Pantheon Roma Trastevere
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Trastevere by Pantheon Roma is a nutty, warm vanilla with just enough green bite to stop it turning syrupy. Chestnut and a trace of artemisia open it, unusual and a little sharp, before vanilla settles properly into place. Jasmine lifts the middle, and the base stays warm spicy and amber, powdery more than sugary. Launched in 2015 and worn mostly by women, it suits an evening when you want richness without volume. Voters keep it firmly for autumn and winter nights, and it is a natural pick for going out. Longevity leans long-lasting in the community vote, while sillage is genuinely split, so how far it carries seems to depend on the wearer. A 3ml decant will tell you which side of that split you fall on.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Trastevere
Trastevere vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Pantheon Roma
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Pantheon Roma Trastevere, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 36%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 32%Enorm
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 55%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 239 stemmen
- Zeer zwak5%11 stemmen
- Zwak7%17 stemmen
- Matig21%51 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)36%87 stemmen
- Eeuwig31%73 stemmen
Sillage, 313 stemmen
- Intiem10%32 stemmen
- Gemiddeld30%93 stemmen
- Sterk28%87 stemmen
- Enorm (Meeste stemmen)32%101 stemmen
Seizoen, 239 stemmen
- Lente10%25 stemmen
- Zomer4%10 stemmen
- Herfst40%96 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)45%108 stemmen
Moment van de dag, 239 stemmen
- Overdag11%26 stemmen
- Kantoor4%10 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)55%131 stemmen
- Avondje uit30%72 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Pantheon Roma Trastevere mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Kastanje · Jasmijn
Deelt Bijvoet · Jasmijn
- Sale · 10% korting
Deelt Jasmijn · Vanille
Deelt Kastanje · Vanille
Deelt Kastanje · Vanille
Deelt Bijvoet · Jasmijn
Deelt Kastanje
- Bijna uitverkocht
Deelt Jasmijn
Combineer met
Pantheon Roma Trastevere + een van deze
Voegt Sandelhout · Amber toe
Voegt Tonkaboon · Sandelhout toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Kaneel toe
Voegt Sandelhout · Amber toe
Meer van Pantheon Roma
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Pantheon Roma Trastevere naar?
Pantheon Roma Trastevere opent met Bijvoet, Kastanje en Vanille. In het hart vind je Jasmijn.
Blijft Pantheon Roma Trastevere lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (36% van de stemmen), en 67% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als enorm (32% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Pantheon Roma Trastevere geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 4% van de seizoensstemmen.
Is Pantheon Roma Trastevere geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 45% van de seizoensstemmen.
Is Pantheon Roma Trastevere voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 85% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 15% naar overdag of kantoor.
Kan ik Pantheon Roma Trastevere op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 4% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Pantheon Roma Trastevere?
Trastevere is gemaakt door Pantheon Roma. Het kwam uit in 2015.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Pantheon Roma Trastevere dragen?
Een 10ml-decant van Pantheon Roma Trastevere bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Pantheon Roma kan ik proberen?
Naast Pantheon Roma Trastevere heeft 10ML ook Dolce Passione, Annone en A van Pantheon Roma, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Pantheon Roma Trastevere het originele parfum?
Ja. Elke decant van Pantheon Roma Trastevere wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Pantheon Roma, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







