Tom Ford Soleil de Feu
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Soleil de Feu, from Tom Ford, is a warm amber built around saffron rather than the usual sugared sweetness. Saffron and pink pepper open it with a spicy, golden lift, and amber and jasmine warm the heart. The base of benzoin, ambergris and sandalwood keeps it glowing and resinous rather than heavy, with a solar quality that leans bright even as it deepens. It launched in 2023 and suits men and women alike, fitting anyone drawn to a scent that feels sun-warmed rather than sugary. Voters wear it across spring and autumn, both by day and into the evening, so it covers a lot of ground. Longevity votes land clearly on long-lasting, and sillage votes land clearly on strong. A 3ml decant lets you wear it through a season before deciding on more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Soleil de Feu
Soleil de Feu vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Tom Ford
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Tom Ford Soleil de Feu, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenamber, warm kruidig, zoet, zonnig
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 52%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 56%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 37%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 37%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 288 stemmen
- Zeer zwak3%8 stemmen
- Zwak9%25 stemmen
- Matig23%65 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)52%150 stemmen
- Eeuwig14%40 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem6%15 stemmen
- Gemiddeld26%65 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)56%140 stemmen
- Enorm12%30 stemmen
Seizoen, 249 stemmen
- Lente (Meeste stemmen)37%93 stemmen
- Zomer19%48 stemmen
- Herfst29%73 stemmen
- Winter14%35 stemmen
Moment van de dag, 227 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)37%83 stemmen
- Kantoor19%43 stemmen
- Avond30%68 stemmen
- Avondje uit15%33 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Tom Ford Soleil de Feu mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Benzoë · Saffraan
Deelt Grijze amber · Amber
- Klantfavoriet
Deelt Grijze amber · Benzoë
Deelt Saffraan · Roze peper
Deelt Saffraan · Roze peper
Deelt Benzoë · Saffraan
- Bespaar 37%
Deelt Saffraan · Amber
Deelt Saffraan · Amber
Combineer met
Tom Ford Soleil de Feu + een van deze
Voegt Labdanum · Vanille toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Muskus · Bergamot toe
Voegt Labdanum · Zwarte bes toe
Voegt Leer · Vanille toe
Meer van Tom Ford
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Tom Ford Soleil de Feu naar?
Tom Ford Soleil de Feu opent met Roze peper en Saffraan. In het hart vind je Amber en Jasmijn. Het droogt af naar Grijze amber, Benzoë en Sandelhout. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als amber, warm kruidig, zoet en zonnig.
Blijft Tom Ford Soleil de Feu lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (52% van de stemmen), en 66% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (56% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Tom Ford Soleil de Feu geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente; de zomer krijgt slechts 19% van de seizoensstemmen.
Is Tom Ford Soleil de Feu geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 14% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Tom Ford Soleil de Feu voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 56% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 44% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Tom Ford Soleil de Feu op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 19% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Tom Ford Soleil de Feu?
Soleil de Feu is gemaakt door Tom Ford. Het kwam uit in 2023.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Tom Ford Soleil de Feu dragen?
Een 10ml-decant van Tom Ford Soleil de Feu bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Tom Ford kan ik proberen?
Naast Tom Ford Soleil de Feu heeft 10ML ook Black Orchid, Tobacco Vanille en Oud Wood van Tom Ford, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Tom Ford Soleil de Feu het originele parfum?
Ja. Elke decant van Tom Ford Soleil de Feu wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Tom Ford, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







