Acqua di Parma Colonia Il Profumo
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Colonia Il Profumo by Acqua di Parma keeps its note list short and lets each one carry weight. Lemon and petitgrain open it sharp and slightly bitter, closer to peel than pulp. Lavender holds the middle, calm and herbal, before amber and white musk bring a soft, powdery warmth to the close. There is little drama here, just a clean citrus-to-amber arc built for wearing rather than for show. Launched in 2004, it suits men and women who prefer their fragrance understated. Voters reach for it across spring, summer and autumn, mainly by day, though it holds into the evening too. Both the longevity and the sillage votes lean moderate, so it sits close and quiet rather than filling a room. A 3ml decant gives you a season to decide if that restraint is what you are after.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Colonia Il Profumo
Colonia Il Profumo vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Acqua di Parma
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Acqua di Parma Colonia Il Profumo, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 40%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 48%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 35%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 48%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak8%
- Zwak22%
- Matig (Meeste stemmen)40%
- Langdurig25%
- Eeuwig5%
Sillage
- Intiem18%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)48%
- Sterk28%
- Enorm6%
Seizoen
- Lente30%
- Zomer (Meeste stemmen)35%
- Herfst22%
- Winter13%
Moment van de dag
- Overdag (Meeste stemmen)48%
- Kantoor0%
- Avond35%
- Avondje uit17%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Acqua di Parma Colonia Il Profumo mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 36%
Deelt Lavendel · Citroen
Deelt Lavendel · Amber
Deelt Lavendel · Citroen
Deelt Petitgrain · Witte musk
- Klantfavoriet
Deelt Lavendel · Citroen
Deelt Lavendel · Citroen
Deelt Lavendel · Citroen
- Bespaar 35%
Deelt Citroen · Witte musk
Combineer met
Acqua di Parma Colonia Il Profumo + een van deze
- Bespaar 37%
Voegt Bergamot · Roos toe
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
Voegt Jasmijn · Bergamot toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Ceder · Patchoeli toe
Meer van Acqua di Parma
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Acqua di Parma Colonia Il Profumo naar?
Acqua di Parma Colonia Il Profumo opent met Citroen en Petitgrain. In het hart vind je Lavendel. Het droogt af naar Amber en Witte musk.
Blijft Acqua di Parma Colonia Il Profumo lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (40% van de stemmen), en 30% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (48% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Acqua di Parma Colonia Il Profumo geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 35% van de seizoensstemmen.
Is Acqua di Parma Colonia Il Profumo geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 13% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Acqua di Parma Colonia Il Profumo voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 48% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 52% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Acqua di Parma Colonia Il Profumo op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Acqua di Parma Colonia Il Profumo?
Colonia Il Profumo is gemaakt door Acqua di Parma. Het kwam uit in 2004.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Acqua di Parma Colonia Il Profumo dragen?
Een 10ml-decant van Acqua di Parma Colonia Il Profumo bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Acqua di Parma kan ik proberen?
Naast Acqua di Parma Colonia Il Profumo heeft 10ML ook Colonia, Fico di Amalfi en Arancia di Capri van Acqua di Parma, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Acqua di Parma Colonia Il Profumo het originele parfum?
Ja. Elke decant van Acqua di Parma Colonia Il Profumo wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Acqua di Parma, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







