Nishane Nefs
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Nefs by Nishane opens sweet and a little wild: honey and saffron over ripe fig, with violet and sage keeping it from turning too soft. Rose, osmanthus, nutmeg, jasmine and geranium fill the heart with warm, spiced flowers. The base is the reason people remember it, a thick layer of oud, whiskey, leather, amber, cinnamon and cedar rounded out with vanilla and gurjan balsam. Since its 2019 launch, men and women have both taken to it, pulled toward something dense and a little dangerous. Voters keep it for autumn and winter nights, rarely for anything else. Its longevity vote comes back eternal, no real debate there, while sillage leans toward strong. A 3ml decant will tell you within a week whether you can live with it.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Nefs
Nefs vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Nishane
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Nishane Nefs, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
- Houdt aan
- 12+ uur
- Eeuwig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uit
Het best voorUitgaan
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 56%Eeuwig
Sillage
Meeste stemmen: 46%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 52%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 56%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 825 stemmen
- Zeer zwak1%5 stemmen
- Zwak1%9 stemmen
- Matig10%82 stemmen
- Langdurig32%264 stemmen
- Eeuwig (Meeste stemmen)56%465 stemmen
Sillage, 845 stemmen
- Intiem2%20 stemmen
- Gemiddeld16%138 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)46%389 stemmen
- Enorm35%298 stemmen
Seizoen, 825 stemmen
- Lente10%80 stemmen
- Zomer4%35 stemmen
- Herfst34%280 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)52%430 stemmen
Moment van de dag, 825 stemmen
- Overdag9%75 stemmen
- Kantoor4%35 stemmen
- Avond31%255 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)56%460 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Nishane Nefs mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Whisky · Roos
Deelt Salie · Nootmuskaat
Deelt Kaneel · Agarhout (oud)
- Bespaar 35%
Deelt Kaneel · Agarhout (oud)
Deelt Geranium · Agarhout (oud)
Deelt Gurjanbalsem · Nootmuskaat
- Bespaar 38%
Deelt Osmanthus · Kaneel
Deelt Geranium · Saffraan
Combineer met
Nishane Nefs + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Muskus toe
Voegt Labdanum · Patchoeli toe
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
- Bespaar 35%
Voegt Kardemom · Muskus toe
Meer van Nishane
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Nishane Nefs naar?
Nishane Nefs opent met Vijg, Honing, Saffraan en Salie. In het hart vind je Geranium, Jasmijn, Nootmuskaat en Osmanthus. Het droogt af naar Agarhout (oud), Amber, Ceder en Kaneel.
Blijft Nishane Nefs lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als eeuwig (56% van de stemmen), en 88% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (46% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Nishane Nefs geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 4% van de seizoensstemmen.
Is Nishane Nefs geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 52% van de seizoensstemmen.
Is Nishane Nefs voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 87% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 13% naar overdag of kantoor.
Kan ik Nishane Nefs op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 4% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Nishane Nefs?
Nefs is gemaakt door Nishane. Het kwam uit in 2019.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Nishane Nefs dragen?
Een 10ml-decant van Nishane Nefs bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Nishane kan ik proberen?
Naast Nishane Nefs heeft 10ML ook Hacivat, Ani en Wulóng Chá van Nishane, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Nishane Nefs het originele parfum?
Ja. Elke decant van Nishane Nefs wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Nishane, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







