Kajal Homme
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Kajal Homme by Kajal opens bright, mandarin orange and pink grapefruit over a dark thread of cassis. Cardamom and orange blossom warm the middle, backed by guaiac wood and cashmeran for a smooth, woody core. The base is where it settles: tonka bean, vanilla, sandalwood, patchouli, agarwood and musk, sweet and softly spiced rather than heavy. Launched in 2015, it tends to be worn by men who want a citrus that does not stay thin for long. Voters wear it through autumn and winter, by day and into the evening, often at work. Its longevity vote leans long-lasting, and its sillage vote leans strong, so a little of it goes far. A 10ml decant carries you through a working month before you know if it is the one.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Kajal Homme
Kajal Homme vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Cassis
- Mandarijn
- Roze grapefruit
- Hartna een paar minuten
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Kajal
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Kajal Homme, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Cassis
- Mandarijn
- Roze grapefruit
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 42%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 48%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 40%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 212 stemmen
- Zeer zwak2%5 stemmen
- Zwak6%13 stemmen
- Matig39%83 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)42%90 stemmen
- Eeuwig10%21 stemmen
Sillage, 238 stemmen
- Intiem12%29 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%118 stemmen
- Sterk24%58 stemmen
- Enorm14%33 stemmen
Seizoen, 212 stemmen
- Lente18%38 stemmen
- Zomer4%9 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)48%102 stemmen
- Winter30%63 stemmen
Moment van de dag, 212 stemmen
- Overdag25%53 stemmen
- Kantoor15%32 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)40%85 stemmen
- Avondje uit20%42 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Kajal Homme mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Klantfavoriet
Deelt Pokhout · Kardemom
Deelt Cashmeran · Pokhout
Deelt Pokhout · Kardemom
- Bespaar 37%
Deelt Pokhout · Agarhout (oud)
Deelt Pokhout · Agarhout (oud)
Deelt Agarhout (oud) · Kardemom
- Bespaar 37%
Deelt Agarhout (oud) · Kardemom
Deelt Agarhout (oud) · Kardemom
Combineer met
Kajal Homme + een van deze
Voegt Jasmijn · Bergamot toe
Voegt Jasmijn · Nootmuskaat toe
- Sale · 15% korting
Voegt Roos · Bergamot toe
Voegt Jasmijn · Roos toe
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Kajal Homme naar?
Kajal Homme opent met Cassis, Mandarijn en Roze grapefruit. In het hart vind je Kardemom, Cashmeran, Pokhout en Oranjebloesem. Het droogt af naar Agarhout (oud), Muskus, Patchoeli en Sandelhout.
Blijft Kajal Homme lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (42% van de stemmen), en 52% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Kajal Homme geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 4% van de seizoensstemmen.
Is Kajal Homme geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 30% van de seizoensstemmen.
Is Kajal Homme voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 40% naar overdag of kantoor.
Kan ik Kajal Homme op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 15% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Kajal Homme?
Kajal Homme is gemaakt door Kajal. Het kwam uit in 2015.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Kajal Homme dragen?
Een 10ml-decant van Kajal Homme bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Kajal kan ik proberen?
Is deze decant van Kajal Homme het originele parfum?
Ja. Elke decant van Kajal Homme wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Kajal, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







