Jo Malone London Red Hibiscus
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Red Hibiscus by Jo Malone London is a bright floral built around hibiscus rather than a single showy bloom. Mandarin orange, ginger and black cardamom open it with a warm citrus snap, before hibiscus, jasmine and ylang-ylang take over, floral and a touch tropical. Black orchid and water lily add depth without making it heavy. Vanilla, amber and incense settle underneath, soft and a little smoky. Released in 2024, it tends to be chosen by women, and suits anyone who wants a floral with some warmth rather than a purely fresh one. Voters keep it for summer nights, and it suits going out more than a quiet day. Longevity votes lean long-lasting, and sillage leans strong, so it holds its own in a crowd. A 3ml decant is enough to try it across a few summer nights before choosing more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Red Hibiscus
Red Hibiscus vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Jo Malone London
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Jo Malone London Red Hibiscus, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenZomer
Moment van de dagAvondje uit
Het best voorUitgaan
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 43%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 48%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 46%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 43%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 185 stemmen
- Zeer zwak4%7 stemmen
- Zwak8%15 stemmen
- Matig35%65 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)43%79 stemmen
- Eeuwig10%19 stemmen
Sillage, 354 stemmen
- Intiem5%18 stemmen
- Gemiddeld23%80 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)48%171 stemmen
- Enorm24%85 stemmen
Seizoen, 185 stemmen
- Lente26%48 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)46%85 stemmen
- Herfst22%40 stemmen
- Winter6%12 stemmen
Moment van de dag, 185 stemmen
- Overdag24%45 stemmen
- Kantoor4%8 stemmen
- Avond28%52 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)43%80 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Jo Malone London Red Hibiscus mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 35%
Deelt Waterlelie · Amber
Deelt Zwarte orchidee · Amber
Deelt Mandarijn · Amber
- Bijna uitverkocht
Deelt Ylang-ylang · Jasmijn
Deelt Ylang-ylang · Mandarijn
Deelt Gember · Mandarijn
- Bespaar 35%
Deelt Gember · Mandarijn
Deelt Ylang-ylang · Mandarijn
Combineer met
Jo Malone London Red Hibiscus + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
Voegt Sandelhout · Muskus toe
Voegt Sandelhout · Agarhout (oud) toe
- Bespaar 36%
Voegt Tonkaboon · Sandelhout toe
Meer van Jo Malone London
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Jo Malone London Red Hibiscus naar?
Jo Malone London Red Hibiscus opent met Zwarte kardemom, Gember en Mandarijn. In het hart vind je Zwarte orchidee, Hibiscus, Jasmijn en Waterlelie. Het droogt af naar Amber, Wierook en Vanille.
Blijft Jo Malone London Red Hibiscus lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (43% van de stemmen), en 53% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (48% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Jo Malone London Red Hibiscus geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 46% van de seizoensstemmen.
Is Jo Malone London Red Hibiscus geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 6% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Jo Malone London Red Hibiscus voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 71% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 29% naar overdag of kantoor.
Kan ik Jo Malone London Red Hibiscus op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 4% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Jo Malone London Red Hibiscus?
Red Hibiscus is gemaakt door Jo Malone London. Het kwam uit in 2024.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Jo Malone London Red Hibiscus dragen?
Een 10ml-decant van Jo Malone London Red Hibiscus bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Jo Malone London kan ik proberen?
Naast Jo Malone London Red Hibiscus heeft 10ML ook Wood Sage & Sea Salt, English Pear Freesia en Myrrh & Tonka van Jo Malone London, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Jo Malone London Red Hibiscus het originele parfum?
Ja. Elke decant van Jo Malone London Red Hibiscus wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Jo Malone London, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







