Mancera Red Tobacco Intense
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Red Tobacco Intense van Mancera is een rijke, gekruide tabak gemaakt voor koude nachten. Kaneel, wierook en een snuf oud openen hem warm en rokerig, met peer en saffraan die een scherpere rand toevoegen. Leer en tabak vormen het midden, gesteund door jasmijn en patchoeli voor diepte. Vanille, musk, guajakhout, sandelhout en ambergris ronden de basis af, die vol en warm blijft lang nadat de opening is vervaagd. Mancera bracht hem uit in 2023, en hij wordt over het algemeen gedragen door mannen die een geur met echte uitstraling willen. De community bewaart hem voor de winter, voor de avond en de nacht, en hij is een logische keuze om uit te gaan. De meeste dragers noemen zijn houdbaarheid eeuwig. De stemmen over sillage neigen naar sterk tot enorm. Een 3ml-decant is ruim genoeg om hem een paar grote avonden lang te testen voordat je voor meer kiest.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Red Tobacco Intense
Red Tobacco Intense vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Red Tobacco Intense gaat van kaneel, wierook en oud via leer naar vanille en guajaakhout. De meesten vinden de geur buitengewoon lang; de grootste groep meldt een ruimtevullende sillage. De warme, kruidige volheid past bij winternachten en uitgaan, en herfstavonden werken ook.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Mancera
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Mancera Red Tobacco Intense, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 12+ uur
- Houdt aan
- 12+ uur
- Eeuwig
- Sillage
- Enorm, 4 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uitAvond
Het best voorUitgaan
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 53%Eeuwig
Sillage
Meeste stemmen: 46%Enorm
Seizoen
Meeste stemmen: 60%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 46%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 793 stemmen
- Zeer zwak4%31 stemmen
- Zwak9%71 stemmen
- Matig8%60 stemmen
- Langdurig26%209 stemmen
- Eeuwig (Meeste stemmen)53%422 stemmen
Sillage, 735 stemmen
- Intiem7%55 stemmen
- Gemiddeld13%98 stemmen
- Sterk33%245 stemmen
- Enorm (Meeste stemmen)46%337 stemmen
Seizoen, 793 stemmen
- Lente8%62 stemmen
- Zomer2%16 stemmen
- Herfst30%240 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)60%475 stemmen
Moment van de dag, 793 stemmen
- Overdag12%98 stemmen
- Kantoor2%19 stemmen
- Avond40%315 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)46%361 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Mancera Red Tobacco Intense mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Nootmuskaat · Kaneel
Deelt Agarhout (oud) · Saffraan
- Bespaar 38%
Deelt Tabak · Nootmuskaat
Deelt Tabak · Leer
Deelt Tabak · Kaneel
- Bijna uitverkocht
Deelt Tabak · Kaneel
Deelt Pokhout · Nootmuskaat
Deelt Tabak · Pokhout
Combineer met
Mancera Red Tobacco Intense + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Labdanum · Bergamot toe
Voegt Kardemom · Labdanum toe
Voegt Bergamot · Kardemom toe
- Bespaar 55%
Voegt Roos · Labdanum toe
Meer van Mancera
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 34%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Mancera Red Tobacco Intense naar?
Mancera Red Tobacco Intense opent met Agarhout (oud), Kaneel, Wierook en Nootmuskaat. In het hart vind je Jasmijn, Leer, Patchoeli en Tabak. Het droogt af naar Grijze amber, Pokhout, Muskus en Sandelhout.
Blijft Mancera Red Tobacco Intense lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als eeuwig (53% van de stemmen), en 80% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als enorm (46% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Mancera Red Tobacco Intense geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.
Is Mancera Red Tobacco Intense geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 60% van de seizoensstemmen.
Is Mancera Red Tobacco Intense voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 85% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 15% naar overdag of kantoor.
Kan ik Mancera Red Tobacco Intense op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 2% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Mancera Red Tobacco Intense?
Red Tobacco Intense is gemaakt door Mancera. Het kwam uit in 2023.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Mancera Red Tobacco Intense dragen?
Een 10ml-decant van Mancera Red Tobacco Intense bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Mancera kan ik proberen?
Naast Mancera Red Tobacco Intense heeft 10ML ook Cedrat Boise, Red Tobacco en Instant Crush van Mancera, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Mancera Red Tobacco Intense het originele parfum?
Ja. Elke decant van Mancera Red Tobacco Intense wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Mancera, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







