Oryginalne perfumy

Odlewki 3ml, 10ml i 30ml

Darmowa dostawa od 75 €

Marka

Jul et Mad Paris

Jul et Mad Paris to luksusowy niszowy dom perfumeryjny założony przez Juliena Blancharda i Madalinę Stoicę-Blanchard, zainspirowany ich przypadkową historią miłosną, która zaczęła się w paryskiej kawiarni. Każdy zapach to mistrzowska kompozycja stworzona przez uznanych perfumiarzy, z najwyższym stężeniem czystych olejków eterycznych i rzadkich składników, w wyjątkowej oprawie. Marka łączy francuskie rzemiosło z kulturowym wyrafinowaniem, oferując kolekcję Extraits de Parfum, które celebrują pasję, artyzm i wielokulturowe dziedzictwo pary założycieli.

1 zapach marki Jul et Mad Paris jako odlewki od 3ml – wypróbuj, zanim kupisz flakon.

Filtruj

Jul et Mad Paris: perfumy

  • Oszczędzasz 31%
    Odlewka Jul et Mad Paris Stairway To Heaven

    Jul et Mad Paris

    Stairway To Heaven

    Od wcześniej 22,90 € 15,90 € (3ml)

Odlewki Jul et Mad Paris: pytania i odpowiedzi

Marka Jul et Mad Paris w 10ML

10ML ma w ofercie 1 zapach Jul et Mad Paris: 1 dla kobiet.

Każdy z nich odlewamy ręcznie z oryginalnego flakonu, w pojemnościach 3ml, 10ml i 30ml. Ceny wynoszą od 15,90 € do 118,90 €.

Ile zapachów Jul et Mad Paris ma w ofercie 10ML?

10ML ma w ofercie 1 zapach Jul et Mad Paris w odlewkach od 3ml do 30ml.

Ile kosztuje odlewka Jul et Mad Paris?

Odlewki Jul et Mad Paris kosztują od 15,90 € za 3ml do 118,90 € za 30ml.

Czy to oryginalne perfumy Jul et Mad Paris?

Tak. Każdą odlewkę napełniamy ręcznie z autentycznego, oryginalnego flakonu. Nigdy nie sprzedajemy kopii ani zamienników „inspirowanych” innymi perfumami.

Jeszcze nie wiesz? Zacznij od 3ml.

Noś perfumy przez kilka dni, zanim się zdecydujesz. Większość zapachów znajdziesz w odlewkach 3ml, 10ml i 30ml z oryginalnego flakonu.

Zobacz bestsellery