Guerlain Néroli Plein Sud
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Néroli Plein Sud van Guerlain is heldere citrus en oranjebloesem, gemaakt voor warm weer. Bergamot en neroli openen schoon en zonnig, met oranjebloesem die bijna meteen een bloemige toets toevoegt. Jasmijn, petitgrain en ylang-ylang dragen het hart, groen en een tikje honingzoet in plaats van zwaar. Amber, sandelhout en witte musk laten de basis landen en houden de afsluiting zacht in plaats van zoet. Het is bewust unisex en past bij iedereen die een citrusgeur zoekt met meer ruggengraat dan een gewone cologne. Het kwam uit in 2024 en de community draagt het in lente en zomer, bijna altijd overdag. De stem over houdbaarheid neigt naar langdurig. Bij sillage komen de meeste dragers uit op gemiddeld. Met een 10ml-decant draag je het een heel seizoen voordat je beslist over meer.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Néroli Plein Sud
Néroli Plein Sud vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
In Néroli Plein Sud gaan heldere neroli en bergamot over in jasmijn en ylang-ylang, daarna amber en witte muskus. De grootste groep vindt de geur langdurig, terwijl de meesten een gematigde sillage melden. Het citrusachtige, bloemige karakter past bij lentedagen, en de zomer werkt ook voor wie een ingetogen bereik waardeert.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Jasmijn
- Petitgrain
- Ylang-ylang
- Basiswat blijft hangen
- Amber
- Sandelhout
- Witte musk
- Merk
- Guerlain
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Guerlain Néroli Plein Sud, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
- Jasmijn
- Petitgrain
- Ylang-ylang
Basis2 uur – 7–12 uur
- Amber
- Sandelhout
- Witte musk
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 48%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 65%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 65%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak2%
- Zwak8%
- Matig35%
- Langdurig (Meeste stemmen)48%
- Eeuwig7%
Sillage
- Intiem12%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)65%
- Sterk20%
- Enorm3%
Seizoen
- Lente (Meeste stemmen)55%
- Zomer35%
- Herfst8%
- Winter2%
Moment van de dag
- Overdag (Meeste stemmen)65%
- Kantoor5%
- Avond25%
- Avondje uit5%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Guerlain Néroli Plein Sud mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 38%
Deelt Petitgrain · Neroli
Deelt Petitgrain · Neroli
Deelt Neroli · Oranjebloesem
Deelt Petitgrain · Amber
Deelt Petitgrain · Neroli
- Bijna uitverkocht
Deelt Neroli · Jasmijn
Deelt Ylang-ylang · Oranjebloesem
Deelt Petitgrain · Neroli
Combineer met
Guerlain Néroli Plein Sud + een van deze
Voegt Roos · Vanille toe
Voegt Tuberoos · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Vanille · Tuberoos toe
Voegt Roos · Ceder toe
Meer van Guerlain
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Guerlain Néroli Plein Sud naar?
Guerlain Néroli Plein Sud opent met Bergamot, Neroli en Oranjebloesem. In het hart vind je Jasmijn, Petitgrain en Ylang-ylang. Het droogt af naar Amber, Sandelhout en Witte musk.
Blijft Guerlain Néroli Plein Sud lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (48% van de stemmen), en 55% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (65% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Guerlain Néroli Plein Sud geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente, maar de zomer krijgt toch nog 35% van de seizoensstemmen.
Is Guerlain Néroli Plein Sud geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 2% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Guerlain Néroli Plein Sud voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 70% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 30% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Guerlain Néroli Plein Sud op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Guerlain Néroli Plein Sud?
Néroli Plein Sud is gemaakt door Guerlain. Het kwam uit in 2024.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Guerlain Néroli Plein Sud dragen?
Een 10ml-decant van Guerlain Néroli Plein Sud bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Guerlain kan ik proberen?
Naast Guerlain Néroli Plein Sud heeft 10ML ook Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain en La Petite Robe Noire van Guerlain, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Guerlain Néroli Plein Sud het originele parfum?
Ja. Elke decant van Guerlain Néroli Plein Sud wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Guerlain, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







