Brand
Giorgio Armani
Giorgio Armani reprezintă culmea luxului italian și a sofisticării atemporale. Fondat în 1975 de vizionarul designer Giorgio Armani, brandul a revoluționat moda prin filozofia sa a luxului relaxat și a eleganței discrete. Moștenirea Armani în parfumerie a început cu creații iconice precum Acqua di Gio, inspirat de vila designerului de pe Pantelleria, care surprinde esența liniștii mediteraneene. Fiecare parfum poartă estetica inconfundabilă Armani: linii curate, frumusețe naturală și rafinament firesc. De la seducția lui Armani Code la feminitatea luminoasă a lui My Way, parfumurile Armani celebrează omul sofisticat, care prețuiește calitatea mai mult decât ostentația. Cu peste un miliard de flacoane vândute în întreaga lume, Armani a devenit sinonim cu gustul rafinat și stilul durabil.
Filtrează
Zi sau noapte
Note
Giorgio Armani: parfumuri
- TOP VÂNZĂRIReducere 29%
- TOP VÂNZĂRIReducere 29%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 30%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 29%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 29%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 29%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 29%
- Reducere 28%
- Reducere 31%
- Reducere 31%
- Reducere 28%
- Reducere 31%
- Reducere 31%
Decanturi Giorgio Armani: întrebări și răspunsuri
Despre Giorgio Armani la 10ML
10ML are 23 de parfumuri Giorgio Armani: 9 pentru femei, 9 pentru bărbați și 5 unisex.
Au fost lansate între 2004 și 2026.
Notele care apar cel mai des în ele sunt Vanilie, Bergamotă, Lavandă, Paciuli și Boabe de tonka.
Fiecare e turnat manual dintr-un flacon original, în mărimi de 3ml, 10ml și 30ml. Prețurile merg de la 6,90 € la 97,90 €.
Câte parfumuri Giorgio Armani are 10ML?
10ML are 23 de parfumuri Giorgio Armani, în decanturi de la 3ml până la 30ml.
Cât costă un decant Giorgio Armani?
Decanturile Giorgio Armani pornesc de la 6,90 € pentru 3ml și ajung la 97,90 € pentru 30ml.
Cu ce parfumuri Giorgio Armani să încep?
Începe cu parfumurile din fruntea paginii noastre Giorgio Armani: Si, Stronger With You Intensely și My Way.
Ce note sunt tipice pentru Giorgio Armani?
În parfumurile Giorgio Armani pe care le avem, notele care apar cel mai des sunt Vanilie, Bergamotă, Lavandă, Paciuli și Boabe de tonka.
Sunt acestea parfumuri Giorgio Armani originale?
Da. Fiecare decant e umplut manual dintr-un flacon original, autentic. Nu vindem niciodată copii sau alternative „inspirate de”.
Cele mai vândute
Vezi tot- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 29%
- TOP VÂNZĂRIReducere 29%
- TOP VÂNZĂRIReducere 29%
- TOP VÂNZĂRIReducere 30%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
- TOP VÂNZĂRIReducere 31%
Noutăți
Vezi tot- Reducere 31%
- Reducere 31%
- Reducere 30%
- Reducere 29%
- Reducere 30%
- Reducere 31%
- Reducere 30%
- Reducere 30%
Nu te-ai hotărât încă? Începe cu 3ml.
Poartă un parfum câteva zile înainte să te decizi. Majoritatea parfumurilor sunt disponibile în 3ml, 10ml și 30ml, turnate din flaconul original.
Descoperă cele mai vândute