Rabanne 1 Million Night Elixir
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
1 Million Night Elixir by Rabanne opens citrus-bright before it turns dark and sweet. Bergamot, lemon and mandarin orange give the first minutes a juicy, zesty lift. Cinnamon and maple syrup move in at the heart, warm and distinctly gourmand, closer to dessert than to fruit. The base settles into benzoin, labdanum and vanilla, a thick amber warmth that carries the sweetness right through to the end. New for 2026, it is worn by men and women who like their evening scents rich rather than restrained. Voters save it for winter and autumn, almost entirely after dark. Both votes come down firmly the same way, long-lasting and strong, so it holds a room through a cold night out. A 3ml decant is enough to find out whether that maple-and-amber warmth is one you want more of.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met 1 Million Night Elixir
1 Million Night Elixir vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Rabanne
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Rabanne 1 Million Night Elixir, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenamber, zoet, gourmand, warm kruidig, vanille
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 60%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 61%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 78%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 215 stemmen
- Zeer zwak1%2 stemmen
- Zwak4%8 stemmen
- Matig14%30 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)60%130 stemmen
- Eeuwig21%45 stemmen
Sillage, 205 stemmen
- Intiem2%5 stemmen
- Gemiddeld17%35 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)61%125 stemmen
- Enorm20%40 stemmen
Seizoen, 190 stemmen
- Lente8%15 stemmen
- Zomer5%10 stemmen
- Herfst42%80 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)45%85 stemmen
Moment van de dag, 115 stemmen
- Overdag22%25 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)78%90 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Rabanne 1 Million Night Elixir mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Labdanum · Kaneel
Deelt Labdanum · Kaneel
- Klantfavoriet
Deelt Kaneel · Citroen
Deelt Kaneel · Benzoë
Deelt Labdanum · Benzoë
Deelt Kaneel · Benzoë
- Bespaar 36%
Deelt Labdanum · Kaneel
Deelt Labdanum · Benzoë
Combineer met
Rabanne 1 Million Night Elixir + een van deze
Voegt Jasmijn · Ceder toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Tonkaboon · Jasmijn toe
Voegt Sandelhout · Nootmuskaat toe
Voegt Jasmijn · Sandelhout toe
Meer van Rabanne
- Bijna uitverkocht
- Sale · 10% korting
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Rabanne 1 Million Night Elixir naar?
Rabanne 1 Million Night Elixir opent met Bergamot, Citroen en Mandarijn. In het hart vind je Kaneel en Ahornsiroop. Het droogt af naar Benzoë, Labdanum en Vanille. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als amber, zoet, gourmand, warm kruidig en vanille.
Blijft Rabanne 1 Million Night Elixir lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (60% van de stemmen), en 81% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (61% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Rabanne 1 Million Night Elixir geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Rabanne 1 Million Night Elixir geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 45% van de seizoensstemmen.
Is Rabanne 1 Million Night Elixir voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 78% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 22% naar overdag of kantoor.
Kan ik Rabanne 1 Million Night Elixir op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Rabanne 1 Million Night Elixir?
1 Million Night Elixir is gemaakt door Rabanne. Het kwam uit in 2026.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Rabanne 1 Million Night Elixir dragen?
Een 10ml-decant van Rabanne 1 Million Night Elixir bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Rabanne kan ik proberen?
Naast Rabanne 1 Million Night Elixir heeft 10ML ook 1 Million, Invictus Eau de Toilette en Lady Million van Rabanne, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Rabanne 1 Million Night Elixir het originele parfum?
Ja. Elke decant van Rabanne 1 Million Night Elixir wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Rabanne, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







