Acqua di Parma Mirto di Panarea
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Mirto di Panarea van Acqua di Parma is een groene, luchtige mirtegeur, gemaakt voor de kust. Citroen en basilicum openen scherp en kruidig, en geplette mirtebladeren lopen door het midden, vergezeld van jasmijn en een vleugje zeelucht. Jeneverbes, lentisk en ceder laten de basis landen in iets droogs en licht harsigs, als struikgewas verwarmd door de zon. Het kwam uit in 2008, wordt door mannen en vrouwen gedragen en past bij iedereen die een geur wil die voelt als een wandeling langs een rotsachtige kust in plaats van een boeket. Wie erover stemt, bewaart het voor lente en zomer, overdag. De stem over houdbaarheid neigt naar matig. De meeste dragers noemen de sillage ook gemiddeld. Met een 3ml-decant kom je een week aan kustochtenden door voordat je een formaat kiest.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Mirto di Panarea
Mirto di Panarea vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Zeenoten geven Mirto di Panarea zijn luchtige midden, bereikt via mirte, basilicum en citroen voordat ceder tot rust komt. De grootste groep meldt een gematigde geurduur, al vinden sommigen dat de geur vrij snel vervaagt; de meesten vinden de sillage gematigd. Past bijzonder goed bij zomerdagen, en de lente werkt ook.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Merk
- Acqua di Parma
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Acqua di Parma Mirto di Panarea, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 40%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 58%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak10%
- Zwak26%
- Matig (Meeste stemmen)40%
- Langdurig20%
- Eeuwig4%
Sillage
- Intiem20%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%
- Sterk25%
- Enorm5%
Seizoen
- Lente35%
- Zomer (Meeste stemmen)45%
- Herfst12%
- Winter8%
Moment van de dag
- Overdag (Meeste stemmen)58%
- Kantoor0%
- Avond28%
- Avondje uit14%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Acqua di Parma Mirto di Panarea mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Jeneverbes · Zeenoten
Deelt Mirte · Ceder
- Klantfavoriet
Deelt Mirte · Citroen
Deelt Zeenoten · Citroen
Deelt Zeenoten · Citroen
Deelt Basilicum · Citroen
Deelt Zeenoten · Citroen
- Bespaar 37%
Deelt Basilicum · Ceder
Combineer met
Acqua di Parma Mirto di Panarea + een van deze
- Bespaar 37%
Voegt Bergamot · Sandelhout toe
Voegt Bergamot · Amber toe
Voegt Bergamot · Vanille toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Bergamot · Zwarte bes toe
Meer van Acqua di Parma
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Acqua di Parma Mirto di Panarea naar?
Acqua di Parma Mirto di Panarea opent met Basilicum, Citroen en Mirte. In het hart vind je Jasmijn en Zeenoten. Het droogt af naar Ceder, Jeneverbes en Lentisque.
Blijft Acqua di Parma Mirto di Panarea lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (40% van de stemmen), en 24% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Acqua di Parma Mirto di Panarea geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 45% van de seizoensstemmen.
Is Acqua di Parma Mirto di Panarea geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 8% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Acqua di Parma Mirto di Panarea voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 58% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 42% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Acqua di Parma Mirto di Panarea op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Acqua di Parma Mirto di Panarea?
Mirto di Panarea is gemaakt door Acqua di Parma. Het kwam uit in 2008.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Acqua di Parma Mirto di Panarea dragen?
Een 10ml-decant van Acqua di Parma Mirto di Panarea bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Acqua di Parma kan ik proberen?
Naast Acqua di Parma Mirto di Panarea heeft 10ML ook Colonia, Fico di Amalfi en Arancia di Capri van Acqua di Parma, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Acqua di Parma Mirto di Panarea het originele parfum?
Ja. Elke decant van Acqua di Parma Mirto di Panarea wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Acqua di Parma, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







