Louis Vuitton Ink Mark
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Ink Mark by Louis Vuitton is a restrained, woody scent built around incense and sandalwood. Incense opens it dry and a touch smoky, before easing into sandalwood at the heart. Amber settles the base, warm spicy and faintly powdery, with a balsamic thread underneath. Shared by men and women, it suits anyone who prefers understated over loud. Voters turn to it through winter and autumn, once the evening settles in. The longevity vote leans long-lasting, and the sillage vote leans strong despite how quietly it opens. Wear a 3ml decant through a handful of cold evenings first.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Ink Mark
Ink Mark vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Louis Vuitton
- Parfumeur
- Jacques Cavallier Belletrud
- Geurprofiel
- Unisex
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Louis Vuitton Ink Mark, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenhoutig, poederig, warm kruidig, aromatisch, balsamisch
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 47%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 45%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 44%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 45%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 321 stemmen
- Zeer zwak1%4 stemmen
- Zwak4%12 stemmen
- Matig19%60 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)47%150 stemmen
- Eeuwig30%95 stemmen
Sillage, 308 stemmen
- Intiem6%18 stemmen
- Gemiddeld26%80 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)45%140 stemmen
- Enorm23%70 stemmen
Seizoen, 201 stemmen
- Lente11%22 stemmen
- Zomer4%9 stemmen
- Herfst41%82 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)44%88 stemmen
Moment van de dag, 172 stemmen
- Overdag13%22 stemmen
- Kantoor8%14 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)45%78 stemmen
- Avondje uit34%58 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Louis Vuitton Ink Mark mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 36%
Deelt Wierook · Amber
Deelt Wierook · Amber
Deelt Wierook · Amber
- Bespaar 55%
Deelt Wierook · Amber
Deelt Wierook · Amber
Deelt Amber · Sandelhout
Deelt Wierook · Amber
- Bijna uitverkocht
Deelt Wierook · Amber
Combineer met
Louis Vuitton Ink Mark + een van deze
- Bespaar 36%
Voegt Muskus · Patchoeli toe
Voegt Jasmijn · Vanille toe
Voegt Muskus · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Jasmijn · Muskus toe
Meer van Louis Vuitton
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Louis Vuitton Ink Mark naar?
Louis Vuitton Ink Mark opent met Wierook. In het hart vind je Sandelhout. Het droogt af naar Amber. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als houtig, poederig, warm kruidig, aromatisch en balsamisch.
Blijft Louis Vuitton Ink Mark lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (47% van de stemmen), en 76% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (45% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Louis Vuitton Ink Mark geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 4% van de seizoensstemmen.
Is Louis Vuitton Ink Mark geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 44% van de seizoensstemmen.
Is Louis Vuitton Ink Mark voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 79% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 21% naar overdag of kantoor.
Kan ik Louis Vuitton Ink Mark op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 8% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Louis Vuitton Ink Mark?
Ink Mark is gemaakt door Louis Vuitton. De parfumeur is Jacques Cavallier Belletrud.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Louis Vuitton Ink Mark dragen?
Een 10ml-decant van Louis Vuitton Ink Mark bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Louis Vuitton kan ik proberen?
Naast Louis Vuitton Ink Mark heeft 10ML ook Imagination, Ombre Nomade en Pacific Chill van Louis Vuitton, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Louis Vuitton Ink Mark het originele parfum?
Ja. Elke decant van Louis Vuitton Ink Mark wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Louis Vuitton, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







