Xerjoff Accento, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Accento van Xerjoff, flacon met de belangrijkste geurnoten: Ananas, Hyacint en Iris
  1. Eerste spray0–15 min

    • Hyacint
    • Ananas
  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenLente

Moment van de dagOverdag

Het best voorUitgaan

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 53%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 41%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 45%Lente

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 45%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 825 stemmen

  • Zeer zwak2%13 stemmen
  • Zwak3%25 stemmen
  • Matig25%206 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)53%441 stemmen
  • Eeuwig17%140 stemmen

Sillage, 891 stemmen

  • Intiem7%62 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)41%361 stemmen
  • Sterk39%351 stemmen
  • Enorm13%117 stemmen

Seizoen, 825 stemmen

  • Lente (Meeste stemmen)45%371 stemmen
  • Zomer15%124 stemmen
  • Herfst35%289 stemmen
  • Winter5%41 stemmen

Moment van de dag, 825 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)45%371 stemmen
  • Kantoor10%82 stemmen
  • Avond30%248 stemmen
  • Avondje uit15%124 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 15,75Eerder € 24,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 5,25/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 107,73Eerder € 238,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 3,59/ml32% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Xerjoff Accento mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Memo Paris Leather

    Memo Paris

    Leather

    3ml: was € 30,90, nu € 19,71

    Deelt Iris · Vetiver

  • Bespaar 30%
    Decant van Lattafa Qaed Al Fursan

    Lattafa

    Qaed Al Fursan

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Ananas · Amber

  • Decant van Tiziana Terenzi Vele

    Tiziana Terenzi

    Vele

    3ml: was € 13,90, nu € 9,00

    Deelt Hyacint · Amber

  • Decant van Escentric Molecules Escentric 01

    Escentric Molecules

    Escentric 01

    3ml: was € 12,90, nu € 8,28

    Deelt Iris · Roze peper

  • Bespaar 37%
    Decant van Boadicea the Victorious Aqua Sapphire

    Boadicea the Victorious

    Aqua Sapphire

    3ml: was € 50,90, nu € 32,13

    Deelt Ananas · Muskus

  • Decant van Creed Acqua Fiorentina

    Creed

    Acqua Fiorentina

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

    Deelt Ananas · Muskus

  • Decant van Fragrance du Bois Lucius

    Fragrance du Bois

    Lucius

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

    Deelt Vetiver · Roze peper

  • Klantfavoriet
    Decant van Kajal Lamar

    Kajal

    Lamar

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

    Deelt Ananas · Amber

Combineer met

Xerjoff Accento + een van deze

  • Bespaar 35%
    Decant van Acqua di Parma Sandalo

    Acqua di Parma

    Sandalo

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Voegt Sandelhout · Bergamot toe

  • Decant van Fragrance du Bois Oud Rose Intense

    Fragrance du Bois

    Oud Rose Intense

    3ml: was € 33,90, nu € 21,42

    Voegt Roos · Sandelhout toe

  • Decant van Atelier des Ors Rouge Saray

    Atelier des Ors

    Rouge Saray

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Voegt Bergamot · Roos toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Initio Parfums Privés Psychedelic Love

    Initio Parfums Privés

    Psychedelic Love

    3ml: was € 16,90, nu € 10,98

    Voegt Sandelhout · Ylang-ylang toe

Meer van Xerjoff

Xerjoff is a Turin house, started in 2007 by Sergio Momo to make perfume with the richness of Italian design: dense, golden and unashamedly sweet.

Ontdek Xerjoff (40)
  • Bijna uitverkocht
    Decant van Xerjoff XJ 1861 Naxos

    Xerjoff

    XJ 1861 Naxos

    3ml: was € 17,90, nu € 11,43

  • Decant van Xerjoff Lira

    Xerjoff

    Lira

    3ml: was € 14,90, nu € 9,27

  • Decant van Xerjoff Erba Pura

    Xerjoff

    Erba Pura

    3ml: was € 17,90, nu € 11,07

  • Bespaar 37%
    Decant van Xerjoff Alexandria II

    Xerjoff

    Alexandria II

    3ml: was € 35,90, nu € 22,50

  • Decant van Xerjoff Torino21

    Xerjoff

    Torino21

    3ml: was € 20,90, nu € 13,41

  • Decant van Xerjoff Dolce Amalfi

    Xerjoff

    Dolce Amalfi

    3ml: was € 15,90, nu € 9,81

  • Decant van Xerjoff Bouquet Ideale

    Xerjoff

    Bouquet Ideale

    3ml: was € 14,90, nu € 9,27

  • Bespaar 35%
    Decant van Xerjoff 40 Knots

    Xerjoff

    40 Knots

    3ml: was € 15,90, nu € 10,35

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Xerjoff Accento naar?

Xerjoff Accento opent met Hyacint en Ananas. In het hart vind je Iris, Jasmijn en Roze peper. Het droogt af naar Amber, Muskus, Patchoeli en Vanille.

Blijft Xerjoff Accento lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (53% van de stemmen), en 70% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (41% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Xerjoff Accento geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente; de zomer krijgt slechts 15% van de seizoensstemmen.

Is Xerjoff Accento geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Xerjoff Accento voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 55% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 45% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Xerjoff Accento op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 10% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Xerjoff Accento?

Accento is gemaakt door Xerjoff. Het kwam uit in 2019.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Xerjoff Accento dragen?

Een 10ml-decant van Xerjoff Accento bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Xerjoff kan ik proberen?

Naast Xerjoff Accento heeft 10ML ook XJ 1861 Naxos, Lira en Erba Pura van Xerjoff, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Xerjoff Accento het originele parfum?

Ja. Elke decant van Xerjoff Accento wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Xerjoff, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.