Ô de Lancôme
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Ô de Lancôme by Lancôme opens on lemon and bergamot, sharpened with honeysuckle and a touch of mandarin orange, the kind of citrus start that wakes you up. Basil, rosemary and coriander bring a green, aromatic heart, with jasmine keeping it soft rather than sharp. Oakmoss, vetiver and sandalwood settle underneath, earthy and quietly woody, with a mossy trail that lingers close to the skin. Launched in 1969 and worn by women, it suits anyone who likes a fresh floral with backbone rather than sweetness. Voters keep it for summer, by day, and it works comfortably at the office. Wearers mostly vote its longevity moderate, with the sillage vote settling on moderate as well. A 3ml decant is plenty to wear it through a week at your desk.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Ô de Lancôme
Ô de Lancôme vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Lancôme
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Ô de Lancôme, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 56%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 52%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 50%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 738 stemmen
- Zeer zwak8%60 stemmen
- Zwak10%74 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)56%411 stemmen
- Langdurig20%144 stemmen
- Eeuwig7%49 stemmen
Sillage, 916 stemmen
- Intiem22%204 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)52%476 stemmen
- Sterk16%150 stemmen
- Enorm9%86 stemmen
Seizoen, 738 stemmen
- Lente30%221 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)55%406 stemmen
- Herfst10%74 stemmen
- Winter5%37 stemmen
Moment van de dag, 738 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)50%369 stemmen
- Kantoor35%258 stemmen
- Avond10%74 stemmen
- Avondje uit5%37 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Ô de Lancôme mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Kamperfoelie · Jasmijn
Deelt Kamperfoelie · Mandarijn
- Klantfavoriet
Deelt Kamperfoelie · Koriander
Deelt Basilicum · Mandarijn
Deelt Eikenmos · Mandarijn
Deelt Citroen · Mandarijn
- Bespaar 37%
Deelt Rozemarijn · Eikenmos
Deelt Eikenmos · Citroen
Combineer met
Ô de Lancôme + een van deze
- Bespaar 38%
Voegt Ceder · Patchoeli toe
Voegt Ceder · Amber toe
Voegt Muskus · Ceder toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Vanille · Ceder toe
Meer van Lancôme
- Sale · 10% korting
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Ô de Lancôme naar?
Ô de Lancôme opent met Bergamot, Kamperfoelie, Citroen en Mandarijn. In het hart vind je Basilicum, Koriander, Jasmijn en Rozemarijn. Het droogt af naar Eikenmos, Sandelhout en Vetiver.
Blijft Ô de Lancôme lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (56% van de stemmen), en 26% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (52% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Ô de Lancôme geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 55% van de seizoensstemmen.
Is Ô de Lancôme geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Ô de Lancôme voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 85% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 15% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Ô de Lancôme op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 35% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Ô de Lancôme?
Ô de Lancôme is gemaakt door Lancôme. Het kwam uit in 1969.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Ô de Lancôme dragen?
Een 10ml-decant van Ô de Lancôme bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Lancôme kan ik proberen?
Naast Ô de Lancôme heeft 10ML ook La Vie Est Belle, Miracle en Trésor van Lancôme, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Ô de Lancôme het originele parfum?
Ja. Elke decant van Ô de Lancôme wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Lancôme, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







