Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Guerlain built La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense around a sweet, fruity rose, blueberry and raspberry over bright bergamot. Jasmine and layers of rose, Bulgarian and Turkish, sit at the centre, lifted by orange blossom. The base turns it into something gourmand: patchouli, vanilla, sandalwood, white musk and a wisp of cotton candy, powdery with a candied edge rather than sharp. It launched in 2022 and is mostly reached for by women who want a rose with sweetness rather than austerity. Voters wear it in autumn and winter, mainly at night, for going out. Wearers' longevity votes lean long-lasting, and their sillage votes lean from moderate up toward strong. Try a 3ml decant for a run of nights out before you commit to more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense
La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Hartna een paar minuten
- Bulgaarse roos
- Jasmijn
- Oranjebloesem
- Turkse roos
- Basiswat blijft hangen
- Suikerspin
- Patchoeli
- Sandelhout
- Vanille
- Witte musk
- Merk
- Guerlain
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
- Bulgaarse roos
- Jasmijn
- Oranjebloesem
- Turkse roos
Basis2 uur – 7–12 uur
- Suikerspin
- Patchoeli
- Sandelhout
- Vanille
- Witte musk
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenHerfst
Moment van de dagAvondje uit
Het best voorUitgaan
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 44%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 42%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 50%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 178 stemmen
- Zeer zwak2%3 stemmen
- Zwak3%5 stemmen
- Matig32%57 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)44%78 stemmen
- Eeuwig20%35 stemmen
Sillage, 180 stemmen
- Intiem6%11 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)42%76 stemmen
- Sterk42%76 stemmen
- Enorm9%17 stemmen
Seizoen, 178 stemmen
- Lente15%27 stemmen
- Zomer5%9 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)45%80 stemmen
- Winter35%62 stemmen
Moment van de dag, 178 stemmen
- Overdag15%27 stemmen
- Kantoor5%9 stemmen
- Avond30%53 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)50%89 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 37%
Deelt Blauwe bosbes · Bulgaarse roos
Deelt Blauwe bosbes · Bulgaarse roos
Deelt Suikerspin · Bulgaarse roos
Deelt Suikerspin · Witte musk
Deelt Framboos · Bulgaarse roos
- Bijna uitverkocht
Deelt Bulgaarse roos · Jasmijn
Deelt Framboos · Bulgaarse roos
Deelt Bulgaarse roos · Jasmijn
Combineer met
Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense + een van deze
Voegt Amber · Kardemom toe
Voegt Tonkaboon · Amber toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Lavendel · Citroen toe
Voegt Mandarijn · Lavendel toe
Meer van Guerlain
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense naar?
Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense opent met Bergamot, Blauwe bosbes en Framboos. In het hart vind je Bulgaarse roos, Jasmijn, Oranjebloesem en Turkse roos. Het droogt af naar Suikerspin, Patchoeli, Sandelhout en Vanille.
Blijft Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (44% van de stemmen), en 63% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 35% van de seizoensstemmen.
Is Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 80% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 20% naar overdag of kantoor.
Kan ik Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense?
La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense is gemaakt door Guerlain. Het kwam uit in 2022.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense dragen?
Een 10ml-decant van Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Guerlain kan ik proberen?
Naast Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense heeft 10ML ook Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain en La Petite Robe Noire van Guerlain, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense het originele parfum?
Ja. Elke decant van Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Guerlain, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







