Serge Lutens Chergui
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Chergui by Serge Lutens is a warm, honeyed tobacco with a dry edge of hay. Tobacco leaf, honey and amber open it thick and sweet, with none of the usual sharpness up top. Underneath, hay and incense keep it dry rather than syrupy, while sandalwood, iris, rose and musk build a soft, powdery base. Serge Lutens built it unisex, and it wears equally well on anyone who likes a scent with real depth. Most voters reach for it in autumn and winter, wearing it through the day but favouring it once evening sets in. Longevity leans long-lasting in the community vote, and sillage leans strong too, so it fills a room without much effort. A 10ml decant is enough to live with it across a cold season before deciding on the bottle.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Chergui
Chergui vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Serge Lutens
- Geurprofiel
- Unisex
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Serge Lutens Chergui, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenHerfst
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 47%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 48%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 42%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 37%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 385 stemmen
- Zeer zwak4%15 stemmen
- Zwak12%45 stemmen
- Matig31%120 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)47%180 stemmen
- Eeuwig6%25 stemmen
Sillage, 330 stemmen
- Intiem11%35 stemmen
- Gemiddeld29%95 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)48%160 stemmen
- Enorm12%40 stemmen
Seizoen, 335 stemmen
- Lente19%65 stemmen
- Zomer13%45 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)42%140 stemmen
- Winter25%85 stemmen
Moment van de dag, 335 stemmen
- Overdag22%75 stemmen
- Kantoor12%40 stemmen
- Avond28%95 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)37%125 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Serge Lutens Chergui mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Hooi · Tabaksblad
Deelt Tabaksblad · Amber
- Bespaar 37%
Deelt Hooi · Roos
Deelt Wierook · Amber
Deelt Hooi · Wierook
Deelt Honing · Iris
Deelt Honing · Roos
- Klantfavoriet
Deelt Honing · Muskus
Combineer met
Serge Lutens Chergui + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Jasmijn · Vanille toe
Voegt Jasmijn · Vanille toe
Voegt Jasmijn · Vanille toe
- Bespaar 37%
Voegt Patchoeli · Labdanum toe
Meer van Serge Lutens
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Serge Lutens Chergui naar?
Serge Lutens Chergui opent met Amber, Honing en Tabaksblad. Het droogt af naar Hooi, Wierook, Iris en Muskus.
Blijft Serge Lutens Chergui lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (47% van de stemmen), en 53% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (48% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Serge Lutens Chergui geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 13% van de seizoensstemmen.
Is Serge Lutens Chergui geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 25% van de seizoensstemmen.
Is Serge Lutens Chergui voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 66% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 34% naar overdag of kantoor.
Kan ik Serge Lutens Chergui op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 12% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Serge Lutens Chergui?
Chergui is gemaakt door Serge Lutens.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Serge Lutens Chergui dragen?
Een 10ml-decant van Serge Lutens Chergui bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Serge Lutens kan ik proberen?
Naast Serge Lutens Chergui heeft 10ML ook Ambre Sultan en Féminité du Bois van Serge Lutens, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Serge Lutens Chergui het originele parfum?
Ja. Elke decant van Serge Lutens Chergui wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Serge Lutens, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







