Montale Black Aoud
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Black Aoud van Montale is een donkere, rozenzware oud gemaakt voor wie zijn parfum luid wil. Roos opent hem, diep en een beetje jamachtig in plaats van delicaat. Oud en patchoeli nemen het hart over, aards en diep. Musk draagt de basis en houdt het geheel warm in plaats van scherp. Uitgebracht in 2006 en door mannen en vrouwen gedragen past hij bij wie zich aangetrokken voelt tot roos die naar donkerder, houtiger terrein is geduwd. Stemmers bewaren hem voor winter- en herfstnachten en kiezen hem zodra de avond valt, meer om uit te gaan dan voor dagelijks dragen. De meeste dragers noemen de geurduur eeuwig, en de meesten noemen de sillage enorm, dus één spray gaat heel ver. Een 3ml-decant is ruim genoeg om te ontdekken of hij bij je past.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Black Aoud
Black Aoud vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Voor winternachten combineert Black Aoud een uitgesproken roos met oud en patchoeli boven muskus; herfstavonden werken ook. De meesten vinden de geur uitzonderlijk langhoudend, met een enorme sillage die een ruimte kan vullen. De geur past bij een assertieve stijl, al kan een lichte hand helpen als de roos intens aanvoelt.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Montale
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Montale Black Aoud, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 12+ uur
- Houdt aan
- 12+ uur
- Eeuwig
- Sillage
- Enorm, 4 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uit
Het best voorUitgaan
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 61%Eeuwig
Sillage
Meeste stemmen: 53%Enorm
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 55%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 2.212 stemmen
- Zeer zwak2%38 stemmen
- Zwak3%72 stemmen
- Matig8%177 stemmen
- Langdurig26%579 stemmen
- Eeuwig (Meeste stemmen)61%1.346 stemmen
Sillage, 2.415 stemmen
- Intiem3%83 stemmen
- Gemiddeld12%299 stemmen
- Sterk31%746 stemmen
- Enorm (Meeste stemmen)53%1.287 stemmen
Seizoen, 2.212 stemmen
- Lente8%177 stemmen
- Zomer2%44 stemmen
- Herfst35%774 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)55%1.217 stemmen
Moment van de dag, 2.212 stemmen
- Overdag5%110 stemmen
- Kantoor2%44 stemmen
- Avond38%840 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)55%1.218 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Montale Black Aoud mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Agarhout (oud) · Roos
Deelt Agarhout (oud) · Roos
- Klantfavoriet
Deelt Agarhout (oud) · Roos
Deelt Agarhout (oud) · Roos
Deelt Agarhout (oud) · Patchoeli
- Bespaar 38%
Deelt Agarhout (oud) · Roos
Deelt Agarhout (oud) · Roos
Deelt Agarhout (oud) · Roos
Combineer met
Montale Black Aoud + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Saffraan toe
Voegt Sandelhout · Wierook toe
Voegt Bergamot · Amber toe
- Bespaar 37%
Voegt Jasmijn · Bergamot toe
Meer van Montale
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Montale Black Aoud naar?
Montale Black Aoud opent met Roos. In het hart vind je Agarhout (oud) en Patchoeli. Het droogt af naar Muskus.
Blijft Montale Black Aoud lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als eeuwig (61% van de stemmen), en 87% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als enorm (53% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Montale Black Aoud geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.
Is Montale Black Aoud geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 55% van de seizoensstemmen.
Is Montale Black Aoud voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 93% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 7% naar overdag of kantoor.
Kan ik Montale Black Aoud op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 2% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Montale Black Aoud?
Black Aoud is gemaakt door Montale. Het kwam uit in 2006.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Montale Black Aoud dragen?
Een 10ml-decant van Montale Black Aoud bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Montale kan ik proberen?
Naast Montale Black Aoud heeft 10ML ook Intense Cafe, Chocolate Greedy en Arabians Tonka van Montale, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Montale Black Aoud het originele parfum?
Ja. Elke decant van Montale Black Aoud wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Montale, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







