Memo Paris Winter Palace
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Winter Palace van Memo Paris is een heldere citrusgeur verwarmd door thee en amber, gemaakt voor koude, heldere dagen. Rode thee, sinaasappel, bergamot, citroen en grapefruit openen scherp en sappig, bijna bruisend. Tonkaboon, maté en tolubalsem brengen een warmer, licht bitter hart onder de citrus. De basis komt tot rust in vanille, benzoë, amber, musk, labdanum, styrax en balsem, glad in plaats van zoet. Uitgebracht in 2019 en door mannen en vrouwen gedragen past hij bij wie een frisse geur met echte diepte eronder zoekt. Stemmers bewaren hem voor de winter, en dragen hem overdag, en hij doet het goed op het werk. De meeste dragers komen bij de geurduur uit op gematigd, en bij de sillage opnieuw op gematigd, dus hij blijft aanwezig zonder te verdwijnen. Met een 10ml-decant kom je een paar weken winterochtenden door voordat je voor de flacon kiest.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Winter Palace
Winter Palace vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Sinaasappel, bergamot en rode thee gaan in Winter Palace over in maté, balsem en zachte vanille. De meesten vinden geurduur en sillage gematigd, al noemen sommigen een langere duur en een sterkere sillage. Past het best bij winterdagen, vooral als je van thee met een zoete, warme afwerking houdt.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Bergamot
- Grapefruit
- Citroen
- Sinaasappel
- Rode thee
- Hartna een paar minuten
- Maté
- Tolubalsem
- Tonkaboon
- Merk
- Memo Paris
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Memo Paris Winter Palace, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Bergamot
- Grapefruit
- Citroen
- Sinaasappel
- Rode thee
Hart15 min – 2 uur
- Maté
- Tolubalsem
- Tonkaboon
Basis2 uur – 3–6 uur
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 50%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 58%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 50%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 937 stemmen
- Zeer zwak2%18 stemmen
- Zwak4%36 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)50%470 stemmen
- Langdurig36%335 stemmen
- Eeuwig8%78 stemmen
Sillage, 1.079 stemmen
- Intiem14%149 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)58%631 stemmen
- Sterk21%225 stemmen
- Enorm7%74 stemmen
Seizoen, 937 stemmen
- Lente15%141 stemmen
- Zomer5%47 stemmen
- Herfst25%234 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)55%515 stemmen
Moment van de dag, 937 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)50%469 stemmen
- Kantoor12%112 stemmen
- Avond20%187 stemmen
- Avondje uit18%169 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Memo Paris Winter Palace mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Klantfavoriet
Deelt Sinaasappel · Grapefruit
Deelt Maté · Grapefruit
Deelt Styrax · Benzoë
- Sale · 15% korting
Deelt Sinaasappel · Grapefruit
Deelt Tolubalsem · Styrax
Deelt Gurjanbalsem · Benzoë
Deelt Sinaasappel · Citroen
- Bespaar 36%
Deelt Citroen · Tonkaboon
Combineer met
Memo Paris Winter Palace + een van deze
- Bespaar 34%
Voegt Jasmijn · Ceder toe
Voegt Jasmijn · Ceder toe
Voegt Sandelhout · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Vetiver · Kaneel toe
Meer van Memo Paris
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Memo Paris Winter Palace naar?
Memo Paris Winter Palace opent met Bergamot, Grapefruit, Citroen en Sinaasappel. In het hart vind je Maté, Tolubalsem en Tonkaboon. Het droogt af naar Amber, Benzoë, Gurjanbalsem en Labdanum.
Blijft Memo Paris Winter Palace lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (50% van de stemmen), en 44% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (58% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Memo Paris Winter Palace geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Memo Paris Winter Palace geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 55% van de seizoensstemmen.
Is Memo Paris Winter Palace voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 62% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 38% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Memo Paris Winter Palace op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 12% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Memo Paris Winter Palace?
Winter Palace is gemaakt door Memo Paris. Het kwam uit in 2019.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Memo Paris Winter Palace dragen?
Een 10ml-decant van Memo Paris Winter Palace bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Memo Paris kan ik proberen?
Naast Memo Paris Winter Palace heeft 10ML ook African Leather, Marfa en French Leather van Memo Paris, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Memo Paris Winter Palace het originele parfum?
Ja. Elke decant van Memo Paris Winter Palace wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Memo Paris, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







