Guerlain Shalimar Eau de Parfum
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Shalimar Eau de Parfum van Guerlain is rokerige vanille met een heldere citrusstart en een licht wilde rand. Bergamot, citroen en mandarijn openen scherp en zonnig, met een droge noot ceder erachter. In het hart wordt hij zachter, met iris, jasmijn en roos, geaard door vetiver en patchoeli. Dan doet de basis het echte werk: vanille en opoponax, een krul wierook, leer, sandelhout en tonka, met civet en musk die een warmte toevoegen die dicht op de huid blijft. Hij kwam uit in 1990 en is vaak de keuze van vrouwen die zoetheid met wat schaduw willen. Stemmers bewaren hem voor herfst- en winteravonden en voor nachten uit. De stem over geurduur helt naar langdurig en die over sillage naar sterk. Probeer een 10ml-decant een paar weken lang ’s avonds voordat je de flacon koopt.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Shalimar Eau de Parfum
Shalimar Eau de Parfum vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Bergamot en citroen zorgen bij Shalimar Eau de Parfum voor een citrusstart, waarna iris, vanille, wierook en leer doorkomen. De grootste groep vindt de geur langhoudend, terwijl de sillage verdeeld is tussen sterk en matig. De rijke, klassieke stijl past bij winternachten, en ook herfst en avonden werken.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Merk
- Guerlain
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Guerlain Shalimar Eau de Parfum, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uit
Het best voorUitgaan
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 50%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 41%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 50%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 4.993 stemmen
- Zeer zwak2%80 stemmen
- Zwak3%172 stemmen
- Matig24%1.188 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)50%2.479 stemmen
- Eeuwig22%1.074 stemmen
Sillage, 5.549 stemmen
- Intiem7%402 stemmen
- Gemiddeld35%1.963 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)41%2.285 stemmen
- Enorm16%899 stemmen
Seizoen, 4.993 stemmen
- Lente8%399 stemmen
- Zomer2%100 stemmen
- Herfst35%1.748 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)55%2.746 stemmen
Moment van de dag, 4.993 stemmen
- Overdag10%499 stemmen
- Kantoor2%100 stemmen
- Avond38%1.897 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)50%2.497 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Guerlain Shalimar Eau de Parfum mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Klantfavoriet
Deelt Civet · Iris
Deelt Opoponax · Wierook
- Sale · 10% korting
Deelt Opoponax · Iris
Deelt Mandarijn · Roos
Deelt Citroen · Roos
- Bijna uitverkocht
Deelt Opoponax · Wierook
Deelt Citrusvruchten · Roos
Deelt Citrusvruchten · Ceder
Combineer met
Guerlain Shalimar Eau de Parfum + een van deze
Voegt Amber · Labdanum toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Kardemom · Saffraan toe
Voegt Kaneel · Amber toe
Voegt Kardemom · Amber toe
Meer van Guerlain
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Guerlain Shalimar Eau de Parfum naar?
Guerlain Shalimar Eau de Parfum opent met Bergamot, Ceder, Citrusvruchten en Citroen. In het hart vind je Iris, Jasmijn, Patchoeli en Roos. Het droogt af naar Civet, Wierook, Leer en Muskus.
Blijft Guerlain Shalimar Eau de Parfum lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (50% van de stemmen), en 71% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (41% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Guerlain Shalimar Eau de Parfum geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.
Is Guerlain Shalimar Eau de Parfum geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 55% van de seizoensstemmen.
Is Guerlain Shalimar Eau de Parfum voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 88% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 12% naar overdag of kantoor.
Kan ik Guerlain Shalimar Eau de Parfum op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 2% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Guerlain Shalimar Eau de Parfum?
Shalimar Eau de Parfum is gemaakt door Guerlain. Het kwam uit in 1990.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Guerlain Shalimar Eau de Parfum dragen?
Een 10ml-decant van Guerlain Shalimar Eau de Parfum bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Guerlain kan ik proberen?
Naast Guerlain Shalimar Eau de Parfum heeft 10ML ook Mon Guerlain, La Petite Robe Noire en Samsara Eau de Parfum van Guerlain, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Guerlain Shalimar Eau de Parfum het originele parfum?
Ja. Elke decant van Guerlain Shalimar Eau de Parfum wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Guerlain, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







