Sospiro Il Padrino
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Il Padrino van Sospiro opent likeurachtig en donker: zwarte bes, rum en amaretto boven een frisse toets bergamot. Amber en patchoeli vullen het midden, met sandelhout dat het glad houdt in plaats van scherp. In de basis wordt het echt zoet: vanille, Siam-benzoë en labdanum bouwen een warme, harsige amber die dicht op de huid zit. Het kwam uit in 2025 en wordt door mannen en vrouwen gedragen die hun parfum rijk en een beetje theatraal willen in plaats van stil. Wie erover stemt, bewaart het voor winter- en herfstnachten, bijna uitsluitend na het donker. Dragers noemen de houdbaarheid meestal langdurig, en de stem over sillage is even duidelijk sterk, dus een of twee sprays gaan een heel eind. Probeer een 3ml-decant op een donkere winteravond en kijk of je steeds naar die likeurachtige warmte blijft grijpen.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Il Padrino
Il Padrino vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Op winternachten brengt Il Padrino rum en amaretto samen met zwarte bes en komt dan tot rust in amber, hout en vanille. De meesten vinden de geur langdurig met een sterke sillage. Herfst werkt ook, en de zoete, likeurachtige warmte past bij wie zin heeft in een rijke, kruidige geur.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Amaretto
- Bergamot
- Zwarte bes
- Rum
- Hartna een paar minuten
- Merk
- Sospiro
- Parfumeurs
- Nathalie Templer en Salah Al Zarooni
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Sospiro Il Padrino, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenwarm kruidig, zoet, likeurachtig, houtig, amber
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Amaretto
- Bergamot
- Zwarte bes
- Rum
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 62%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 61%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 75%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 209 stemmen
- Zeer zwak0%1 stem
- Zwak2%5 stemmen
- Matig9%18 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)62%130 stemmen
- Eeuwig26%55 stemmen
Sillage, 205 stemmen
- Intiem2%5 stemmen
- Gemiddeld10%20 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)61%125 stemmen
- Enorm27%55 stemmen
Seizoen
- Lente10%
- Zomer5%
- Herfst40%
- Winter (Meeste stemmen)45%
Moment van de dag
- Overdag25%
- Kantoor0%
- Avond0%
- Avondje uit (Meeste stemmen)75%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Sospiro Il Padrino mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Siam-benzoë · Vanille
- Bespaar 38%
Deelt Amaretto · Bergamot
Deelt Labdanum · Amber
Deelt Amaretto · Vanille
- Klantfavoriet
Deelt Siam-benzoë · Amber
Deelt Siam-benzoë · Rum
Deelt Rum · Sandelhout
- Bespaar 38%
Deelt Siam-benzoë · Sandelhout
Combineer met
Sospiro Il Padrino + een van deze
Voegt Jasmijn · Muskus toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Tonkaboon · Jasmijn toe
Voegt Muskus · Benzoë toe
Voegt Jasmijn · Roos toe
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Sospiro Il Padrino naar?
Sospiro Il Padrino opent met Amaretto, Bergamot, Zwarte bes en Rum. In het hart vind je Amber, Patchoeli en Sandelhout. Het droogt af naar Labdanum, Siam-benzoë en Vanille. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als warm kruidig, zoet, likeurachtig, houtig en amber.
Blijft Sospiro Il Padrino lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (62% van de stemmen), en 89% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (61% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Sospiro Il Padrino geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Sospiro Il Padrino geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 45% van de seizoensstemmen.
Is Sospiro Il Padrino voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 75% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 25% naar overdag of kantoor.
Kan ik Sospiro Il Padrino op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Sospiro Il Padrino?
Il Padrino is gemaakt door Sospiro. De parfumeurs zijn Nathalie Templer en Salah Al Zarooni. Het kwam uit in 2025.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Sospiro Il Padrino dragen?
Een 10ml-decant van Sospiro Il Padrino bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Sospiro kan ik proberen?
Is deze decant van Sospiro Il Padrino het originele parfum?
Ja. Elke decant van Sospiro Il Padrino wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Sospiro, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







