Yves Saint Laurent Y Le Parfum
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Y Le Parfum by Yves Saint Laurent is fresh lavender laid over a deep, sweet woody base. Crisp apple and grapefruit open it, with ginger for spark and aldehydes for a clean, bright shine. The heart turns aromatic: lavender, sage and geranium, herbal and a little floral. Tonka bean brings warmth underneath, while cedar, olibanum and patchouli add depth and a resinous trail. It launched in 2021 and is mostly worn by men who want freshness with some weight behind it. Voters choose it in autumn and winter, largely at night, and it is also picked for work. Its longevity is clearly voted long-lasting by most wearers, and its sillage moderate. A 10ml decant covers weeks of cold-weather wear, so you can live with it first.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Y Le Parfum
Y Le Parfum vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Yves Saint Laurent Y Le Parfum, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenHerfst
Moment van de dagAvondje uit
Het best voorWerk
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 56%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 66%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 50%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 3.551 stemmen
- Zeer zwak1%28 stemmen
- Zwak2%64 stemmen
- Matig37%1.306 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)56%1.971 stemmen
- Eeuwig5%182 stemmen
Sillage, 3.551 stemmen
- Intiem6%213 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)66%2.347 stemmen
- Sterk25%897 stemmen
- Enorm3%94 stemmen
Seizoen, 3.551 stemmen
- Lente20%710 stemmen
- Zomer5%178 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)45%1.598 stemmen
- Winter30%1.065 stemmen
Moment van de dag, 3.551 stemmen
- Overdag15%533 stemmen
- Kantoor5%177 stemmen
- Avond30%1.065 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)50%1.776 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Yves Saint Laurent Y Le Parfum mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Salie · Appel
- Sale · 10% korting
Deelt Appel · Grapefruit
Deelt Salie · Grapefruit
Deelt Salie · Appel
Deelt Geranium · Tonkaboon
Deelt Geranium · Olibanum
- Klantfavoriet
Deelt Appel · Geranium
Deelt Salie · Lavendel
Combineer met
Yves Saint Laurent Y Le Parfum + een van deze
- Bespaar 39%
Voegt Vetiver · Bergamot toe
Voegt Vetiver · Bergamot toe
Voegt Vetiver · Bergamot toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Kardemom · Citroen toe
Meer van Yves Saint Laurent
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Yves Saint Laurent Y Le Parfum naar?
Yves Saint Laurent Y Le Parfum opent met Aldehyden, Appel, Gember en Grapefruit. In het hart vind je Geranium, Lavendel en Salie. Het droogt af naar Ceder, Olibanum, Patchoeli en Tonkaboon.
Blijft Yves Saint Laurent Y Le Parfum lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (56% van de stemmen), en 61% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (66% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Yves Saint Laurent Y Le Parfum geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Yves Saint Laurent Y Le Parfum geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 30% van de seizoensstemmen.
Is Yves Saint Laurent Y Le Parfum voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 80% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 20% naar overdag of kantoor.
Kan ik Yves Saint Laurent Y Le Parfum op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Yves Saint Laurent Y Le Parfum?
Y Le Parfum is gemaakt door Yves Saint Laurent. Het kwam uit in 2021.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Yves Saint Laurent Y Le Parfum dragen?
Een 10ml-decant van Yves Saint Laurent Y Le Parfum bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Yves Saint Laurent kan ik proberen?
Naast Yves Saint Laurent Y Le Parfum heeft 10ML ook Black Opium, Y Eau de Parfum en Libre van Yves Saint Laurent, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Yves Saint Laurent Y Le Parfum het originele parfum?
Ja. Elke decant van Yves Saint Laurent Y Le Parfum wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Yves Saint Laurent, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







