Sospiro Il Padrino, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Hoofdakkoordenwarm kruidig, zoet, likeurachtig, houtig, amber

Il Padrino van Sospiro, flacon met de belangrijkste geurnoten: Zwarte bes, Rum en Amber
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinterHerfst

Moment van de dagAvondje uit

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 62%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 61%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 45%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 75%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 209 stemmen

  • Zeer zwak0%1 stem
  • Zwak2%5 stemmen
  • Matig9%18 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)62%130 stemmen
  • Eeuwig26%55 stemmen

Sillage, 205 stemmen

  • Intiem2%5 stemmen
  • Gemiddeld10%20 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)61%125 stemmen
  • Enorm27%55 stemmen

Seizoen

  • Lente10%
  • Zomer5%
  • Herfst40%
  • Winter (Meeste stemmen)45%

Moment van de dag

  • Overdag25%
  • Kantoor0%
  • Avond0%
  • Avondje uit (Meeste stemmen)75%

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 14,13Eerder € 21,90BESPAAR 35%
    • Per ml: € 4,71/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 100,80Eerder € 223,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 3,36/ml29% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Sospiro Il Padrino mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van BDK Parfums Stellar Silk

    BDK Parfums

    Stellar Silk

    3ml: was € 18,90, nu € 11,97

    Deelt Siam-benzoë · Vanille

  • Bespaar 38%
    Decant van Parfums de Marly Althaïr Exclusif

    Parfums de Marly

    Althaïr Exclusif

    3ml: was € 19,90, nu € 12,42

    Deelt Amaretto · Bergamot

  • Decant van Hermès L’Ambre des Merveilles

    Hermès

    L’Ambre des Merveilles

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

    Deelt Labdanum · Amber

  • Decant van Mancera Amore Caffe

    Mancera

    Amore Caffe

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

    Deelt Amaretto · Vanille

  • Klantfavoriet
    Decant van Maison Francis Kurkdjian Grand Soir

    Maison Francis Kurkdjian

    Grand Soir

    3ml: was € 24,90, nu € 15,48

    Deelt Siam-benzoë · Amber

  • Decant van BDK Parfums Rouge Smoking Extrait

    BDK Parfums

    Rouge Smoking Extrait

    3ml: was € 17,90, nu € 11,43

    Deelt Siam-benzoë · Rum

  • Decant van Initio Parfums Privés Side Effect

    Initio Parfums Privés

    Side Effect

    3ml: was € 17,90, nu € 11,61

    Deelt Rum · Sandelhout

  • Bespaar 38%
    Decant van Pantheon Roma Così Blu

    Pantheon Roma

    Così Blu

    3ml: was € 16,90, nu € 10,53

    Deelt Siam-benzoë · Sandelhout

Combineer met

Sospiro Il Padrino + een van deze

  • Decant van Tom Ford Santal Blush

    Tom Ford

    Santal Blush

    3ml: was € 39,90, nu € 25,29

    Voegt Jasmijn · Muskus toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Guerlain Spiritueuse Double Vanille

    Guerlain

    Spiritueuse Double Vanille

    3ml: was € 30,90, nu € 19,35

    Voegt Tonkaboon · Jasmijn toe

  • Decant van Jean Paul Gaultier La Favorite

    Jean Paul Gaultier

    La Favorite

    3ml: was € 16,90, nu € 10,71

    Voegt Muskus · Benzoë toe

  • Decant van Montale Intense Roses Musk

    Montale

    Intense Roses Musk

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

    Voegt Jasmijn · Roos toe

Meer van Sospiro

Sospiro is een Italiaans nichehuis, in 2010 opgericht door Sergio Momo, dat zijn parfums rond muziek bouwt, tot in de namen toe.

Ontdek Sospiro (4)
  • Bijna uitverkocht
    Decant van Sospiro Vibrato

    Sospiro

    Vibrato

    3ml: was € 22,90, nu € 14,31

  • Decant van Sospiro Basso

    Sospiro

    Basso

    3ml: was € 21,90, nu € 14,13

  • Decant van Sospiro Mezzo

    Sospiro

    Mezzo

    3ml: was € 21,90, nu € 14,13

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Sospiro Il Padrino naar?

Sospiro Il Padrino opent met Amaretto, Bergamot, Zwarte bes en Rum. In het hart vind je Amber, Patchoeli en Sandelhout. Het droogt af naar Labdanum, Siam-benzoë en Vanille. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als warm kruidig, zoet, likeurachtig, houtig en amber.

Blijft Sospiro Il Padrino lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (62% van de stemmen), en 89% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (61% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Sospiro Il Padrino geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.

Is Sospiro Il Padrino geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 45% van de seizoensstemmen.

Is Sospiro Il Padrino voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 75% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 25% naar overdag of kantoor.

Kan ik Sospiro Il Padrino op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Sospiro Il Padrino?

Il Padrino is gemaakt door Sospiro. De parfumeurs zijn Nathalie Templer en Salah Al Zarooni. Het kwam uit in 2025.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Sospiro Il Padrino dragen?

Een 10ml-decant van Sospiro Il Padrino bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Sospiro kan ik proberen?

Naast Sospiro Il Padrino heeft 10ML ook Vibrato, Basso en Mezzo van Sospiro, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Sospiro Il Padrino het originele parfum?

Ja. Elke decant van Sospiro Il Padrino wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Sospiro, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.