Louis Vuitton L'Immensité
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
L'Immensité van Louis Vuitton is een frisse, aromatische citrusgeur gemaakt voor daglicht. Grapefruit, gember en bergamot openen scherp en een tikje peperig, zonder zoetheid die de scherpte verzacht. Salie en rozemarijn geven een groen, kruidig hart, en waterige noten met geranium houden hem luchtig in plaats van zwaar. Ambroxan, amber en labdanum liggen eronder, voor een warme, houtige afronding. Louis Vuitton bracht hem uit in 2018, en hij staat iedereen goed die een frisse geur met een kruidige rand zoekt. Stemmers bewaren hem voor lente en zomer, vooral overdag en op kantoor, een makkelijke keuze voor werk. De stem over geurduur ligt tussen gematigd en langdurig. De meeste dragers noemen de sillage gematigd. Met een 3ml-decant kom je een werkweek door om te zien of hij iets voor jou is.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met L'Immensité
L'Immensité vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Op zomerdagen opent L'Immensité met grapefruit en gember en gaat via waternoten en salie naar ambroxan. Lente en kantoor werken ook. De meningen over de geurduur lopen uiteen: sommigen melden gematigd, anderen langdurig, terwijl de meesten de sillage gematigd vinden.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Merk
- Louis Vuitton
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Louis Vuitton L'Immensité, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 45%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 60%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 48%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 52%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak5%
- Zwak10%
- Matig (Meeste stemmen)45%
- Langdurig40%
- Eeuwig0%
Sillage
- Intiem15%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)60%
- Sterk25%
- Enorm0%
Seizoen
- Lente36%
- Zomer (Meeste stemmen)48%
- Herfst12%
- Winter4%
Moment van de dag
- Overdag (Meeste stemmen)52%
- Kantoor35%
- Avond10%
- Avondje uit3%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Louis Vuitton L'Immensité mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 39%
Deelt Waternoten · Ambroxan
Deelt Salie · Grapefruit
Deelt Salie · Geranium
- Bijna uitverkocht
Deelt Rozemarijn · Ambroxan
- Klantfavoriet
Deelt Ambroxan · Grapefruit
Deelt Salie · Geranium
- Bespaar 36%
Deelt Salie · Geranium
Deelt Rozemarijn · Salie
Combineer met
Louis Vuitton L'Immensité + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Vetiver · Ceder toe
Voegt Vetiver · Patchoeli toe
Voegt Ceder · Patchoeli toe
- Bespaar 36%
Voegt Citroen · Lavendel toe
Meer van Louis Vuitton
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Louis Vuitton L'Immensité naar?
Louis Vuitton L'Immensité opent met Bergamot, Gember en Grapefruit. In het hart vind je Geranium, Rozemarijn, Salie en Waternoten. Het droogt af naar Amber, Ambroxan en Labdanum.
Blijft Louis Vuitton L'Immensité lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (45% van de stemmen), en 40% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (60% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Louis Vuitton L'Immensité geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 48% van de seizoensstemmen.
Is Louis Vuitton L'Immensité geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 4% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Louis Vuitton L'Immensité voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 87% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 13% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Louis Vuitton L'Immensité op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 35% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Louis Vuitton L'Immensité?
L'Immensité is gemaakt door Louis Vuitton. Het kwam uit in 2018.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Louis Vuitton L'Immensité dragen?
Een 10ml-decant van Louis Vuitton L'Immensité bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Louis Vuitton kan ik proberen?
Naast Louis Vuitton L'Immensité heeft 10ML ook Imagination, Ombre Nomade en Pacific Chill van Louis Vuitton, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Louis Vuitton L'Immensité het originele parfum?
Ja. Elke decant van Louis Vuitton L'Immensité wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Louis Vuitton, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







