Memo Paris Tamarindo
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Tamarindo by Memo Paris opens with orange, bergamot and mandarin orange, warmed by a touch of cardamom. Pineapple and coconut bring a tropical sweetness into the heart, softened by jasmine, tuberose and peach with ylang-ylang underneath. Patchouli, vanilla and benzoin round out the base, keeping the fruit from tipping into candy. Launched in 2018, it is mostly worn by women who like a sunny, generous scent that still feels put-together. Voters keep it strictly for summer, worn by day, and it holds up well at work. The vote settles on moderate for both longevity and sillage, present without demanding attention. A 3ml decant is enough to see how it fits your week before choosing more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Tamarindo
Tamarindo vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Memo Paris
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Memo Paris Tamarindo, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 48%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 43%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 60%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 378 stemmen
- Zeer zwak6%23 stemmen
- Zwak9%33 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)48%181 stemmen
- Langdurig29%110 stemmen
- Eeuwig8%31 stemmen
Sillage, 481 stemmen
- Intiem12%56 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)43%209 stemmen
- Sterk28%133 stemmen
- Enorm17%83 stemmen
Seizoen, 378 stemmen
- Lente25%94 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)55%208 stemmen
- Herfst15%57 stemmen
- Winter5%19 stemmen
Moment van de dag, 378 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)60%227 stemmen
- Kantoor8%30 stemmen
- Avond20%76 stemmen
- Avondje uit12%45 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Memo Paris Tamarindo mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 37%
Deelt Kokos · Tuberoos
Deelt Ananas · Perzik
Deelt Kokos · Tuberoos
Deelt Ananas · Kokos
- Klantfavoriet
Deelt Perzik · Tuberoos
Deelt Ananas · Perzik
Deelt Sinaasappel · Perzik
- Bespaar 39%
Deelt Sinaasappel · Tuberoos
Combineer met
Memo Paris Tamarindo + een van deze
Voegt Sandelhout · Tonkaboon toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Amber toe
Voegt Tonkaboon · Ceder toe
Voegt Oranjebloesem · Kaneel toe
Meer van Memo Paris
- Bespaar 35%
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Memo Paris Tamarindo naar?
Memo Paris Tamarindo opent met Bergamot, Kardemom, Mandarijn en Sinaasappel. In het hart vind je Kokos, Jasmijn, Perzik en Ananas. Het droogt af naar Benzoë, Patchoeli en Vanille.
Blijft Memo Paris Tamarindo lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (48% van de stemmen), en 37% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (43% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Memo Paris Tamarindo geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 55% van de seizoensstemmen.
Is Memo Paris Tamarindo geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Memo Paris Tamarindo voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 68% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 32% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Memo Paris Tamarindo op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 8% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Memo Paris Tamarindo?
Tamarindo is gemaakt door Memo Paris. Het kwam uit in 2018.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Memo Paris Tamarindo dragen?
Een 10ml-decant van Memo Paris Tamarindo bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Memo Paris kan ik proberen?
Naast Memo Paris Tamarindo heeft 10ML ook African Leather, Marfa en French Leather van Memo Paris, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Memo Paris Tamarindo het originele parfum?
Ja. Elke decant van Memo Paris Tamarindo wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Memo Paris, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







