Pantheon Roma Raffaello
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Raffaello van Pantheon Roma houdt het eenvoudig: peper en alsem, verder niets op de lijst, en daar draait het juist om. Peper geeft meteen warmte, en alsem volgt met een droge, bitter-groene rand die nooit zoet wordt. Het blijft scherp in plaats van zacht, gemaakt voor mannen die een rand willen in plaats van iets veiligs en afgeronds. Pantheon Roma maakte er een geur voor koelere maanden van, en de stemmen bevestigen dat: herfst, winter en lente, bijna altijd na het donker. Bij houdbaarheid neigt de stem naar langdurig, maar die is niet stellig. Bij sillage is het duidelijker: de meeste dragers noemen die gemiddeld. Met een 3ml-decant beoordeel je of peper en alsem samen bij je passen.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Raffaello
Raffaello vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Peper en alsem geven Raffaello een scherp, kruidig karakter dat duidelijk mannelijk aanvoelt. Langdurig is de leidende mening over de geurduur, met gematigd daarna; de meesten vinden de sillage gematigd, en sterk wordt ook gemeld. De geur past het best bij herfstnachten, en winter en avonden werken ook.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Alsem
- Hartna een paar minuten
- Merk
- Pantheon Roma
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Pantheon Roma Raffaello, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Alsem
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 49%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 52%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 34%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 37%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 272 stemmen
- Zeer zwak3%7 stemmen
- Zwak10%26 stemmen
- Matig28%75 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)49%132 stemmen
- Eeuwig12%32 stemmen
Sillage, 235 stemmen
- Intiem9%20 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)52%122 stemmen
- Sterk33%78 stemmen
- Enorm6%15 stemmen
Seizoen, 251 stemmen
- Lente24%60 stemmen
- Zomer13%32 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)34%86 stemmen
- Winter29%73 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag20%51 stemmen
- Kantoor13%33 stemmen
- Avond29%73 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)37%93 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Pantheon Roma Raffaello mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 36%
Deelt Teakhout · Tonkaboon
Deelt Alsem · Patchoeli
Deelt Leer · Roze peper
Deelt Leer · Tonkaboon
- Bijna uitverkocht
Deelt Zwarte peper · Patchoeli
Deelt Zwarte peper · Patchoeli
Deelt Zwarte peper · Tonkaboon
- Bespaar 36%
Deelt Leer · Patchoeli
Combineer met
Pantheon Roma Raffaello + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Kardemom · Vetiver toe
Voegt Bergamot · Vanille toe
Voegt Labdanum · Saffraan toe
- Bespaar 37%
Voegt Vetiver · Bergamot toe
Meer van Pantheon Roma
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Pantheon Roma Raffaello naar?
Pantheon Roma Raffaello opent met Alsem. In het hart vind je Zwarte peper, Roze peper en Tonkaboon. Het droogt af naar Leer, Patchoeli en Teakhout.
Blijft Pantheon Roma Raffaello lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (49% van de stemmen), en 60% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (52% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Pantheon Roma Raffaello geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 13% van de seizoensstemmen.
Is Pantheon Roma Raffaello geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 29% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Pantheon Roma Raffaello voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 66% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 34% naar overdag of kantoor.
Kan ik Pantheon Roma Raffaello op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 13% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Pantheon Roma Raffaello?
Raffaello is gemaakt door Pantheon Roma. Het kwam uit in 2013.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Pantheon Roma Raffaello dragen?
Een 10ml-decant van Pantheon Roma Raffaello bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Pantheon Roma kan ik proberen?
Naast Pantheon Roma Raffaello heeft 10ML ook Dolce Passione, Annone en Trastevere van Pantheon Roma, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Pantheon Roma Raffaello het originele parfum?
Ja. Elke decant van Pantheon Roma Raffaello wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Pantheon Roma, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







