Montblanc Explorer Ultra Blue, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Explorer Ultra Blue van Montblanc, flacon met de belangrijkste geurnoten: Siciliaanse bergamot, Roze peper en Zeenoten
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 3–6 uur

    • Indonesisch patchoeliblad
    • Leer
    • Houtige noten
Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomer

Moment van de dagOverdag

Het best voorWerk

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 73%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 69%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 50%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 975 stemmen

  • Zeer zwak3%25 stemmen
  • Zwak5%49 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)73%710 stemmen
  • Langdurig17%161 stemmen
  • Eeuwig3%30 stemmen

Sillage, 1.026 stemmen

  • Intiem20%206 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)69%708 stemmen
  • Sterk9%95 stemmen
  • Enorm2%17 stemmen

Seizoen, 975 stemmen

  • Lente35%341 stemmen
  • Zomer (Meeste stemmen)50%488 stemmen
  • Herfst10%97 stemmen
  • Winter5%49 stemmen

Moment van de dag, 975 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)55%536 stemmen
  • Kantoor30%293 stemmen
  • Avond10%97 stemmen
  • Avondje uit5%49 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 6,03Eerder € 9,90BESPAAR 39%
    • Per ml: € 2,01/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 42,30Eerder € 93,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,41/ml30% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Montblanc Explorer Ultra Blue mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Ralph Lauren Polo Sport Fresh

    Ralph Lauren

    Polo Sport Fresh

    3ml: was € 8,90, nu € 5,58

    Deelt Zeenoten · Houtige noten

  • Klantfavoriet
    Decant van Creed Royal Oud

    Creed

    Royal Oud

    3ml: was € 20,90, nu € 13,14

    Deelt Siciliaanse bergamot · Roze peper

  • Decant van Rabanne Invictus Eau de Toilette

    Rabanne

    Invictus Eau de Toilette

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

    Deelt Zeenoten · Grijze amber

  • Decant van Versace Eros Energy

    Versace

    Eros Energy

    3ml: was € 11,90, nu € 7,29

    Deelt Siciliaanse bergamot · Roze peper

  • Decant van Issey Miyake Nuit d’Issey Parfum

    Issey Miyake

    Nuit d’Issey Parfum

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

    Deelt Leer · Roze peper

  • Decant van Parfums de Marly Layton Exclusif

    Parfums de Marly

    Layton Exclusif

    3ml: was € 14,90, nu € 9,72

    Deelt Indonesisch patchoeliblad · Roze peper

  • Bespaar 36%
    Decant van Mancera Instant Crush

    Mancera

    Instant Crush

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

    Deelt Siciliaanse bergamot · Indonesisch patchoeliblad

  • Decant van Nasomatto Duro

    Nasomatto

    Duro

    3ml: was € 36,90, nu € 23,04

    Deelt Houtige noten · Leer

Combineer met

Montblanc Explorer Ultra Blue + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Matière Première Radical Rose

    Matière Première

    Radical Rose

    3ml: was € 22,90, nu € 14,67

    Voegt Labdanum · Saffraan toe

  • Decant van Hermès L’Ambre des Merveilles

    Hermès

    L’Ambre des Merveilles

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

    Voegt Patchoeli · Labdanum toe

  • Decant van Armaf Club de Nuit Urban Man Elixir

    Armaf

    Club de Nuit Urban Man Elixir

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Voegt Saffraan · Patchoeli toe

  • Bespaar 30%
    Decant van Afnan Supremacy Not Only Intense

    Afnan

    Supremacy Not Only Intense

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Voegt Zwarte bes · Bergamot toe

Meer van Montblanc

Montblanc begon in 1906 in Duitsland als maker van schrijfwaren, en de parfums dragen dezelfde heldere, verzorgde precisie.

Ontdek Montblanc (5)
  • Bijna uitverkocht
    Decant van Montblanc Explorer

    Montblanc

    Explorer

    3ml: was € 9,90, nu € 6,21

  • Decant van Montblanc Starwalker

    Montblanc

    Starwalker

    3ml: was € 9,90, nu € 6,03

  • Decant van Montblanc Explorer Extreme

    Montblanc

    Explorer Extreme

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

  • Bespaar 36%
    Decant van Montblanc Explorer Infinite

    Montblanc

    Explorer Infinite

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Montblanc Explorer Ultra Blue naar?

Montblanc Explorer Ultra Blue opent met Exotisch fruit, Roze peper en Siciliaanse bergamot. In het hart vind je Grijze amber en Zeenoten. Het droogt af naar Indonesisch patchoeliblad, Leer en Houtige noten.

Blijft Montblanc Explorer Ultra Blue lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (73% van de stemmen), en 20% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (69% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Montblanc Explorer Ultra Blue geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 50% van de seizoensstemmen.

Is Montblanc Explorer Ultra Blue geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Montblanc Explorer Ultra Blue voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 85% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 15% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Montblanc Explorer Ultra Blue op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 30% van de stemmen voor het moment van de dag.

Wie maakt Montblanc Explorer Ultra Blue?

Explorer Ultra Blue is gemaakt door Montblanc. Het kwam uit in 2021.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Montblanc Explorer Ultra Blue dragen?

Een 10ml-decant van Montblanc Explorer Ultra Blue bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Montblanc kan ik proberen?

Naast Montblanc Explorer Ultra Blue heeft 10ML ook Explorer, Starwalker en Explorer Extreme van Montblanc, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Montblanc Explorer Ultra Blue het originele parfum?

Ja. Elke decant van Montblanc Explorer Ultra Blue wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Montblanc, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.