Guerlain Néroli Plein Sud, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Néroli Plein Sud van Guerlain, flacon met de belangrijkste geurnoten: Neroli, Bergamot en Amber
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenLente

Moment van de dagOverdag

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 48%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 65%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 55%Lente

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 65%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid

  • Zeer zwak2%
  • Zwak8%
  • Matig35%
  • Langdurig (Meeste stemmen)48%
  • Eeuwig7%

Sillage

  • Intiem12%
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)65%
  • Sterk20%
  • Enorm3%

Seizoen

  • Lente (Meeste stemmen)55%
  • Zomer35%
  • Herfst8%
  • Winter2%

Moment van de dag

  • Overdag (Meeste stemmen)65%
  • Kantoor5%
  • Avond25%
  • Avondje uit5%

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 18,81Eerder € 29,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 6,27/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 124,20Eerder € 275,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 4,14/ml34% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Guerlain Néroli Plein Sud mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bespaar 38%
    Decant van Gucci Fiori di Neroli

    Gucci

    Fiori di Neroli

    3ml: was € 29,90, nu € 18,63

    Deelt Petitgrain · Neroli

  • Decant van Bvlgari Allegra Chill & Sole

    Bvlgari

    Allegra Chill & Sole

    3ml: was € 14,90, nu € 9,72

    Deelt Petitgrain · Neroli

  • Decant van Atelier des Ors Pomelo Riviera

    Atelier des Ors

    Pomelo Riviera

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Neroli · Oranjebloesem

  • Decant van Acqua di Parma Colonia Pura

    Acqua di Parma

    Colonia Pura

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

    Deelt Petitgrain · Amber

  • Decant van BDK Parfums Villa Neroli

    BDK Parfums

    Villa Neroli

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Petitgrain · Neroli

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Xerjoff More Than Words

    Xerjoff

    More Than Words

    3ml: was € 15,90, nu € 9,99

    Deelt Neroli · Jasmijn

  • Decant van Maison Francis Kurkdjian APOM

    Maison Francis Kurkdjian

    APOM

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

    Deelt Ylang-ylang · Oranjebloesem

  • Decant van Parfums de Marly Castley

    Parfums de Marly

    Castley

    3ml: was € 14,90, nu € 9,18

    Deelt Petitgrain · Neroli

Combineer met

Guerlain Néroli Plein Sud + een van deze

  • Decant van Lancôme Idôle Now

    Lancôme

    Idôle Now

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Voegt Roos · Vanille toe

  • Decant van Carolina Herrera Very Good Girl Elixir

    Carolina Herrera

    Very Good Girl Elixir

    3ml: was € 15,90, nu € 9,81

    Voegt Tuberoos · Roos toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Narciso Rodriguez Musc Noir Rose For Her

    Narciso Rodriguez

    Musc Noir Rose For Her

    3ml: was € 12,90, nu € 8,19

    Voegt Vanille · Tuberoos toe

  • Decant van By Kilian Voulez-Vous Coucher Avec Moi

    By Kilian

    Voulez-Vous Coucher Avec Moi

    3ml: was € 32,90, nu € 20,79

    Voegt Roos · Ceder toe

Meer van Guerlain

Guerlain gaat terug tot 1828, toen Pierre-François-Pascal Guerlain in Frankrijk geuren begon te maken, en het huis schaaft sindsdien aan één warme, poederige signatuur.

Ontdek Guerlain (44)
  • Decant van Guerlain Shalimar Eau de Parfum

    Guerlain

    Shalimar Eau de Parfum

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Mon Guerlain

    Guerlain

    Mon Guerlain

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

  • Decant van Guerlain La Petite Robe Noire

    Guerlain

    La Petite Robe Noire

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

  • Decant van Guerlain Samsara Eau de Parfum

    Guerlain

    Samsara Eau de Parfum

    3ml: was € 11,90, nu € 7,65

  • Bespaar 37%
    Decant van Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic

    Guerlain

    Aqua Allegoria Mandarine Basilic

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

  • Decant van Guerlain Cuir Béluga

    Guerlain

    Cuir Béluga

    3ml: was € 24,90, nu € 15,66

  • Decant van Mon Guerlain Eau de Parfum Intense

    Guerlain

    Mon Guerlain Eau de Parfum Intense

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

  • Bespaar 37%
    Decant van Guerlain Pêche Mirage

    Guerlain

    Pêche Mirage

    3ml: was € 28,90, nu € 18,18

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Guerlain Néroli Plein Sud naar?

Guerlain Néroli Plein Sud opent met Bergamot, Neroli en Oranjebloesem. In het hart vind je Jasmijn, Petitgrain en Ylang-ylang. Het droogt af naar Amber, Sandelhout en Witte musk.

Blijft Guerlain Néroli Plein Sud lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (48% van de stemmen), en 55% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (65% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Guerlain Néroli Plein Sud geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente, maar de zomer krijgt toch nog 35% van de seizoensstemmen.

Is Guerlain Néroli Plein Sud geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 2% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Guerlain Néroli Plein Sud voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 70% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 30% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Guerlain Néroli Plein Sud op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Guerlain Néroli Plein Sud?

Néroli Plein Sud is gemaakt door Guerlain. Het kwam uit in 2024.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Guerlain Néroli Plein Sud dragen?

Een 10ml-decant van Guerlain Néroli Plein Sud bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Guerlain kan ik proberen?

Naast Guerlain Néroli Plein Sud heeft 10ML ook Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain en La Petite Robe Noire van Guerlain, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Guerlain Néroli Plein Sud het originele parfum?

Ja. Elke decant van Guerlain Néroli Plein Sud wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Guerlain, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.