Guerlain Vétiver Fauve, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Vétiver Fauve van Guerlain, flacon met de belangrijkste geurnoten: Roze peper, Grapefruit en Eikenmos
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenHerfst

Moment van de dagAvondOverdag

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 60%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 50%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 55%Herfst

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 40%Avond

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid

  • Zeer zwak2%
  • Zwak5%
  • Matig20%
  • Langdurig (Meeste stemmen)60%
  • Eeuwig13%

Sillage

  • Intiem8%
  • Gemiddeld35%
  • Sterk (Meeste stemmen)50%
  • Enorm7%

Seizoen

  • Lente10%
  • Zomer5%
  • Herfst (Meeste stemmen)55%
  • Winter30%

Moment van de dag

  • Overdag35%
  • Kantoor5%
  • Avond (Meeste stemmen)40%
  • Avondje uit20%

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 17,64Eerder € 27,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 5,88/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 124,20Eerder € 275,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 4,14/ml30% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Guerlain Vétiver Fauve mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bespaar 35%
    Decant van Sospiro Basso

    Sospiro

    Basso

    3ml: was € 21,90, nu € 14,13

    Deelt Eikenmos · Grapefruit

  • Decant van Atelier des Ors Pomelo Riviera

    Atelier des Ors

    Pomelo Riviera

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Grapefruit · Roze peper

  • Decant van Atkinsons Mint & Tonic

    Atkinsons

    Mint & Tonic

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Grapefruit · Geranium

  • Decant van Atelier des Ors Villa Primerose

    Atelier des Ors

    Villa Primerose

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Grapefruit · Roze peper

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Fragrance du Bois Lucius

    Fragrance du Bois

    Lucius

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

    Deelt Vetiver · Roze peper

  • Decant van Goldfield & Banks Island Lush

    Goldfield & Banks

    Island Lush

    3ml: was € 20,90, nu € 13,23

    Deelt Geranium · Vetiver

  • Decant van Parfums de Marly Carios

    Parfums de Marly

    Carios

    3ml: was € 25,90, nu € 16,47

    Deelt Geranium · Vetiver

  • Bespaar 55%
    Decant van Boadicea the Victorious Monarch

    Boadicea the Victorious

    Monarch

    30ml: was € 159,90, nu € 72,09

    Deelt Eikenmos · Grapefruit

Combineer met

Guerlain Vétiver Fauve + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Creed Sublime Vanille

    Creed

    Sublime Vanille

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

    Voegt Bergamot · Citroen toe

  • Decant van Acqua di Parma Sandalo

    Acqua di Parma

    Sandalo

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Voegt Kardemom · Bergamot toe

  • Decant van Atelier des Ors Kawa Karda

    Atelier des Ors

    Kawa Karda

    3ml: was € 24,90, nu € 16,02

    Voegt Bergamot · Jasmijn toe

  • Bespaar 34%
    Decant van Rabanne Phantom Parfum

    Rabanne

    Phantom Parfum

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

    Voegt Citroen · Kardemom toe

Meer van Guerlain

Guerlain gaat terug tot 1828, toen Pierre-François-Pascal Guerlain in Frankrijk geuren begon te maken, en het huis schaaft sindsdien aan één warme, poederige signatuur.

Ontdek Guerlain (44)

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Guerlain Vétiver Fauve naar?

Guerlain Vétiver Fauve opent met Grapefruit, Roze peper en Vetiver. In het hart vind je Cederhout, Geranium en Patchoeli. Het droogt af naar Amber, Eikenmos en Tonkaboon.

Blijft Guerlain Vétiver Fauve lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (60% van de stemmen), en 73% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Guerlain Vétiver Fauve geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.

Is Guerlain Vétiver Fauve geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 30% van de seizoensstemmen.

Is Guerlain Vétiver Fauve voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 40% naar overdag of kantoor.

Kan ik Guerlain Vétiver Fauve op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Guerlain Vétiver Fauve?

Vétiver Fauve is gemaakt door Guerlain. Het kwam uit in 2025.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Guerlain Vétiver Fauve dragen?

Een 10ml-decant van Guerlain Vétiver Fauve bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Guerlain kan ik proberen?

Naast Guerlain Vétiver Fauve heeft 10ML ook Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain en La Petite Robe Noire van Guerlain, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Guerlain Vétiver Fauve het originele parfum?

Ja. Elke decant van Guerlain Vétiver Fauve wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Guerlain, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.