Maison Crivelli Tubéreuse Astrale
Betaal op jouw manier met
of 3 renteloze betalingen van€ 45,50met0% rente
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Tubéreuse Astrale van Maison Crivelli is een warme, poederachtige bloemengeur rond tuberoos. Kaneel opent hem kruidig en een tikje zoet. Osmanthus en tuberoos vullen het hart, bloemig en honingzoet in plaats van scherp, met een leerachtige ondertoon eronder. Musk en vanille maken de basis zacht en warm en sluiten de zoetheid zachtjes in. Hij kwam uit in 2024 voor mannen en vrouwen evengoed, en past bij wie valt voor een tuberoos met meer warmte dan pit. De community draagt hem in lente en herfst, vooral overdag maar vaak ook tot in de avond. De stemmen over houdbaarheid komen duidelijk uit op langdurig, en de sillage wordt even duidelijk sterk genoemd. Met een 3ml-decant draag je hem een hele seizoenswissel lang voordat je over meer beslist.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Tubéreuse Astrale
Tubéreuse Astrale vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Op lenteavonden voegt Tubéreuse Astrale kaneelwarmte toe aan tuberoos en osmanthus, met een zoet, poederachtig bloemig gevoel. De meesten vinden de geur langdurig met een sterke sillage; herfst en overdag werken ook. Vanille en muskus verzachten de kruidige opening voor wie van warme bloemen houdt.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Merk
- Maison Crivelli
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Maison Crivelli Tubéreuse Astrale, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenbloemig, warm, zoet, kruidig, leerachtig
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 59%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 59%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 37%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 38%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 202 stemmen
- Zeer zwak1%2 stemmen
- Zwak2%5 stemmen
- Matig10%20 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)59%120 stemmen
- Eeuwig27%55 stemmen
Sillage, 185 stemmen
- Intiem3%5 stemmen
- Gemiddeld14%25 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)59%110 stemmen
- Enorm24%45 stemmen
Seizoen, 215 stemmen
- Lente (Meeste stemmen)37%80 stemmen
- Zomer16%35 stemmen
- Herfst33%70 stemmen
- Winter14%30 stemmen
Moment van de dag, 200 stemmen
- Overdag33%65 stemmen
- Kantoor13%25 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)38%75 stemmen
- Avondje uit18%35 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Maison Crivelli Tubéreuse Astrale mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Tuberoos · Muskus
- Bespaar 36%
Deelt Osmanthus · Kaneel
Deelt Osmanthus · Tuberoos
Deelt Osmanthus · Muskus
- Bijna uitverkocht
Deelt Osmanthus · Kaneel
Deelt Osmanthus · Muskus
Deelt Osmanthus · Muskus
- Bespaar 37%
Deelt Osmanthus · Vanille
Combineer met
Maison Crivelli Tubéreuse Astrale + een van deze
- Bespaar 38%
Voegt Jasmijn · Sandelhout toe
Voegt Nootmuskaat · Roos toe
Voegt Saffraan · Jasmijn toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Tonkaboon · Sandelhout toe
Meer van Maison Crivelli
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Maison Crivelli Tubéreuse Astrale naar?
Maison Crivelli Tubéreuse Astrale opent met Kaneel. In het hart vind je Osmanthus en Tuberoos. Het droogt af naar Muskus en Vanille. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als bloemig, warm, zoet, kruidig en leerachtig.
Blijft Maison Crivelli Tubéreuse Astrale lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (59% van de stemmen), en 87% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (59% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Maison Crivelli Tubéreuse Astrale geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente en herfst; de zomer krijgt slechts 16% van de seizoensstemmen.
Is Maison Crivelli Tubéreuse Astrale geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 14% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Maison Crivelli Tubéreuse Astrale voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 45% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 55% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Maison Crivelli Tubéreuse Astrale op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 13% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Maison Crivelli Tubéreuse Astrale?
Tubéreuse Astrale is gemaakt door Maison Crivelli. Het kwam uit in 2024.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Maison Crivelli Tubéreuse Astrale dragen?
Een 10ml-decant van Maison Crivelli Tubéreuse Astrale bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Maison Crivelli kan ik proberen?
Naast Maison Crivelli Tubéreuse Astrale heeft 10ML ook Safran Secret, Hibiscus Mahajád en Oud Maracujá van Maison Crivelli, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Maison Crivelli Tubéreuse Astrale het originele parfum?
Ja. Elke decant van Maison Crivelli Tubéreuse Astrale wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Maison Crivelli, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







