Pantheon Roma Trastevere, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Trastevere van Pantheon Roma, flacon met de belangrijkste geurnoten: Kastanje, Vanille en Jasmijn
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Enorm, 4 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinterHerfst

Moment van de dagAvond

Het best voorUitgaan

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 36%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 32%Enorm

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 45%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Avond

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 239 stemmen

  • Zeer zwak5%11 stemmen
  • Zwak7%17 stemmen
  • Matig21%51 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)36%87 stemmen
  • Eeuwig31%73 stemmen

Sillage, 313 stemmen

  • Intiem10%32 stemmen
  • Gemiddeld30%93 stemmen
  • Sterk28%87 stemmen
  • Enorm (Meeste stemmen)32%101 stemmen

Seizoen, 239 stemmen

  • Lente10%25 stemmen
  • Zomer4%10 stemmen
  • Herfst40%96 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)45%108 stemmen

Moment van de dag, 239 stemmen

  • Overdag11%26 stemmen
  • Kantoor4%10 stemmen
  • Avond (Meeste stemmen)55%131 stemmen
  • Avondje uit30%72 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 9,00Eerder € 13,90BESPAAR 35%
    • Per ml: € 3,00/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 77,40Eerder € 171,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 2,58/ml14% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Pantheon Roma Trastevere mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Zadig & Voltaire This is Her!

    Zadig & Voltaire

    This is Her!

    3ml: was € 10,90, nu € 7,90

    Deelt Kastanje · Jasmijn

  • Decant van Kajal Warde

    Kajal

    Warde

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

    Deelt Bijvoet · Jasmijn

  • Sale · 10% korting
    Decant van Valentino Donna Born In Roma Intense

    Valentino

    Valentino Donna Born In Roma Intense

    3ml: was € 9,90, nu € 8,91, 10% korting

    Deelt Jasmijn · Vanille

  • Decant van Giorgio Armani Stronger With You Sandalwood

    Giorgio Armani

    Stronger With You Sandalwood

    3ml: was € 16,90, nu € 10,44

    Deelt Kastanje · Vanille

  • Decant van Maison Margiela By the Fireplace

    Maison Margiela

    By the Fireplace

    3ml: was € 12,90, nu € 8,01

    Deelt Kastanje · Vanille

  • Decant van Boadicea the Victorious Monarch

    Boadicea the Victorious

    Monarch

    30ml: was € 159,90, nu € 72,09

    Deelt Bijvoet · Jasmijn

  • Decant van Tiziana Terenzi Porpora

    Tiziana Terenzi

    Porpora

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

    Deelt Kastanje

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Montale Intense Roses Musk

    Montale

    Intense Roses Musk

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

    Deelt Jasmijn

Combineer met

Pantheon Roma Trastevere + een van deze

  • Decant van Louis Vuitton Ink Mark

    Louis Vuitton

    Ink Mark

    3ml: was € 32,90, nu € 20,52

    Voegt Sandelhout · Amber toe

  • Decant van Atelier des Ors Cocoa Kimiya

    Atelier des Ors

    Cocoa Kimiya

    3ml: was € 24,90, nu € 16,02

    Voegt Tonkaboon · Sandelhout toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Tom Ford Santal Blush

    Tom Ford

    Santal Blush

    3ml: was € 39,90, nu € 25,29

    Voegt Sandelhout · Kaneel toe

  • Decant van Initio Parfums Privés Magnetic Blend 7

    Initio Parfums Privés

    Magnetic Blend 7

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Voegt Sandelhout · Amber toe

Meer van Pantheon Roma

Pantheon Roma is een Italiaans nichehuis, in 2013 opgericht door Paolo en Leone Fadelli, dat zijn sfeer leent van een Romeins liefdesverhaal over Margherita, de dochter van een bakker uit Trastevere.

Ontdek Pantheon Roma (17)
  • Decant van Pantheon Roma Dolce Passione

    Pantheon Roma

    Dolce Passione

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Pantheon Roma Annone

    Pantheon Roma

    Annone

    3ml: was € 17,90, nu € 11,07

  • Decant van Pantheon Roma A

    Pantheon Roma

    A

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Pantheon Roma Anniversario

    Pantheon Roma

    Anniversario

    3ml: was € 15,90, nu € 9,99

  • Decant van Pantheon Roma Raffaello

    Pantheon Roma

    Raffaello

    3ml: was € 15,90, nu € 9,99

  • Decant van Pantheon Roma Auris

    Pantheon Roma

    Auris

    3ml: was € 15,90, nu € 9,99

  • Bespaar 38%
    Decant van Pantheon Roma Pantheon R

    Pantheon Roma

    Pantheon R

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

  • Decant van Pantheon Roma Annone Supremo

    Pantheon Roma

    Annone Supremo

    3ml: was € 17,90, nu € 11,61

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Pantheon Roma Trastevere naar?

Pantheon Roma Trastevere opent met Bijvoet, Kastanje en Vanille. In het hart vind je Jasmijn.

Blijft Pantheon Roma Trastevere lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (36% van de stemmen), en 67% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als enorm (32% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Pantheon Roma Trastevere geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 4% van de seizoensstemmen.

Is Pantheon Roma Trastevere geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 45% van de seizoensstemmen.

Is Pantheon Roma Trastevere voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 85% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 15% naar overdag of kantoor.

Kan ik Pantheon Roma Trastevere op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 4% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Pantheon Roma Trastevere?

Trastevere is gemaakt door Pantheon Roma. Het kwam uit in 2015.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Pantheon Roma Trastevere dragen?

Een 10ml-decant van Pantheon Roma Trastevere bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Pantheon Roma kan ik proberen?

Naast Pantheon Roma Trastevere heeft 10ML ook Dolce Passione, Annone en A van Pantheon Roma, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Pantheon Roma Trastevere het originele parfum?

Ja. Elke decant van Pantheon Roma Trastevere wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Pantheon Roma, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.