Orto Parisi Terroni, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Terroni van Orto Parisi, flacon met de belangrijkste geurnoten: Oriëntaalse noten, Houtige noten en Framboos
  1. Eerste spray0–15 min

    • Oriëntaalse noten
    • Houtige noten
  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinter

Moment van de dagAvondje uit

Het best voorWerk

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 40%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 45%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 51%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 51%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid

  • Zeer zwak2%
  • Zwak8%
  • Matig15%
  • Langdurig (Meeste stemmen)40%
  • Eeuwig35%

Sillage

  • Intiem10%
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)45%
  • Sterk45%
  • Enorm0%

Seizoen, 102 stemmen

  • Lente7%7 stemmen
  • Zomer2%2 stemmen
  • Herfst40%41 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)51%52 stemmen

Moment van de dag, 98 stemmen

  • Overdag11%11 stemmen
  • Kantoor2%2 stemmen
  • Avond36%35 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)51%50 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 22,77Eerder € 35,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 7,59/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 144,31Eerder € 309,90BESPAAR 53%
    • Per ml: € 4,81/ml37% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Orto Parisi Terroni mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Clive Christian C Woody Leather

    Clive Christian

    C Woody Leather

    3ml: was € 73,90, nu € 46,89

    Deelt Oriëntaalse noten · Houtige noten

  • Klantfavoriet
    Decant van Initio Parfums Privés Rehab

    Initio Parfums Privés

    Rehab

    3ml: was € 17,90, nu € 11,61

    Deelt Pokhout · Vetiver

  • Decant van Dior Tobacolor

    Dior

    Tobacolor

    3ml: was € 29,90, nu € 18,90

    Deelt Oriëntaalse noten · Amber

  • Decant van Initio Parfums Privés Magnetic Blend 7

    Initio Parfums Privés

    Magnetic Blend 7

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Houtige noten · Amber

  • Decant van Goldfield & Banks Island Lush

    Goldfield & Banks

    Island Lush

    3ml: was € 20,90, nu € 13,23

    Deelt Pokhout · Benzoë

  • Sale · 10% korting
    Decant van Goldfield & Banks Desert Rosewood

    Goldfield & Banks

    Desert Rosewood

    3ml: was € 14,70, nu € 13,23, 10% korting

    Deelt Pokhout · Benzoë

  • Decant van Boadicea the Victorious Imperial

    Boadicea the Victorious

    Imperial

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

    Deelt Berk · Pokhout

  • Decant van Tom Ford Tuscan Leather

    Tom Ford

    Tuscan Leather

    3ml: was € 25,90, nu € 16,56

    Deelt Framboos · Houtige noten

Combineer met

Orto Parisi Terroni + een van deze

  • Decant van Atelier des Ors Lune Feline

    Atelier des Ors

    Lune Feline

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Voegt Bergamot · Sandelhout toe

  • Decant van Fragrance du Bois Oud Noir Intense

    Fragrance du Bois

    Oud Noir Intense

    3ml: was € 33,90, nu € 21,42

    Voegt Jasmijn · Kardemom toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Penhaligon's Halfeti

    Penhaligon's

    Halfeti

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

    Voegt Roos · Bergamot toe

  • Decant van Chloé Nomade Jasmin Naturel

    Chloé

    Nomade Jasmin Naturel

    3ml: was € 14,90, nu € 9,45

    Voegt Sandelhout · Jasmijn toe

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Orto Parisi Terroni naar?

Orto Parisi Terroni opent met Oriëntaalse noten en Houtige noten. In het hart vind je Framboos. Het droogt af naar Amber, Benzoë, Berk en Ceder.

Blijft Orto Parisi Terroni lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (40% van de stemmen), en 75% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (45% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Orto Parisi Terroni geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.

Is Orto Parisi Terroni geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 51% van de seizoensstemmen.

Is Orto Parisi Terroni voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 87% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 13% naar overdag of kantoor.

Kan ik Orto Parisi Terroni op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 2% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Orto Parisi Terroni?

Terroni is gemaakt door Orto Parisi. Het kwam uit in 2017.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Orto Parisi Terroni dragen?

Een 10ml-decant van Orto Parisi Terroni bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Orto Parisi kan ik proberen?

Naast Orto Parisi Terroni heeft 10ML ook Megamare van Orto Parisi, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Orto Parisi Terroni het originele parfum?

Ja. Elke decant van Orto Parisi Terroni wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Orto Parisi, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.