kantoor2%100 stemmen
  • Avond38%1.897 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)50%2.497 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 8,10Eerder € 12,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 2,70/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 57,60Eerder € 127,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,92/ml29% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Guerlain Shalimar Eau de Parfum mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Klantfavoriet
    Decant van By Kilian Love Don't Be Shy

    By Kilian

    Love Don't Be Shy

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

    Deelt Civet · Iris

  • Decant van Amouage Honour 43 Woman

    Amouage

    Honour 43 Woman

    3ml: was € 28,90, nu € 18,36

    Deelt Opoponax · Wierook

  • Sale · 10% korting
    Decant van Tiziana Terenzi Delox

    Tiziana Terenzi

    Delox

    3ml: was € 9,00, nu € 8,10, 10% korting

    Deelt Opoponax · Iris

  • Decant van Penhaligon's The Coveted Duchess Rose Intense

    Penhaligon's

    The Coveted Duchess Rose Intense

    3ml: was € 19,90, nu € 12,42

    Deelt Mandarijn · Roos

  • Decant van Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream

    Valentino

    Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Citroen · Roos

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Amouage Honour Woman

    Amouage

    Honour Woman

    3ml: was € 19,90, nu € 12,69

    Deelt Opoponax · Wierook

  • Decant van Mancera Juicy Flowers

    Mancera

    Juicy Flowers

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

    Deelt Citrusvruchten · Roos

  • Decant van Giorgio Armani Emporio Armani She

    Giorgio Armani

    Emporio Armani She

    3ml: was € 10,90, nu € 6,84

    Deelt Citrusvruchten · Ceder

Combineer met

Guerlain Shalimar Eau de Parfum + een van deze

  • Decant van Louis Vuitton Ambre Levant

    Louis Vuitton

    Ambre Levant

    3ml: was € 32,90, nu € 20,52

    Voegt Amber · Labdanum toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Amouage Outlands

    Amouage

    Outlands

    3ml: was € 27,90, nu € 17,55

    Voegt Kardemom · Saffraan toe

  • Decant van Tom Ford Myrrhe Mystere

    Tom Ford

    Myrrhe Mystere

    3ml: was € 30,90, nu € 19,80

    Voegt Kaneel · Amber toe

  • Decant van Xerjoff Starlight

    Xerjoff

    Starlight

    3ml: was € 25,90, nu € 16,56

    Voegt Kardemom · Amber toe

Meer van Guerlain

Guerlain gaat terug tot 1828, toen Pierre-François-Pascal Guerlain in Frankrijk geuren begon te maken, en het huis schaaft sindsdien aan één warme, poederige signatuur.

Ontdek Guerlain (44)

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Guerlain Shalimar Eau de Parfum naar?

Guerlain Shalimar Eau de Parfum opent met Bergamot, Ceder, Citrusvruchten en Citroen. In het hart vind je Iris, Jasmijn, Patchoeli en Roos. Het droogt af naar Civet, Wierook, Leer en Muskus.

Blijft Guerlain Shalimar Eau de Parfum lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (50% van de stemmen), en 71% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (41% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Guerlain Shalimar Eau de Parfum geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.

Is Guerlain Shalimar Eau de Parfum geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 55% van de seizoensstemmen.

Is Guerlain Shalimar Eau de Parfum voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 88% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 12% naar overdag of kantoor.

Kan ik Guerlain Shalimar Eau de Parfum op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 2% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Guerlain Shalimar Eau de Parfum?

Shalimar Eau de Parfum is gemaakt door Guerlain. Het kwam uit in 1990.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Guerlain Shalimar Eau de Parfum dragen?

Een 10ml-decant van Guerlain Shalimar Eau de Parfum bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Guerlain kan ik proberen?

Naast Guerlain Shalimar Eau de Parfum heeft 10ML ook Mon Guerlain, La Petite Robe Noire en Samsara Eau de Parfum van Guerlain, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Guerlain Shalimar Eau de Parfum het originele parfum?

Ja. Elke decant van Guerlain Shalimar Eau de Parfum wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Guerlain, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.