Guerlain Vétiver Fauve
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Vétiver Fauve by Guerlain leads with a sharp, earthy take on vetiver, backed by grapefruit and pink pepper for a bracing opening. Cedarwood, geranium and patchouli deepen the heart, keeping the composition dry and a little green rather than sweet. Amber, oakmoss and tonka bean settle into the base, adding a warm, mossy weight that never turns soft. It launched in 2025, unisex in spirit, and suits anyone who wants vetiver at its rawest, without floral padding. Voters lean toward autumn for this one, worn through the day and into the evening. Longevity here lands clearly on long-lasting, and the sillage vote is just as clearly strong. A 3ml decant gives you a stretch of autumn days to judge its raw vetiver character.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Vétiver Fauve
Vétiver Fauve vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Merk
- Guerlain
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Guerlain Vétiver Fauve, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 60%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 40%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak2%
- Zwak5%
- Matig20%
- Langdurig (Meeste stemmen)60%
- Eeuwig13%
Sillage
- Intiem8%
- Gemiddeld35%
- Sterk (Meeste stemmen)50%
- Enorm7%
Seizoen
- Lente10%
- Zomer5%
- Herfst (Meeste stemmen)55%
- Winter30%
Moment van de dag
- Overdag35%
- Kantoor5%
- Avond (Meeste stemmen)40%
- Avondje uit20%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Guerlain Vétiver Fauve mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 35%
Deelt Eikenmos · Grapefruit
Deelt Grapefruit · Roze peper
Deelt Grapefruit · Geranium
Deelt Grapefruit · Roze peper
- Bijna uitverkocht
Deelt Vetiver · Roze peper
Deelt Geranium · Vetiver
Deelt Geranium · Vetiver
- Bespaar 55%
Deelt Eikenmos · Grapefruit
Combineer met
Guerlain Vétiver Fauve + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Bergamot · Citroen toe
Voegt Kardemom · Bergamot toe
Voegt Bergamot · Jasmijn toe
- Bespaar 34%
Voegt Citroen · Kardemom toe
Meer van Guerlain
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Guerlain Vétiver Fauve naar?
Guerlain Vétiver Fauve opent met Grapefruit, Roze peper en Vetiver. In het hart vind je Cederhout, Geranium en Patchoeli. Het droogt af naar Amber, Eikenmos en Tonkaboon.
Blijft Guerlain Vétiver Fauve lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (60% van de stemmen), en 73% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Guerlain Vétiver Fauve geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Guerlain Vétiver Fauve geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 30% van de seizoensstemmen.
Is Guerlain Vétiver Fauve voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 40% naar overdag of kantoor.
Kan ik Guerlain Vétiver Fauve op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Guerlain Vétiver Fauve?
Vétiver Fauve is gemaakt door Guerlain. Het kwam uit in 2025.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Guerlain Vétiver Fauve dragen?
Een 10ml-decant van Guerlain Vétiver Fauve bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Guerlain kan ik proberen?
Naast Guerlain Vétiver Fauve heeft 10ML ook Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain en La Petite Robe Noire van Guerlain, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Guerlain Vétiver Fauve het originele parfum?
Ja. Elke decant van Guerlain Vétiver Fauve wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Guerlain, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







