Nishane Nefs, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Nefs van Nishane, flacon met de belangrijkste geurnoten: Honing, Saffraan en Roos
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 12+ uur

Houdt aan
12+ uur
Eeuwig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinter

Moment van de dagAvondje uit

Het best voorUitgaan

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 56%Eeuwig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 46%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 52%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 56%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 825 stemmen

  • Zeer zwak1%5 stemmen
  • Zwak1%9 stemmen
  • Matig10%82 stemmen
  • Langdurig32%264 stemmen
  • Eeuwig (Meeste stemmen)56%465 stemmen

Sillage, 845 stemmen

  • Intiem2%20 stemmen
  • Gemiddeld16%138 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)46%389 stemmen
  • Enorm35%298 stemmen

Seizoen, 825 stemmen

  • Lente10%80 stemmen
  • Zomer4%35 stemmen
  • Herfst34%280 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)52%430 stemmen

Moment van de dag, 825 stemmen

  • Overdag9%75 stemmen
  • Kantoor4%35 stemmen
  • Avond31%255 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)56%460 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 34,11Eerder € 53,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 11,37/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 260,73Eerder € 578,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 8,69/ml24% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Nishane Nefs mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Nasomatto Baraonda

    Nasomatto

    Baraonda

    3ml: was € 41,90, nu € 26,19

    Deelt Whisky · Roos

  • Decant van Memo Paris Ocean Leather

    Memo Paris

    Ocean Leather

    3ml: was € 25,90, nu € 16,20

    Deelt Salie · Nootmuskaat

  • Decant van Atelier des Ors Lune Feline

    Atelier des Ors

    Lune Feline

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Kaneel · Agarhout (oud)

  • Bespaar 35%
    Decant van Acqua di Parma Zafferano

    Acqua di Parma

    Zafferano

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Deelt Kaneel · Agarhout (oud)

  • Decant van Atelier des Ors Rouge Saray

    Atelier des Ors

    Rouge Saray

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Geranium · Agarhout (oud)

  • Decant van New Notes New Leather

    New Notes

    New Leather

    3ml: was € 18,90, nu € 11,97

    Deelt Gurjanbalsem · Nootmuskaat

  • Bespaar 38%
    Decant van Maison Crivelli Tubéreuse Astrale

    Maison Crivelli

    Tubéreuse Astrale

    3ml: was € 30,90, nu € 19,26

    Deelt Osmanthus · Kaneel

  • Decant van Memo Paris French Leather Rose

    Memo Paris

    French Leather Rose

    3ml: was € 39,90, nu € 25,29

    Deelt Geranium · Saffraan

Combineer met

Nishane Nefs + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Initio Parfums Privés Rehab

    Initio Parfums Privés

    Rehab

    3ml: was € 17,90, nu € 11,61

    Voegt Sandelhout · Muskus toe

  • Decant van Clive Christian Blonde Amber

    Clive Christian

    Blonde Amber

    3ml: was € 72,90, nu € 46,17

    Voegt Labdanum · Patchoeli toe

  • Decant van Rosendo Mateu Incense Wood

    Rosendo Mateu

    Incense Wood

    3ml: was € 19,90, nu € 13,90

    Voegt Sandelhout · Bergamot toe

  • Bespaar 35%
    Decant van Azzaro pour Homme

    Azzaro

    Azzaro pour Homme

    3ml: was € 10,90, nu € 7,11

    Voegt Kardemom · Muskus toe

Meer van Nishane

Nishane is een Turks nichehuis dat Mert Güzel en Murat Katran in 2012 oprichtten, met een assortiment dat zowel gekruid als helder aanvoelt.

Ontdek Nishane (15)
  • Bijna uitverkocht
    Decant van Nishane Hacivat

    Nishane

    Hacivat

    3ml: was € 18,90, nu € 12,15

  • Decant van Nishane Ani

    Nishane

    Ani

    3ml: was € 18,90, nu € 11,70

  • Decant van Nishane Wulóng Chá

    Nishane

    Wulóng Chá

    3ml: was € 19,90, nu € 12,87

  • Bespaar 38%
    Decant van Nishane Hundred Silent Ways

    Nishane

    Hundred Silent Ways

    3ml: was € 18,90, nu € 11,70

  • Decant van Nishane Fan Your Flames

    Nishane

    Fan Your Flames

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Nishane EGE AIGAIO

    Nishane

    EGE AIGAIO

    3ml: was € 15,90, nu € 10,35

  • Decant van Nishane Ambra Calabria

    Nishane

    Ambra Calabria

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Bespaar 36%
    Decant van Nishane Meant To Be Seen

    Nishane

    Meant To Be Seen

    3ml: was € 22,90, nu € 14,67

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Nishane Nefs naar?

Nishane Nefs opent met Vijg, Honing, Saffraan en Salie. In het hart vind je Geranium, Jasmijn, Nootmuskaat en Osmanthus. Het droogt af naar Agarhout (oud), Amber, Ceder en Kaneel.

Blijft Nishane Nefs lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als eeuwig (56% van de stemmen), en 88% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (46% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Nishane Nefs geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 4% van de seizoensstemmen.

Is Nishane Nefs geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 52% van de seizoensstemmen.

Is Nishane Nefs voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 87% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 13% naar overdag of kantoor.

Kan ik Nishane Nefs op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 4% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Nishane Nefs?

Nefs is gemaakt door Nishane. Het kwam uit in 2019.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Nishane Nefs dragen?

Een 10ml-decant van Nishane Nefs bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Nishane kan ik proberen?

Naast Nishane Nefs heeft 10ML ook Hacivat, Ani en Wulóng Chá van Nishane, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Nishane Nefs het originele parfum?

Ja. Elke decant van Nishane Nefs wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Nishane, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.