Nishane Hacivat
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Hacivat by Nishane is sharp pineapple over a dark, mossy base, and it is drier than you might expect. Pineapple, grapefruit and bergamot give a zesty, almost fizzy start. Cedar and patchouli come through quickly, with jasmine softening the edges. The drydown is oakmoss and woods, green and earthy, with the fruit still glinting on top. It launched in 2017 and is worn mostly by men who like a fresh scent with some grit. Voters choose it for summer and spring days, and for going out. Its longevity tops the community vote at eternal, and its sillage is voted strong, so a light touch is wise. Before you commit to a bottle, a 3ml decant gives you a week of hot days with it.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Hacivat
Hacivat vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Nishane
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Nishane Hacivat, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 42%Eeuwig
Sillage
Meeste stemmen: 46%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 48%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 52%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 6.118 stemmen
- Zeer zwak1%91 stemmen
- Zwak2%137 stemmen
- Matig14%831 stemmen
- Langdurig41%2.514 stemmen
- Eeuwig (Meeste stemmen)42%2.545 stemmen
Sillage, 6.344 stemmen
- Intiem4%274 stemmen
- Gemiddeld23%1.463 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)46%2.937 stemmen
- Enorm26%1.670 stemmen
Seizoen, 6.118 stemmen
- Lente32%1.958 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)48%2.937 stemmen
- Herfst14%857 stemmen
- Winter6%366 stemmen
Moment van de dag, 6.118 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)52%3.181 stemmen
- Kantoor23%1.407 stemmen
- Avond17%1.040 stemmen
- Avondje uit8%490 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Nishane Hacivat mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Sale · 10% korting
Deelt Ananas · Eikenmos
Deelt Houtige noten · Eikenmos
- Klantfavoriet
Deelt Ananas · Eikenmos
Deelt Houtige noten · Eikenmos
Deelt Houtige noten · Grapefruit
- Bijna uitverkocht
Deelt Ananas · Jasmijn
Deelt Grapefruit · Ceder
Deelt Houtige noten · Patchoeli
Combineer met
Nishane Hacivat + een van deze
- Bespaar 34%
Voegt Citroen · Vetiver toe
Voegt Citroen · Lavendel toe
Voegt Citroen · Amber toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Vetiver · Vanille toe
Meer van Nishane
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Nishane Hacivat naar?
Nishane Hacivat opent met Bergamot, Grapefruit en Ananas. In het hart vind je Ceder, Jasmijn en Patchoeli. Het droogt af naar Eikenmos en Houtige noten.
Blijft Nishane Hacivat lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als eeuwig (42% van de stemmen), en 83% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (46% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Nishane Hacivat geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 48% van de seizoensstemmen.
Is Nishane Hacivat geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 6% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Nishane Hacivat voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 75% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 25% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Nishane Hacivat op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 23% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Nishane Hacivat?
Hacivat is gemaakt door Nishane. Het kwam uit in 2017.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Nishane Hacivat dragen?
Een 10ml-decant van Nishane Hacivat bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Nishane kan ik proberen?
Naast Nishane Hacivat heeft 10ML ook Ani, Wulóng Chá en Hundred Silent Ways van Nishane, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Nishane Hacivat het originele parfum?
Ja. Elke decant van Nishane Hacivat wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Nishane, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







