Orto Parisi Terroni
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Terroni by Orto Parisi is a dense, smoky scent, mineral and dark rather than floral. It opens oriental and woody, with a single bright note of raspberry cutting through the depth. From there it sinks into amber, cedar, birch, guaiac wood and moss, resinous and heavy, while benzoin, patchouli, tonka bean, vanilla, vetiver and musk round out a warm base. Released in 2017, it suits men and women who want something grounded rather than pretty, whether that is a work day or a night out. Voters keep it mostly for autumn and winter, in the evening and at night. The longevity vote leans toward eternal, and the sillage vote leans strong, so wear it sparingly. A 10ml decant is plenty to test it across a few working weeks.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Terroni
Terroni vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Orto Parisi
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Orto Parisi Terroni, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uit
Het best voorWerk
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 40%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 45%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 51%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 51%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak2%
- Zwak8%
- Matig15%
- Langdurig (Meeste stemmen)40%
- Eeuwig35%
Sillage
- Intiem10%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)45%
- Sterk45%
- Enorm0%
Seizoen, 102 stemmen
- Lente7%7 stemmen
- Zomer2%2 stemmen
- Herfst40%41 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)51%52 stemmen
Moment van de dag, 98 stemmen
- Overdag11%11 stemmen
- Kantoor2%2 stemmen
- Avond36%35 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)51%50 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Orto Parisi Terroni mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Oriëntaalse noten · Houtige noten
- Klantfavoriet
Deelt Pokhout · Vetiver
Deelt Oriëntaalse noten · Amber
Deelt Houtige noten · Amber
Deelt Pokhout · Benzoë
- Sale · 10% korting
Deelt Pokhout · Benzoë
Deelt Berk · Pokhout
Deelt Framboos · Houtige noten
Combineer met
Orto Parisi Terroni + een van deze
Voegt Bergamot · Sandelhout toe
Voegt Jasmijn · Kardemom toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Roos · Bergamot toe
Voegt Sandelhout · Jasmijn toe
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Orto Parisi Terroni naar?
Orto Parisi Terroni opent met Oriëntaalse noten en Houtige noten. In het hart vind je Framboos. Het droogt af naar Amber, Benzoë, Berk en Ceder.
Blijft Orto Parisi Terroni lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (40% van de stemmen), en 75% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (45% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Orto Parisi Terroni geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.
Is Orto Parisi Terroni geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 51% van de seizoensstemmen.
Is Orto Parisi Terroni voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 87% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 13% naar overdag of kantoor.
Kan ik Orto Parisi Terroni op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 2% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Orto Parisi Terroni?
Terroni is gemaakt door Orto Parisi. Het kwam uit in 2017.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Orto Parisi Terroni dragen?
Een 10ml-decant van Orto Parisi Terroni bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Orto Parisi kan ik proberen?
Naast Orto Parisi Terroni heeft 10ML ook Megamare van Orto Parisi, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Orto Parisi Terroni het originele parfum?
Ja. Elke decant van Orto Parisi Terroni wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Orto Parisi, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







