Xerjoff Accento
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Accento by Xerjoff is a soft, powdery floral with a fruity opening. Pineapple and hyacinth start it bright and a little green, before iris, pink pepper and jasmine bring it into focus. Musk, amber, vetiver, vanilla and patchouli close it warm and slightly earthy, without losing the powdery iris at its centre. Released in 2019, it is worn by men and women who like an easy floral that never turns loud. Voters wear it in spring and fall, across the day and into the evening, and it suits going-out plans well. Most wearers vote its longevity long-lasting. The sillage vote leans moderate, so it holds without demanding attention. A 10ml decant gives you a proper run of days and evenings before you decide on the full bottle.
10ML buys its bottles from authorized EU distributors and directly from the brands, and decants authentic Xerjoff fragrances by hand into 10ML-labelled atomizers. 10ML is independent: it has no affiliation with Xerjoff, and Xerjoff neither endorses nor sponsors it. The retail bottle in the photos identifies the fragrance; it is not part of your order.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Accento
Accento vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Xerjoff
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Xerjoff Accento, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 53%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 41%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 45%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 825 stemmen
- Zeer zwak2%13 stemmen
- Zwak3%25 stemmen
- Matig25%206 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)53%441 stemmen
- Eeuwig17%140 stemmen
Sillage, 891 stemmen
- Intiem7%62 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)41%361 stemmen
- Sterk39%351 stemmen
- Enorm13%117 stemmen
Seizoen, 825 stemmen
- Lente (Meeste stemmen)45%371 stemmen
- Zomer15%124 stemmen
- Herfst35%289 stemmen
- Winter5%41 stemmen
Moment van de dag, 825 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)45%371 stemmen
- Kantoor10%82 stemmen
- Avond30%248 stemmen
- Avondje uit15%124 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Xerjoff Accento mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Iris · Vetiver
- Bespaar 30%
Deelt Ananas · Amber
Deelt Hyacint · Amber
Deelt Iris · Roze peper
- Bespaar 37%
Deelt Ananas · Muskus
Deelt Ananas · Muskus
Deelt Vetiver · Roze peper
- Klantfavoriet
Deelt Ananas · Amber
Combineer met
Xerjoff Accento + een van deze
- Bespaar 35%
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
Voegt Roos · Sandelhout toe
Voegt Bergamot · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Ylang-ylang toe
Meer van Xerjoff
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Bespaar 35%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Xerjoff Accento naar?
Xerjoff Accento opent met Hyacint en Ananas. In het hart vind je Iris, Jasmijn en Roze peper. Het droogt af naar Amber, Muskus, Patchoeli en Vanille.
Blijft Xerjoff Accento lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (53% van de stemmen), en 70% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (41% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Xerjoff Accento geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente; de zomer krijgt slechts 15% van de seizoensstemmen.
Is Xerjoff Accento geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Xerjoff Accento voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 55% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 45% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Xerjoff Accento op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 10% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Xerjoff Accento?
Accento is gemaakt door Xerjoff. Het kwam uit in 2019.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Xerjoff Accento dragen?
Een 10ml-decant van Xerjoff Accento bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Xerjoff kan ik proberen?
Naast Xerjoff Accento heeft 10ML ook XJ 1861 Naxos, Lira en Erba Pura van Xerjoff, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Xerjoff Accento het originele parfum?
Ja. Elke decant van Xerjoff Accento wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Xerjoff, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







