Memo Paris Cap Camarat
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Cap Camarat by Memo Paris opens crisp and juicy, apple and pink pepper giving it an open-air lift. Jasmine and ylang-ylang soften the middle, sweetened by vanilla into a bright, warm floral. The base runs deep and resinous, amyris, benzoin, labdanum, patchouli and sandalwood with musk holding it together, so the finish reads oriental rather than airy. Released in 2026, it is worn by men and women who want a scent built for open air and sun. Voters place it in spring and summer, worn through the day and into the night. Most wearers vote it long-lasting. Most voters also call its sillage strong, so one spray carries. A 3ml decant is enough to test it through a week of warm days before choosing more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Cap Camarat
Cap Camarat vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Appel
- Fruitige noten
- Roze peper
- Waterige noten
- Hartna een paar minuten
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Memo Paris
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Memo Paris Cap Camarat, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenoriëntaals, vanille, bloemig, fruitig, warm kruidig
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Appel
- Fruitige noten
- Roze peper
- Waterige noten
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenZomer
Moment van de dagOverdagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 58%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 59%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 52%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 208 stemmen
- Zeer zwak1%3 stemmen
- Zwak5%10 stemmen
- Matig19%40 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)58%120 stemmen
- Eeuwig17%35 stemmen
Sillage, 203 stemmen
- Intiem4%8 stemmen
- Gemiddeld20%40 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)59%120 stemmen
- Enorm17%35 stemmen
Seizoen, 190 stemmen
- Lente29%55 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)45%85 stemmen
- Herfst18%35 stemmen
- Winter8%15 stemmen
Moment van de dag, 125 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)52%65 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit48%60 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Memo Paris Cap Camarat mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 38%
Deelt Fruitige noten · Vanille
Deelt Fruitige noten · Sandelhout
Deelt Waterige noten · Roze peper
- Klantfavoriet
Deelt Ylang-ylang · Benzoë
Deelt Labdanum · Benzoë
Deelt Fruitige noten · Jasmijn
Deelt Labdanum · Patchoeli
- Bespaar 38%
Deelt Ylang-ylang · Benzoë
Combineer met
Memo Paris Cap Camarat + een van deze
Voegt Bergamot · Kaneel toe
Voegt Bergamot · Amber toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Kardemom · Bergamot toe
Voegt Roos · Bergamot toe
Meer van Memo Paris
- Bespaar 35%
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Memo Paris Cap Camarat naar?
Memo Paris Cap Camarat opent met Appel, Fruitige noten, Roze peper en Waterige noten. In het hart vind je Jasmijn, Vanille en Ylang-ylang. Het droogt af naar Amyris, Benzoë, Labdanum en Muskus. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als oriëntaals, vanille, bloemig, fruitig en warm kruidig.
Blijft Memo Paris Cap Camarat lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (58% van de stemmen), en 75% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (59% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Memo Paris Cap Camarat geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 45% van de seizoensstemmen.
Is Memo Paris Cap Camarat geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 8% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Memo Paris Cap Camarat voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 52% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 48% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Memo Paris Cap Camarat op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Memo Paris Cap Camarat?
Cap Camarat is gemaakt door Memo Paris. Het kwam uit in 2026.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Memo Paris Cap Camarat dragen?
Een 10ml-decant van Memo Paris Cap Camarat bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Memo Paris kan ik proberen?
Naast Memo Paris Cap Camarat heeft 10ML ook African Leather, Marfa en French Leather van Memo Paris, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Memo Paris Cap Camarat het originele parfum?
Ja. Elke decant van Memo Paris Cap Camarat wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Memo Paris, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







