Montale Black Aoud, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Black Aoud van Montale, flacon met de belangrijkste geurnoten: Roos, Agarhout (oud) en Patchoeli
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 12+ uur

Houdt aan
12+ uur
Eeuwig
Sillage
Enorm, 4 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinter

Moment van de dagAvondje uit

Het best voorUitgaan

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 61%Eeuwig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 53%Enorm

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 55%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 2.212 stemmen

  • Zeer zwak2%38 stemmen
  • Zwak3%72 stemmen
  • Matig8%177 stemmen
  • Langdurig26%579 stemmen
  • Eeuwig (Meeste stemmen)61%1.346 stemmen

Sillage, 2.415 stemmen

  • Intiem3%83 stemmen
  • Gemiddeld12%299 stemmen
  • Sterk31%746 stemmen
  • Enorm (Meeste stemmen)53%1.287 stemmen

Seizoen, 2.212 stemmen

  • Lente8%177 stemmen
  • Zomer2%44 stemmen
  • Herfst35%774 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)55%1.217 stemmen

Moment van de dag, 2.212 stemmen

  • Overdag5%110 stemmen
  • Kantoor2%44 stemmen
  • Avond38%840 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)55%1.218 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 7,02Eerder € 10,90BESPAAR 36%
    • Per ml: € 2,34/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 53,91Eerder € 119,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,80/ml23% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Montale Black Aoud mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Fragrance du Bois Oud Noir Intense

    Fragrance du Bois

    Oud Noir Intense

    3ml: was € 33,90, nu € 21,42

    Deelt Agarhout (oud) · Roos

  • Decant van Atelier des Ors Larmes du Desert

    Atelier des Ors

    Larmes du Desert

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Agarhout (oud) · Roos

  • Klantfavoriet
    Decant van Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood

    Maison Francis Kurkdjian

    Oud Satin Mood

    3ml: was € 30,90, nu € 19,26

    Deelt Agarhout (oud) · Roos

  • Decant van Atelier des Ors Rouge Saray

    Atelier des Ors

    Rouge Saray

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Agarhout (oud) · Roos

  • Decant van Lattafa Oud for Glory

    Lattafa

    Oud for Glory

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Agarhout (oud) · Patchoeli

  • Bespaar 38%
    Decant van Atelier des Ors Lune Feline

    Atelier des Ors

    Lune Feline

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Agarhout (oud) · Roos

  • Decant van Atelier des Ors Noir by Night

    Atelier des Ors

    Noir by Night

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Agarhout (oud) · Roos

  • Decant van Atelier des Ors Kawa Karda

    Atelier des Ors

    Kawa Karda

    3ml: was € 24,90, nu € 16,02

    Deelt Agarhout (oud) · Roos

Combineer met

Montale Black Aoud + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Tom Ford Soleil de Feu

    Tom Ford

    Soleil de Feu

    3ml: was € 36,90, nu € 23,13

    Voegt Sandelhout · Saffraan toe

  • Decant van Louis Vuitton Ink Mark

    Louis Vuitton

    Ink Mark

    3ml: was € 32,90, nu € 20,52

    Voegt Sandelhout · Wierook toe

  • Decant van Initio Parfums Privés Wild Rush

    Initio Parfums Privés

    Wild Rush

    3ml: was € 17,90, nu € 11,34

    Voegt Bergamot · Amber toe

  • Bespaar 37%
    Decant van Chloé Nomade Jasmin Naturel

    Chloé

    Nomade Jasmin Naturel

    3ml: was € 14,90, nu € 9,45

    Voegt Jasmijn · Bergamot toe

Meer van Montale

Montale werd in 2003 in Frankrijk opgericht door Pierre Montale, die het huis bouwde rond oud in combinatie met roos en die in zijn kenmerkende aluminium flacons goot.

Ontdek Montale (22)
  • Decant van Montale Intense Cafe

    Montale

    Intense Cafe

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

  • Decant van Montale Chocolate Greedy

    Montale

    Chocolate Greedy

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Montale Arabians Tonka

    Montale

    Arabians Tonka

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

  • Decant van Montale Roses Musk

    Montale

    Roses Musk

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

  • Decant van Montale Soleil de Capri

    Montale

    Soleil de Capri

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

  • Decant van Montale Vanille Absolu

    Montale

    Vanille Absolu

    3ml: was € 9,90, nu € 6,12

  • Decant van Montale Ristretto Intense Café

    Montale

    Ristretto Intense Café

    3ml: was € 11,90, nu € 7,29

  • Bespaar 38%
    Decant van Montale Mukhallat

    Montale

    Mukhallat

    3ml: was € 11,90, nu € 7,38

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Montale Black Aoud naar?

Montale Black Aoud opent met Roos. In het hart vind je Agarhout (oud) en Patchoeli. Het droogt af naar Muskus.

Blijft Montale Black Aoud lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als eeuwig (61% van de stemmen), en 87% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als enorm (53% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Montale Black Aoud geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.

Is Montale Black Aoud geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 55% van de seizoensstemmen.

Is Montale Black Aoud voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 93% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 7% naar overdag of kantoor.

Kan ik Montale Black Aoud op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 2% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Montale Black Aoud?

Black Aoud is gemaakt door Montale. Het kwam uit in 2006.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Montale Black Aoud dragen?

Een 10ml-decant van Montale Black Aoud bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Montale kan ik proberen?

Naast Montale Black Aoud heeft 10ML ook Intense Cafe, Chocolate Greedy en Arabians Tonka van Montale, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Montale Black Aoud het originele parfum?

Ja. Elke decant van Montale Black Aoud wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Montale, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.