Acqua di Parma Colonia Il Profumo, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Colonia Il Profumo van Acqua di Parma, flacon met de belangrijkste geurnoten: Citroen, Petitgrain en Lavendel
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 3–6 uur

Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomerLente

Moment van de dagOverdag

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 40%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 48%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 35%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 48%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid

  • Zeer zwak8%
  • Zwak22%
  • Matig (Meeste stemmen)40%
  • Langdurig25%
  • Eeuwig5%

Sillage

  • Intiem18%
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)48%
  • Sterk28%
  • Enorm6%

Seizoen

  • Lente30%
  • Zomer (Meeste stemmen)35%
  • Herfst22%
  • Winter13%

Moment van de dag

  • Overdag (Meeste stemmen)48%
  • Kantoor0%
  • Avond35%
  • Avondje uit17%

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 9,45Eerder € 14,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 3,15/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 62,10Eerder € 137,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 2,07/ml34% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Acqua di Parma Colonia Il Profumo mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bespaar 36%
    Decant van Montblanc Explorer Infinite

    Montblanc

    Explorer Infinite

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Deelt Lavendel · Citroen

  • Decant van Calvin Klein Defy

    Calvin Klein

    Defy

    3ml: was € 9,90, nu € 6,21

    Deelt Lavendel · Amber

  • Decant van Creed Viking

    Creed

    Viking

    3ml: was € 18,90, nu € 11,88

    Deelt Lavendel · Citroen

  • Decant van Parfums de Marly Greenley

    Parfums de Marly

    Greenley

    3ml: was € 16,90, nu € 10,89

    Deelt Petitgrain · Witte musk

  • Klantfavoriet
    Decant van Xerjoff XJ 1861 Naxos

    Xerjoff

    XJ 1861 Naxos

    3ml: was € 17,90, nu € 11,43

    Deelt Lavendel · Citroen

  • Decant van Rabanne Phantom Intense

    Rabanne

    Phantom Intense

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

    Deelt Lavendel · Citroen

  • Decant van Kajal Faris

    Kajal

    Faris

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

    Deelt Lavendel · Citroen

  • Bespaar 35%
    Decant van Creed Himalaya

    Creed

    Himalaya

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Deelt Citroen · Witte musk

Combineer met

Acqua di Parma Colonia Il Profumo + een van deze

  • Bespaar 37%
    Decant van Fragrance du Bois Oud Rose Intense

    Fragrance du Bois

    Oud Rose Intense

    3ml: was € 33,90, nu € 21,42

    Voegt Bergamot · Roos toe

  • Decant van Armaf Club de Nuit Sillage

    Armaf

    Club de Nuit Sillage

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Voegt Sandelhout · Bergamot toe

  • Decant van Fragrance du Bois Oud Noir Intense

    Fragrance du Bois

    Oud Noir Intense

    3ml: was € 33,90, nu € 21,42

    Voegt Jasmijn · Bergamot toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Nishane Ani

    Nishane

    Ani

    3ml: was € 18,90, nu € 11,70

    Voegt Ceder · Patchoeli toe

Meer van Acqua di Parma

Acqua di Parma begon in 1916 in Parma, Italië, toen baron Carlo Magnani Colonia creëerde, een van de eerste eaux de cologne die in het land werden gemaakt.

Ontdek Acqua di Parma (18)
  • Decant van Acqua di Parma Colonia

    Acqua di Parma

    Colonia

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Acqua di Parma Fico di Amalfi

    Acqua di Parma

    Fico di Amalfi

    3ml: was € 12,90, nu € 7,92

  • Decant van Acqua di Parma Arancia di Capri

    Acqua di Parma

    Arancia di Capri

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

  • Decant van Acqua di Parma Colonia Oud

    Acqua di Parma

    Colonia Oud

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Bespaar 36%
    Decant van Acqua di Parma Mirto di Panarea

    Acqua di Parma

    Mirto di Panarea

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

  • Decant van Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia

    Acqua di Parma

    Mandorlo di Sicilia

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

  • Decant van Acqua di Parma Colonia Pura

    Acqua di Parma

    Colonia Pura

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

  • Bespaar 38%
    Decant van Acqua di Parma Gelsomino a Freddo

    Acqua di Parma

    Gelsomino a Freddo

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Acqua di Parma Colonia Il Profumo naar?

Acqua di Parma Colonia Il Profumo opent met Citroen en Petitgrain. In het hart vind je Lavendel. Het droogt af naar Amber en Witte musk.

Blijft Acqua di Parma Colonia Il Profumo lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (40% van de stemmen), en 30% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (48% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Acqua di Parma Colonia Il Profumo geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 35% van de seizoensstemmen.

Is Acqua di Parma Colonia Il Profumo geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 13% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Acqua di Parma Colonia Il Profumo voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 48% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 52% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Acqua di Parma Colonia Il Profumo op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Acqua di Parma Colonia Il Profumo?

Colonia Il Profumo is gemaakt door Acqua di Parma. Het kwam uit in 2004.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Acqua di Parma Colonia Il Profumo dragen?

Een 10ml-decant van Acqua di Parma Colonia Il Profumo bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Acqua di Parma kan ik proberen?

Naast Acqua di Parma Colonia Il Profumo heeft 10ML ook Colonia, Fico di Amalfi en Arancia di Capri van Acqua di Parma, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Acqua di Parma Colonia Il Profumo het originele parfum?

Ja. Elke decant van Acqua di Parma Colonia Il Profumo wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Acqua di Parma, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.